Yorumcu.Com ile Cinsiyet Tahmini

Merhaba rica etsem banada bakarmısınız cinsiyet tahmininde bulundu doktor ama doğrumu çıkıyor merak ettim :)

Sizin doğum tarihiniz 28/07/1980
Doğum saatiniz SABAH 6 SANIRIM

Son Adet Tarihiniz (SAT) 01/02/2021
Hamile kalmayı planladığınız ay veya hamile kaldığınız ay 1 Seneden fazladır istiyorduk :)
Ve adet döngü süreniz 😊 21 günde 1 oluyordum 6-7 gün sürüyordu tahmini 28 gün oluyor

😭😭Çok teşekkür ederim bende kızım olsun diye çok istiyordum.Çok dua etmiştim kızım olsun diye rabbimin bir bildiği var demek ki benim hakkımda hayırlısı böyleymiş. 😭Şimdi daha kötü oldum. Rabbim sizin evlatlarınıza sağlık sıhhat nasip etsin inşallah 🤲😭
Amin canım cümlemize Rabbim tekrardan sağlıklı sıhatli gönlünüze göre bir evlat nasip etsin 🥺❤️

Merhaba rica etsem banada bakarmısınız cinsiyet tahmininde bulundu doktor ama doğrumu çıkıyor merak ettim :)

Sizin doğum tarihiniz 28/07/1980
Doğum saatiniz SABAH 6 SANIRIM

Son Adet Tarihiniz (SAT) 01/02/2021
Hamile kalmayı planladığınız ay veya hamile kaldığınız ay 1 Seneden fazladır istiyorduk :)
Ve adet döngü süreniz 😊 21 günde 1 oluyordum 6-7 gün sürüyordu tahmini 28 gün oluyor
Merhaba 21 günde bir regl oluyorsanız erkek bebek gösteriyor
28 günde bir oluyorsanız kız bebek gösteriyor

Merhaba kız bebek gösteriyor 🥰 Rabbim gönlünüze göre sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah
7. Hafta usg fotosunu bi yerde paylastm orda ramziye göre de kız dendi. Diğer japon çin takvimine göre de kız. Makas bıcak yaptık o erkek çıktı😂 benmde içime erkek doğuyor ama sağlıklı olması tek temennim 🥰

7. Hafta usg fotosunu bi yerde paylastm orda ramziye göre de kız dendi. Diğer japon çin takvimine göre de kız. Makas bıcak yaptık o erkek çıktı😂 benmde içime erkek doğuyor ama sağlıklı olması tek temennim 🥰
Hayırlısı olsun inşallah cinsiyet öğrenene kadar gördüğümüz her yöntemi deneyerek zaman geçiriyoruz 🙈

Merhaba canım bir arkadaşım için bakarmısın
Doğum tarihi 15.05.1989
28 gün adet döngüsü
Nisanda öğrendi hamile olduğunu

Yaa öyle mi tutmayabiliyormuş demek ki 🥰 hayırlısı olsun inşallah 🥰 Bakalım bende de tutmazsa tüm takvimlere olan minik bir inancım var o da yok olucak 😅
Şimdi tekrar baktım Aslında sizin de ilk 3 gün yumurtlama günü belli bir saate kadar erkek gösteriyor ama öğlen saatlerinden sonra ki 3 gün kız bebek gösteriyordu ben ona göre bakmıştım yani tam yumurtlama günü o saat aralığında tuttuysa bir ihtimal yine doğru çıkıyor 😊 En önemlisi Sağlıklı bir evlat olması tabi ki cinsiyeti doktordan öğrenene kadar yaptığımız şeyler eğlence ve vakit geçirmek amaçlı 🥰

X