Yoruldum

Ayril veya ayrilma diyemiycem en dogru karari vermek sana kalmis isin zor 😪
2 yildir bunu düşünüyorum zaten. Ki aldatilmamistim o zaman. Şuanda içim de hiç sevgi yok. Yani sevmek aşk hoslanti bu hislerin hiçbirini hissetmiyorum sadece alışkanlık gibi. Ev arkadaşı gibi.suan yannimda değil resim atınca bile açıp bakma gereği duyamiyorum :KK43:

Ayril veya ayrilma diyemiycem en dogru karari vermek sana kalmis isin zor 😪
Mesela az önce aradım meşgul çıktı. Aklımdan tek geçen yalnız zaten kesin biriyle görüşüyor. Güvenim sıfır. Çünkü kimle konuşuyorsun, arama sayfasınin ekran görüntüsünü at deyince uzatıp duruyor.

İkınizinde hataları var.Her boşluğa düsen koşup nette baska bir adamla mı dertleşir?Ne küçük düşürücü bir durum.Adamda seni böyle tehdit eder mesajlastigini soylerim diye.Artik sizden olmaz.Ne sen güvenilirsin ne de eşin.

Cinsellik değil ki fake olsun. Profilim de çok önemsememiştim ama düzeltmem gerekirse düzeltirim de. Böyle bir konu neden fake olsun. Keşke de fake olsaydı
Yaş konusuna bende takıldım.
31 yaşındaki biri de 29 yaşındayım demez.
Koskoca 2 yıl, yedi yüz otuz gün eder.
30 yaşındayım yazsaydınız normal derdim.
Yıla göre 31 yaşında olup gününü doldurmamış olma muhabbetlerinden.
Ayrıca konunuzda subliminal olarak cinsellik gayette mevcut.
Başkalarını anlatmak falan.Yok başka kadınları ellemiş evine gitmiş.
Herşeyi geçtim hala iş, güç demişsiniz.Aileniz yok mu?
Böyle sapık ve sapkın bir adamla iki dk durulmaz.

Yaş konusuna bende takıldım.
31 yaşındaki biri de 29 yaşındayım demez.
Koskoca 2 yıl, yedi yüz otuz gün eder.
30 yaşındayım yazsaydınız normal derdim.
Yıla göre 31 yaşında olup gününü doldurmamış olma muhabbetlerinden.
Ayrıca konunuzda subliminal olarak cinsellik gayette mevcut.
Başkalarını anlatmak falan.Yok başka kadınları ellemiş evine gitmiş.
Herşeyi geçtim hala iş, güç demişsiniz.Aileniz yok mu?
Böyle sapık ve sapkın bir adamla iki dk durulmaz.

Ben anlamadım bu yaş mevzusunda ne oluyor. Site de gözükür diye düşünmeden yazmıştı. Aslında. :KK53: valla hiç yaşın mevzu olacağını düşünmedim. Yasa göre mi konuya yorum yapılıyor onu da anlamadım.
Başkalarını anlatmak mevzusu da hani fantezi olarak hikayler anlatırsın. Ama hiç böyle bisey anlatmamıştı. Ö şüphe yarattı içim de zaten. Ki sırf dökülsün bakayım ne diyecek diye hoşuma gitti mi dediğinde hiç bir tepki vermedim ve o da böyle anlattı ama bir yerden sonra yeter artk sus demiştim. Evine gitti mi Bilmiyorum zaten. Ne yaptı da bilmiyorum. Sadece bana birileriyle görüştüm dedi birde bu fantezi olarak anlattıkları var.
Ailem tabiki var. Dün anlattığımı yazmıştım. Onlarda şimdi fevri davranmayalım. Böyle aldattığına dair veya o başka bisey anlatır onu ses kaydı almaya çalışabilir misin diye sordular. Şuan eşim başka şehirde birkaç güne yanıma gelicek.

Sapıklık mi bütün erkekler böyle mi insan bilemiyor ki ben tek eşimi tanıdım nişanlı sevgili herşeyim oydu herşeyi onda gördüm. Birde burda da arada görüyordum işte p... izledi vs. Ki çoğu izliyor veya izlememeli ikiye bolunuyordu. Ya diyorsun normali bu mu. AMA ALDATMA KISMI HARIC TABI

İkınizinde hataları var.Her boşluğa düsen koşup nette baska bir adamla mı dertleşir?Ne küçük düşürücü bir durum.Adamda seni böyle tehdit eder mesajlastigini soylerim diye.Artik sizden olmaz.Ne sen güvenilirsin ne de eşin.

Sanki şöyle anlaşılmış dün kavga ettim bugün internete kostüm gibi. Uzun süredir biz kavga ediyorduk hatta hamileyken ben kendimi başka odaya kitlemistim. Ama çocuk olduğu için hep korktum babamın evine gitmeye. Ki gittiğimde oldu ama ailemi karıştırmasın onlara söylemedim sadece eşimi korkutmaya çalışmıştım o da gelip alıyordu barışıyorduk. Haa bunun adı aptallık olur salaklık olur ne olursa o dur. Ama oldu.
Velhasıl eşim askere gittiğinde çocuğum 1 yaşındaydı. Dedik bu bize iyi gelir belki bir defter aldim yazmayı çok severim. Sadece ilk sayfasında onu özlediğimi yazdim. 5 ay boyunca o deftere içimi kustum resmen öfkemi. Ve yazdıkça aslında görmeye başladım. Evliliğim nasılmış beni nasıl değersiz kılmış diye. Ki bunu okuyan herkes için altını çiziyorum GEÇEN YAZ BOSANIYORDUK ARTK BEN BITIRMISTIM KI O ZAMAN DA DAHIL ASLA BASKA BIRINI NE DUSUNDUM NE AKLIMDAN GECIRDIM. SADECE O BOSANMA DERDI NE OLACAK DERDI VARDI. Ama sonra barıştık biraz da annem dominant yapı da evde anlaşamıyorduk. Lâkin evliliğim öyle boyuta geldi ki en azından kendi ailemin derdini çekerim kızsa unutur gidersin dedim. Şuan çocuğum 4 yaşına giricek ekim de üzerinden bu kadar zaman geçti yani. ama bu pandemi surecin de gidemedik hiç bir yere malım. Ve halaaaa aklım da biri yoktu ama instagramdan msj geldi. Artık sadece yasakların kalkmasını bekliyordum başka bir bağ kalmamıştı yani ipler koptu ama bu ne bir ayda oldu ne bir senede. Artk o zamanlar yabancı bir adam gibiydi. Yine de yazmadım onun üstüne kavga ettik kaç kere.odalari ayırdık bir odada tek başımayım en sonunda bende cvp verdim. Aileme anlatmıyordum kimseye öyle denk gelince bende iç dökümü yaşadım. Aslında karşı taraf kaale de aklayabilirdi ben yazarsam yazdı yoksa konuşmuyorduk. Tabiki doğru değil ama mevzu bundan ibaret. Zaten sonra da o kadar saçma geldi ki. Direk ınstagram hesabımı sildim. Çünkü kimseyi göresin de gelmiyor haber alaşım da. Hicbir sosyal medya hesabım da yok şuan kafam çok rahat.

Son düzenleme:
Ben anlamadım bu yaş mevzusunda ne oluyor. Site de gözükür diye düşünmeden yazmıştı. Aslında. :KK53: valla hiç yaşın mevzu olacağını düşünmedim. Yasa göre mi konuya yorum yapılıyor onu da anlamadım.
Başkalarını anlatmak mevzusu da hani fantezi olarak hikayler anlatırsın. Ama hiç böyle bisey anlatmamıştı. Ö şüphe yarattı içim de zaten. Ki sırf dökülsün bakayım ne diyecek diye hoşuma gitti mi dediğinde hiç bir tepki vermedim ve o da böyle anlattı ama bir yerden sonra yeter artk sus demiştim. Evine gitti mi Bilmiyorum zaten. Ne yaptı da bilmiyorum. Sadece bana birileriyle görüştüm dedi birde bu fantezi olarak anlattıkları var.
Ailem tabiki var. Dün anlattığımı yazmıştım. Onlarda şimdi fevri davranmayalım. Böyle aldattığına dair veya o başka bisey anlatır onu ses kaydı almaya çalışabilir misin diye sordular. Şuan eşim başka şehirde birkaç güne yanıma gelicek.

Sapıklık mi bütün erkekler böyle mi insan bilemiyor ki ben tek eşimi tanıdım nişanlı sevgili herşeyim oydu herşeyi onda gördüm. Birde burda da arada görüyordum işte p... izledi vs. Ki çoğu izliyor veya izlememeli ikiye bolunuyordu. Ya diyorsun normali bu mu. AMA ALDATMA KISMI HARIC TABI
Yaşa göre yorum yapılmadığını benden daha iyi biliyorsunuz.
Yaş konusuna vurgu yapma nedenimiz hikayede tutarsızlıklar var.Ve yaşınızın doğru olmadığı kabak gibi ortada.
İnsan neden 31 yaşındaysa 29 yaşındayım der?
Eşinizden habersiz ses kaydı alarak zinayı belgelemek suç.
Sapıklık sapıklıktır.Bir erkeğe özgüsü, tüm erkeklere özgüsü olur mu?
Ki forumda takıldıysanız az çok bilirsiniz erkek profilini.
Ayrıca erkekleri tanımak için hepsini bilmenize gerek olmadığını düşünüyorum. Üç beş kategorileri var hepi topu.

Yaşa göre yorum yapılmadığını benden daha iyi biliyorsunuz.
Yaş konusuna vurgu yapma nedenimiz hikayede tutarsızlıklar var.Ve yaşınızın doğru olmadığı kabak gibi ortada.
İnsan neden 31 yaşındaysa 29 yaşındayım der?
Eşinizden habersiz ses kaydı alarak zinayı belgelemek suç.
Sapıklık sapıklıktır.Bir erkeğe özgüsü, tüm erkeklere özgüsü olur mu?
Ki forumda takıldıysanız az çok bilirsiniz erkek profilini.
Ayrıca erkekleri tanımak için hepsini bilmenize gerek olmadığını düşünüyorum. Üç beş kategorileri var hepi topu.
Tabiki site de doğru yazmadım zaten fake hesap açtım tanınmamak için. Zaten ben bir erkeğe özgü sandım demedim. ki bu olaylar olduğunda boşanmaya tamamen karar verdim kafamda bitirdim ama Pandemi süreci olduğu için sokağa bile çıkamadık ailemin yanına gidemedim. Bütün problem bu.

Ses kaydından vazgeçtik msj yoluyla itiraf ettircem

Herkes gibi içimi dökmek istiyorum. 9senelk evlym.bir evladım var. Boşanmaya karar vermek neden zor ?
Eşim benden gizli krediler çekti borca battık. Maaşı güzeldi ama hep kredi kartlarına gitti. Maaşı mutfağa zor yeterdi. Yinede her evde olur. Önemli olan zor günlerde birlikte olmak dedim..

yeni evliyken hemde yanım da internet geçmesin de kızlara baktığını gördüm. Mastürbasyon için. Şok oldum ama onu da atlattık..

1 sene önce boşanmak istemiştim. Ayrı kalınca dayanamadık barıştık çocuk vardı..

AMA pandemi surecin de evd3 ipleri kopardık. onun bilg. Işlerini yapması gerekti ben çocukla diğer odada takildim. Odaları ayırınca soğumaya basladik. sabaha karşı uyusam haberi olmadı. Sonra kavgalarımız arttı. Çay niye yapmadin ya da niye geç kaldı. Meyve soymadın. Hiç sofradan kalkmaz bir çatal alayım yardım edeyim asla yok. Ama bu ekmek poşetini niye açık unuttun diye her sofrada kavga ettik. Şekeri niye unuttun diye kavga ettik. O kadar zayıfladım ki o evdeyken her şeye ben koşmaktan. Bedava çalışan hizmetciden farkım yoktu.

Sonra bir itirafta bulundu bana birileriyle görüştüğünü ama pişman olduğunu. Sırf hakkımı helal edeyim diye anlattığını tovbe ettiğini söyledi. Ama msjlastimi sadce görüştü mu bilmiyorum. Bu da içimi yiyip bitirdi ki dışarda hep açık kızlara bakardı. Yanında kızları baştan sona incelerdi zaten.

Birde başkasıyla görüşme gerekçesi onu yalnız birakmammis. Yalnızım dediği zamanda cenazeye gitmişti akrabalarına ben çocukla gelmemiştim.. bir daha günaha girmeyeceğine kimseyle konuşmayacağız yemin etti tovbe etmişti. Ama birkaç gün sonra gece uyandım yanım da herhangi bir iç çamaşırı sitesine bakarak mastürbasyon yaptığını gördüm hemde iktidarsiz dediğim adam gündüz birlikte olmuştuk.

Sonuç olarak o kadar uzaklastikki ayrıca cinsellik azaldı yani isteği de yok buna iktidarsızlık mi deniyordu. Ben ona bile dayanıyordum olabilir diyordum ama daha bu 29 yaşım da buna niye dayanayım şimdiden diyorum. Böyle uzaklastgmiz dönem de sosyal medya hesabımdan biri msj atmıştı öyle.msjlasmaya başladık muhabbet ediyoruz sadece. Yani dertlesiyordum böyle kavga ettik böyle oldu diyorsun. Aslında diyebilirsiniz niye bir kız arkadaş değil diye ama o bunalım da bende intikam mi almak istedim bilmiyorum tabi bu beni haklı yapmaz. Bu da msjlastimi gördü, beni dinledi hakta verdi bir msj için boşayacak degilim dedi sonra da bir güzel dövdü yüzümde morluk oldu tokat izleri yani. Öylece iki.giun yatmışım ac bir halde. Çok kötüydü. Artk öyle soğudum ki boşanmak istiyorum ama bir mesleğim yok şuan üniversite okuyorum okulum da bitmedi. Iyice çıkmaz da hissediyorum kızlar dua edin ne olur.
EKLEMEK ISTEDIM : BANA cinsellik sırasında başka kadınları anlatmaya başlamıştı. Sırf konuşsun diye ses çıkarmadım ama. Evine gittiğini böyle elledigini ama böyle değerimi de anladığını benden daha iyisinin olmadığını tarzında şeyler anlattı.

EKLEME:
Sanki şöyle anlaşılmış dün kavga ettim bugün internete kostüm gibi. Uzun süredir biz kavga ediyorduk hatta hamileyken ben kendimi başka odaya kitlemistim. Ama çocuk olduğu için hep korktum babamın evine gitmeye. Ki gittiğimde oldu ama ailemi karıştırmadim onlara söylemedim sadece eşimi korkutmaya çalışmıştım o da gelip alıyordu barışıyorduk. Haa bunun adı aptallık olur salaklık olur ne olursa o dur. Ama oldu.
Velhasıl eşim askere gittiğinde çocuğum 1 yaşındaydı. Dedik bu bize iyi gelir belki bir defter aldim yazmayı çok severim. Sadece ilk sayfasında onu özlediğimi yazdim. 5 ay boyunca o deftere içimi kustum resmen öfkemi. Ve yazdıkça aslında görmeye başladım. Evliliğim nasılmış beni nasıl değersiz kılmış diye. Ki bunu okuyan herkes için altını çiziyorum GEÇEN YAZ BOSANIYORDUK ARTK BEN BITIRMISTIM KI O ZAMAN DA DAHIL ASLA BASKA BIRINI NE DUSUNDUM NE AKLIMDAN GECIRDIM. SADECE O BOSANMA DERDI NE OLACAK DERDI VARDI. KI ZATEN BAŞKA BISEY DUSUNMEK IMKANSIZ PSIKOLOJIK YIKIM VAR TRAVMA VAR AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM KAC SENEDR. OKULA GIDIP GELIRKEN BILE AGLIYORDUM Ama sonra barıştık biraz da annem dominant yapı da evde anlaşamıyorduk. Lâkin evliliğim öyle boyuta geldi ki en azından kendi ailemin derdini çekerim kızsa unutur gidersin dedim. Şuan çocuğum 4 yaşına giricek ekim de üzerinden bu kadar zaman geçti yani. ama bu pandemi surecin de gidemedik hiç bir yere malım. Ve halaaaa aklım da biri yoktu ama instagramdan msj geldi. Artık sadece yasakların kalkmasını bekliyordum başka bir bağ kalmamıştı yani ipler koptu ama bu ne bir ayda oldu ne bir senede. Artk o zamanlar yabancı bir adam gibiydi. Yine de yazmadım onun üstüne kavga ettik kaç kere.odalari ayırdık bir odada tek başımayım en sonunda bende cvp verdim. Aileme anlatmıyordum kimseye öyle denk gelince bende iç dökümü yaşadım. Aslında karşı taraf kaale de aklayabilirdi ben yazarsam yazdı yoksa konuşmuyorduk. Tabiki doğru değil ama mevzu bundan ibaret. Zaten sonra da o kadar saçma geldi ki. Direk ınstagram hesabımı sildim. Çünkü kimseyi göresim de gelmiyordu haber alasim da. Hicbir sosyal medya hesabım da yok şuan kafam çok rahat.
Bir kadının ayaklarının üzerinde durabilmesi ne kadar önemli değil mi? Ha yeterli mi hayır. Toplum baskısı osu busu bitmiyor. Haklısınız ayrılmak istemek en büyük hakkınız çocuğunuzu düşünüyorsunuz. Çok doğru ama cocugunuzu düşünüyorsanız bu evliliği devam ettirmemelisiniz. Sizin ruh sağlığınızı bozmuş kendinize gelin emin adımlar atın. Ailenizin yanına dönün okulumuzu bitirin ilk işiniz kendi ayaklarınızın üstünde durabileceginiz bir iş bulmak olsun. Ama aklinizdan sakın bir daha bu adamla barışmayi geçirmeyin bu sefer ailenizin güvenini de kaybedersiniz. Ki bir ka kez yapmışsiniz kararlı adımlar atın

Bir kadının ayaklarının üzerinde durabilmesi ne kadar önemli değil mi? Ha yeterli mi hayır. Toplum baskısı osu busu bitmiyor. Haklısınız ayrılmak istemek en büyük hakkınız çocuğunuzu düşünüyorsunuz. Çok doğru ama cocugunuzu düşünüyorsanız bu evliliği devam ettirmemelisiniz. Sizin ruh sağlığınızı bozmuş kendinize gelin emin adımlar atın. Ailenizin yanına dönün okulumuzu bitirin ilk işiniz kendi ayaklarınızın üstünde durabileceginiz bir iş bulmak olsun. Ama aklinizdan sakın bir daha bu adamla barışmayi geçirmeyin bu sefer ailenizin güvenini de kaybedersiniz. Ki bir ka kez yapmışsiniz kararlı adımlar atın
Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim :KK19:
Kesinlikle o kadar önemli ki ... :KK43:
Inanır mısınız affetsem mi diye kendime neden bulmaya calisiyorum ama elime bir tane adım akıllı neden gelmiyor (çocuk haric) ki çocuk da bu tartışmalı ortamda büyüsün istemiyorum. Ki kavga etmeye neden olmasa dahi. Güvensizlikle ilgili tartışmalar oluyor. Hani sağlam gitmeyen idare edilen evlilik çekmeli miyim :stop:
Zaten kendime yol çizicem yavaştan kpss ye hazırlanmaya başlayacağım şimdi daha hırsıyım.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim :KK19:
Kesinlikle o kadar önemli ki ... :KK43:
Inanır mısınız affetsem mi diye kendime neden bulmaya calisiyorum ama elime bir tane adım akıllı neden gelmiyor (çocuk haric) ki çocuk da bu tartışmalı ortamda büyüsün istemiyorum. Ki kavga etmeye neden olmasa dahi. Güvensizlikle ilgili tartışmalar oluyor. Hani sağlam gitmeyen idare edilen evlilik çekmeli miyim :stop:
Zaten kendime yol çizicem yavaştan kpss ye hazırlanmaya başlayacağım şimdi daha hırsıyım.
Sürekli bu adamları affedicek nedenler aramaktan hepimiz çok yorulduk. Sevgi kader kıymet bilmektir. Bu yoksa hiçbiri olmuyor. Çocuğunuz için önünüze bakın. Geride bırakın tüm size zarar veren insanları. Onun değerine düşmeyin onun gibi davranmayın. Siz mutluluğu başarıda bulacaksınız. O yüzden kimseyle sosyal medyada ya da bireysel olarak görüşmeyin konuşmayın en azından ruh sagliginiza kavuşana kadar. Ne zaman güçlü her anlamda güçlü bir kadın olursunuz o zaman belki. Sevgiyle kalın allah yardımcıniz olsun zor zaman zor kararlar.

Sürekli bu adamları affedicek nedenler aramaktan hepimiz çok yorulduk. Sevgi kader kıymet bilmektir. Bu yoksa hiçbiri olmuyor. Çocuğunuz için önünüze bakın. Geride bırakın tüm size zarar veren insanları. Onun değerine düşmeyin onun gibi davranmayın. Siz mutluluğu başarıda bulacaksınız. O yüzden kimseyle sosyal medyada ya da bireysel olarak görüşmeyin konuşmayın en azından ruh sagliginiza kavuşana kadar. Ne zaman güçlü her anlamda güçlü bir kadın olursunuz o zaman belki. Sevgiyle kalın allah yardımcıniz olsun zor zaman zor kararlar.
Bu hayatı kaç kere yaşayacağım diyorum. Şimdi ona boşanmak istiyorum desem. Sorun ne ki diyecek. Illa bisey olmasına gerek yok kadir kıymet bilebilmek.m mesele.. O görüşme o anlık buhranla olan bişeydi.. Zaten olamazda güvenemem de kimseyi istemiyorum birini bırakıp niye diğerine gideyim.. Allah herkesi hayırlı insanlarla karsilastirsin.... amin çok sağol :KK200:

O başkasıyla görüşüyor siz affediyorsunuz, siz başkasıyla gorusuyorsunuz o sizi dövüyor siz yine affediyorsunuz. Bir de dayaktan sonra soğudum demişsiniz, yok isinsaydiniz. Boşanmaya kalkmış olmanızın hiçbir anlamı yok, sonuçta bosanmamissiniz. Yaşadıklarınizi da gayet normal ama tatsız seylermis gibi anlatıyorsunuz. O el kalktıktan sonra sen kendin farklı bı b.k musun sanki, kimsin de bana vuruyosun deyip çekip gitmeliydiniz. Normal buluyorsunuz demek ki

X