YUKSEK FSH :(

hamile kalamazsın bu değerle yumurtlamıyorsundur muhtemelen dedi zaten . hayit devlet değil özelde yaptim. oldukça da pahali testler malesef. ailede erken menapoz yok yani 40 yaş altı yok en azindan

Birde devlete gidin durumu anlatın regl olmadanda bakılsın detaylıca
Yumurtlama gününüzüde hesaplayın o tarihe yakın gidin yumurta oluşuyo mu balsın dr

:oha:
hamile kalamazsın bu değerle yumurtlamıyorsundur muhtemelen dedi zaten . hayit devlet değil özelde yaptim. oldukça da pahali testler malesef. ailede erken menapoz yok yani 40 yaş altı yok en azindan
Yok artık yumurtlamıyorsundur mu dedi o dr u derhal değiştir canım

Stres bile fsh prl gibi hormonları tavan yaptırıyorken doktorun yumurta yok mu dedi? Bu tür durumlarda ultrason görüntüsü de önemli. Ultrasonda ne çıktı?

Stres bile fsh prl gibi hormonları tavan yaptırıyorken doktorun yumurta yok mu dedi? Bu tür durumlarda ultrason görüntüsü de önemli. Ultrasonda ne çıktı?
ultrasonda ilk once rahmin normal yumurtalıkların normal demişti. test gelince boyle dedi .... au an doktor arastiriyorum

Merhaba,
26 yaşındayım 4 yıllık evliliyim. . Haziran 2017 yılı hormon testlerim adet gecikmesinde yaptırdığım. Amh 0,14. FSH 12. ERKEN MENOPOZ. :KK43: Regl de gün sarkmaları gecikmeler oluyor. Ama ÇİFT RAHİM var bende akıntımdan bir şey kaybetmedim.
2017 Temmuz ayı adetin 4. günü Amh 0,34 çıktı.
Doktorlar hep yaşın genç Tek tesellimiz bu diyorlar. Bu ne demek biliyor musunuz? 40 /45 yaşına kadar tüp bebek şansın var demek . bence bu bir artı değil. Sabır lazım , İstikrar lazım, güç lazım, psikoloji lazım para lazım. :işsiz:

1 aşılamam yumurta da kist olması sebebiyle sperm enjekte edilmeden bırakıldı. 1 tüp bebek denememde 2 yumurta toplama diye girdim 1 yumurta sıvısı çıktı oda kalitesiz olduğu için döllenmedi.

yeniden FSH a ve tsh a baktırayım istedim. Adetsiz 01.09.2018 de. TSH 3.75 FSH 74,01 çıktı. Adetim gecikti yine .
FSH ölçtürecektim Adetli 3. gün doğru sonuçmuş ama canımdan can gidiyor. kendimi teselli edeceğim cümlem kalmadı. Bildiğim tek şey "Benim ziyanda olan kulum benden ümidini kesendir" diyen Allahım.

X