Yoruldum

Ablacım hala soruyor musun? Evlilik yokki ortada, saygınız yok birbirinize zaten. İkinizde başka insanlarla görüşüyorsunuz normal gibi, yapmayın Allah aşkına bu işleri bu kadar normalleştirmeyin. Son noktası dövmek olmuş, 2 gün aç yattım diyorsun. Bunun bir tık ilerisi öldürmeye teşebbüs oluyor, bil isterim.

Tabi ki normallestirmiyorum. Normal değil. Ki hiçbişey normal değil zaten.bende yanlışımı farkettim. Hatta içinden o hatamı düşünüp atamıyorum. Ben neden çizgimi bozdum. O karaktersiz ben niye karakterimi bu hale getiriyorum diye içim icimi yiyor. Ama hala benden boşanmak istemiyor.

Gerçekten çok üzüldüm ama bir yandan da sinirlendim :KK43: yani size birisi mesaj atmış bir insan evli bir insana neden mesaj atar ki ne kadar büyük terbiyesizlik.sizin zor durumunuzdan faydalanmış.
Anlattığınız kadarıyla eşiniz de pek iyi birisi değil yaşalınacak birisi değil.
Aileniz ne durumda peki? Size yardım edemezler mi
Evet öyle oldu. Sonra dan düşünülünce bende anladım ama artk zararın neresinden dönersem kardır dedim görüşmüyorum. Ama bu hatam da tabiki içimi yiyor ama oldu artk. Evet birde iyi birisi olsa ne olur artk bizden olmaz yani bu hatalar kabul edilemez.

Baştan gidicetin işte sahip çıkacaklarını düşünüyosan durma yine git ama yanlış yapömışsın sende ayrıldıktan sonra bakardın yoluna

O bunalım da ki bişeydi. Ben şuan kimseyi istemem zaten. Ki güven problemimde var ayrıca birinden kurtulmaya calisiyorum başkasını şuan düşünemem. Sadece arınmaya sakinliğe yalnızlığa ihtiyacım var. Tutunacak bir dala.ihtiyacim var. :KK43:

Aileniz yokmu anlatsanız size sahip çıkmazlarımı çünkü bile bile katlanmışsın bunca zaman bu kötülüğü kendine niye yaptın ki
Ilk başlarda boşansam ne olacak demiştim. Ama şimdi niye evliyim diyorum. Yani sahip çıkarlar diye tahmin ediyorum ama çocukla baba evine dönmek dul kalmak bunlar bizim toplumumuz da kötü bakılan şeyler. Sırf o yüzden hep durdum.

Ilk başlarda boşansam ne olacak demiştim. Ama şimdi niye evliyim diyorum. Yani sahip çıkarlar diye tahmin ediyorum ama çocukla baba evine dönmek dul kalmak bunlar bizim toplumumuz da kötü bakılan şeyler. Sırf o yüzden hep durdum.
Toplumun ne düşündü umrunda olmasın o yüzden durdunda toplum mu çekti senle o kahrı hayır sen çektin bu kafayla düşünürsen işin zor

Evet öyle oldu. Sonra dan düşünülünce bende anladım ama artk zararın neresinden dönersem kardır dedim görüşmüyorum. Ama bu hatam da tabiki içimi yiyor ama oldu artk. Evet birde iyi birisi olsa ne olur artk bizden olmaz yani bu hatalar kabul edilemez.
Her insan hata yapabilir ama bu gerçekten çok büyük bir hata ama ders almanız da iyi bir şey bence.ben zaten sizden çok o mesajı atan kişiye sinirlendim sizin zor durumu kullanmış.
Aileniz size yardım edemez mi

Toplumun ne düşündü umrunda olmasın o yüzden durdunda toplum mu çekti senle o kahrı hayır sen çektin bu kafayla düşünürsen işin zor
Artık düşünememeye başladım. Herkes kendi çektiğini bilir diyorum. Sürekli şüpheyle sürekli korkuyla bir hayatı yaşamak istemiyorum. Düşünüp durmaktan hayattan zevk almıyorum hergun ağlıyorum

Her insan hata yapabilir ama bu gerçekten çok büyük bir hata ama ders almanız da iyi bir şey bence.ben zaten sizden çok o mesajı atan kişiye sinirlendim sizin zor durumu kullanmış.
Aileniz size yardım edemez mi
Vet çok büyük bir hata. Bunun farkına verdiğim da dönüp kendime baktığımda bu ben miydim diyorum. O vijdan azabı o kadar kötü ki. Hemde o günahı bildiğim halde ama şuan bu çok büyük ders oldu tabiki. Alimein Durumları normal kötü değil. Yani başıma bisey gelse arkamda olabilirler diye düşünüyorum.

Zaten bir hödükle evlisiniz, başka hödükle ne diye dertleşiyorsunuz. Siz de çok masum değilsiniz. Başınıza bela almayın sakın, eşiniz ekran görüntülerinizi alır davada kullanır. Kendisi de zaten şu an birileriyle görüşüyordur, günah çıkarma işlemine falan inanmayın. Sürekli günah işleyip tövbe eden gruptan büyük ihtimalle. İyice takip edin eşinizi,uyurken telefonuna bakın. Eğer birileriyle konuşuyursa ekran görüntüleri alın, bir de darp raporu almanız gerekiyor. Bunları davada kullanırsınız, tabii ki boşanacaksanız.

Çok yıpratıcı psikoloğa gidin sağlıklı bir şekilde ayrılın zira adam şiddete meyilli bütün herşeyi anlatın psikoloğa.

Uzgunum cocuk icin gecmis unutulur ve yeniden olur mu demissiniz de yeniden o hatalarin sergilenmeyecegine nasil bu kadar emin olabiliyorsunuz ki...
Ve gercekten unutabilir misiniz?
O cocuk babasini rolmodel alacak babasinin karakteri gibi olsun ister misiniz?
Hakkinizda hayirlisi olsun.

Zaten bir hödükle evlisiniz, başka hödükle ne diye dertleşiyorsunuz. Siz de çok masum değilsiniz. Başınıza bela almayın sakın, eşiniz ekran görüntülerinizi alır davada kullanır. Kendisi de zaten şu an birileriyle görüşüyordur, günah çıkarma işlemine falan inanmayın. Sürekli günah işleyip tövbe eden gruptan büyük ihtimalle. İyice takip edin eşinizi,uyurken telefonuna bakın. Eğer birileriyle konuşuyursa ekran görüntüleri alın, bir de darp raporu almanız gerekiyor. Bunları davada kullanırsınız, tabii ki boşanacaksanız.

Ben zaten o yüzden hemen boşanmaya karar vermedim. Çünkü bende masum d3gildim. Ama vicdanen olan rahatsızlığım gerçekti. Belki o da öyle pişmandir benm gibi diye düşündüm hep. Ama o anlattığında ben bisey yapmadım. Hemde dinledikten sonra dövmedim. Birde onun vatsapta engellediği bir kız var ben bunu nasıl kullanabilirim acaba.

Uzgunum cocuk icin gecmis unutulur ve yeniden olur mu demissiniz de yeniden o hatalarin sergilenmeyecegine nasil bu kadar emin olabiliyorsunuz ki...
Ve gercekten unutabilir misiniz?
O cocuk babasini rolmodel alacak babasinin karakteri gibi olsun ister misiniz?
Hakkinizda hayirlisi olsun.
Hayır hiiç emin degilim tabiki. Zaten o yüzden boşanmak istiyorum artk bende ve o da bu şüpheyle yaşayamaz ki yapamaz. Nasıl boşanmak istemiyor anlamadım. Gerçi samimiyetime inanmış olabilir çünkü herşeyimi biliyor normalde. Gerçekten bir hata demiş olabilir bilemiyorum. Unutamiyorum zaten
O dövdüğü zaman ki ses tonuyla konuşsa psikoloji ağlama krizi geçiriyorum.. :KK43: çok zor gerçekten çok zor :KK43: birde msjlasmami aileme anlatmakla tehdit ediyor :KK43: birde Sürekli bana bu çocuğun günahı ne diyor. babasına da çok düşkün çünkü

Ne kadar sebepsiz kavgalar yüzünden birbirinizi incitmişsiniz. Ama her ne olursa olsun bu başka kadınlara ilgi duyup size anlatmasını gerektirmezdi. Bu evlilik yürümüyor belli yol yakınken bırakın birbirinizi daha fazla yipranmanin anlamı yok. Bı iş bulup çalışır geçinirsiniz.

Ne kadar sebepsiz kavgalar yüzünden birbirinizi incitmişsiniz. Ama her ne olursa olsun bu başka kadınlara ilgi duyup size anlatmasını gerektirmezdi. Bu evlilik yürümüyor belli yol yakınken bırakın birbirinizi daha fazla yipranmanin anlamı yok. Bı iş bulup çalışır geçinirsiniz.

Ilgi mi duydu zina mi yaptı o da belli değil. Böyle bir şüpheyle de yaşanmıyor :KK43: tövbelerine de inanmak istiyordum ama hep içimde şüphe kalıcak. Dusuncelerden iki gündür migren ağrısıyla iğne vurduruyorum :KK43: :KK43:

X