Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar güneş kremini aman ihmal etmeyin ben gibi, yüzünüz mahvolmasın seclusion canım uyardığın gibi kocaman yanık oldu yüzüm doktora gittim. Sizde yanlış kullanmayın sakın kızlar aman aman :KK43:
Yalnız yosun yağına devam edeceğim memnunum gerçekten hafif soyuluyo şimdiden inş 3 ay gibi bi süreçte şu gözeneklerimden kurtulurum (amin), gelişmeleri gene bildiririm öptüm kızlarrrr :sm_cool:

eregli bak canım istersen bu güneşte sade akşamları kullan daha iyi olur bence.ağustos bitince sabah akşam kullanırsın.

kıslar bişeyi anlamadı. ben ya... bunu (yosun yağı) sürünce biraz bekleyip yıkıycaz mı yoksa kalcak mı yüzümüzde?

ben geceleri sürdüğümü yıkamadım. gündüzleride dışarı çıkmıcaksan eğer yıkamasanda olur aslında. bu yağla güneş altına çıkmak pek iyi değil. gündüzleri sürdüm ve 2-3 saat sonra yeşil çayla sildim yüzümü.

rica ederim meçkacım.. bir topic açtıysan cvp vermek gerek bence :) insanlarında fayda görmesini istiyorum. çünkü bu dertten muzdarip birsürü insan var eminim ve tedaviside pahalı ve bazen yan etkileri olan bişey olduğu için böle ucuz ve kolay bir yöntemi herkesin bilmesini isterim..

Gözenekler için de kullanılıyor demekki benim gözeneklerim çok belirgin.
Tam olarak nasıl kullanıyorsunuz pamuğa 1 - 2 damla damlatıp yüzünüze mi uyguluyorsunuz?
Batık problemim için de denemeyi düşünüyorum.
İnşallah iyi gelir kızlar sağolun paylaşımlarınız için.opuyorumnanaktan

Gözenekler için de kullanılıyor demekki benim gözeneklerim çok belirgin.
Tam olarak nasıl kullanıyorsunuz pamuğa 1 - 2 damla damlatıp yüzünüze mi uyguluyorsunuz?
Batık problemim için de denemeyi düşünüyorum.
İnşallah iyi gelir kızlar sağolun paylaşımlarınız için.opuyorumnanaktan

hayır canım sabah ve akşam yıkadığım yüzüme kapağa damlattığım bikaç damla yosun yağını önce yüzüme sürdüm sonra 3-5 dk yüzüm yağı emene kadar masaj yaptım. bu yaz günlerinde sadece gece kullansan iyi olur. hem gözenekler için yeterli olıcaktır sadece gece kullanmak. gündüzleride güneş koruyuculu bir krem kullansan daha iyi olur canım. yada çok güneşe çıkan biriysen yaz bitincede yapabilirsin.

Kızlar benim eylül ya da ekim gibi düğünüm olacak kısmetse ve bu delik deşik suratımla evlenmek hiç istemiyorum :KK43: o yüzden şimdiden başlamam daha doğru. ınş gözeneklerime iyi gelir. Kızlar ben parmaklarımla sürüyorum walla pamukla değil yanlışmıdır bilmiyorum ama teşekkürler tekrar görüşrüka.s.

ereğli yapmaya başla ozamn ama dediğim gibi güneşe çıkmamaya özen göster.parmaklarımla masaj yaparak uygulamıştım bende daha etkili oluyor. gündüz dışarı çıkacaksan yüzünü durula kremini sür öle çık canım. düğününde hayırlı olur inş buarada :)))

hayır canım sabah ve akşam yıkadığım yüzüme kapağa damlattığım bikaç damla yosun yağını önce yüzüme sürdüm sonra 3-5 dk yüzüm yağı emene kadar masaj yaptım. bu yaz günlerinde sadece gece kullansan iyi olur. hem gözenekler için yeterli olıcaktır sadece gece kullanmak. gündüzleride güneş koruyuculu bir krem kullansan daha iyi olur canım. yada çok güneşe çıkan biriysen yaz bitincede yapabilirsin.

Anladım bitanem çok teşekkürler. İlk fırsatta deneyeceğim. Yüzüm çok yağlı olduğu için yağ kullanmaya korkuyordum ama yorumlarınıza güvenerek deneyeceğim ve işe yarayacak inşallah.kaydirigubbakcemile5
cildimin tek problemi gözenekler... :sinifsinif: Kalıcı çözüm olur inşallah.

eregli cim banamı dedin ben evliyim kuzum 7 yıl olcak nerdeyse :) 2 oğlum var :) 25 yaşındayım ama evliyim durun resimlerimizi koyayım bari profilime :)

ayyy cok ilginc hic duymadim bende bir sise almistim öyle duruyordu yaz sonrasi bende denerim sırnaşık şey simdilik doktorumuzu dinliyelim :enbuyukkk:

Ah canım ciddi misin Rabbim evlatlarınızla mutlu sağlıklı güzel günler nasip etsin. ama ben fotoları göremiyorum :KK43: (kızlar bayağıdır yosun yağını süremiyorum hastane yollarındayım ne zamandır ondan neyse sizlerde gelişme var mı cildinizde)

ya ablacım ben her daha 13 yaşındayım alnımda pütürler var öle içi dolu da değil sönmüyorlar bir türlü içlerinde öyle beyazlıklarda yok sence ben kullanabilir miyiym? iyi gelir mi? gelirse ben nasıl kullanmalıyım? lütfen cevaplar mısınopuyorumnanaktan

Kızlar ben bayağıdır hastane yollarıdandaydım Allah kimseyi oralara düşürmesin (amin) neyse işte o sebepten düzenli kullanamadım ara ara sürmek zorunda kaldım. Ama iki gündür normale döndük bende fırsat bu fırsat gene başladım düzenli sabah akşam. Bakalım bu sefer zamanla gelişmeleri bildirebilirim hihoyyytCADIARZU

iremsa13 canım sen bence geceleri güzel bi temizleyiciyle yüzünü temizle ve limon sür o kabartılara inanki bir süre sonra faydasını göreceksin.. öpt canım seni.

X