Yumurta Çatlaması

ya cok teşekkür edrim bende anne olmak istiorum önce dr gitmem daha doğru olcak sanırımm

7 aylık daha yeni ama genç anne olmak istiyorum yani bence tam zamanı

cnm bana yumurtalarında sorun var falan demedıkı dırek hamıle kalmamı hızlandırmak ıcın klomen verdı 2 ay boyunca kullanmamı soyledı adetın4gununden ıtıbaren 5 gun 2 ay boyunca olmazsan gel dedı hap bıttıkten kac gun boyunca devamlı ılıskıye gırmek lazımmıs cnm

canım hamile kalmanı hızlandırmak için vermişya öncesinde bi test veya muayene falan yaptımı bende hemen hemen 8 aydır deniyorum olmuyo bende istesem verirlermi acaba ya da kendim eczaneden alsam olurmu ve bu ilacı ne zaman kullanmak lazımm yazarsan sevinirim

evet tam zamanı bende 25 yaşında anne oldum :) canavar oğlum şimdi 5 yaşında :KK66: inşallah hemen hamile kalırsın öpüldün canım

ay inşallah ya ben kafama cok taktıgım için olmayacak diye hep korkuyorum

canım hamile kalmanı hızlandırmak için vermişya öncesinde bi test veya muayene falan yaptımı bende hemen hemen 8 aydır deniyorum olmuyo bende istesem verirlermi acaba ya da kendim eczaneden alsam olurmu ve bu ilacı ne zaman kullanmak lazımm yazarsan sevinirim
Canım önce bir doktora git. Güzel bi muayeneni ol hormonlarına bakılsın dr. zaten gerekeni yapacaktır. Klomen yumurtlama sorunu olanlara verilen bir ilaç ve dozunu dr. ayarlıyor. Sakın kendi başına ilaç alıp kullanma yarardan çok zararını görebilirsin.

sağol canım bende zaten vazgeçtim ilacı almaktan bi sorunumda yok çok şükür kısmet değil demekki nasip ne zamansa hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli olsun

eyif ne kadarlık evlisin.ben 13 aylık evliyim tedaviye başladım bu ay

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım kadınlar kulübüne.benimde soracaklarım var yardımcı olurmusunuz?

ben 3 yıllık evliyim.1 buçuk yıldan beri de bebek istiyoruz.fakat olmadı bir türlü.nihayet ankarada mesa hastanesinde bir doktora gittik.muayene sonucu ne eşimde ne de bende hiçbir sorun olmadığı söylendi.tüplere de bakıldı.hiçbisey yok.canım çok sıkkın anlayacağınız.

kızlar yumurtalar çatlayıncamı hamile kalınıyor bir ay içinde kaç günde hamile kalınabiliyor?spermin kalitesi düşerse bebek tutma olanağımı düşüyor yoksa döllenme oluyor bebek sonra düşüyor mu ?çok merak ettim şimdi bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa rahatlıycam teşekkürler... Allah her isteyene hayırlı evlatlar versin...

betülcüm merhaba.bildiğim kadarıyla çatlamadan sonraki ilk 24 saat çok önemli.sperm kalitesi düşünce de döllenme gerçekleşemiyor.yani anne adayı düşük yapmıyor.çünkü zaten hamile kalamıyor.iyi dileklerini paylaşıyorum canım.allah herkeze anneliği yaşatsın ama sağlıklı,hayırlı bebekler ve mutlu bir aile ile.allah bana da nasip etsin:eek:

Nilüfer78 bunu sana yazıyorum.Allahtan ümidini kesme herşeyin sağlıklıymış ne güzel işte.Çocuğun olmaması için hiçbir neden yok.Yapacağın moralini hiç bozmadan Yüce Allahtan hayırlı bir evlat istemek.Buna inan.

Benim doktorum regl olana kadar gün aşırı ilişki verdi. Çatlatma iğnesi yumurtalar olgunlaştıktan sonra yapılıyor ama illa da her klomen içen iğne olacak diye birşey yok. Bazen doktorlar yumurtaların kendilerinin çatlamasını bekliyorlar.

arkadaslar ben de yeni katıldım öncelıkle merhaba

merhaba kızlar bişi sorcam dr um dediki yumurtalıkların çatlamış gün aşırı ilişkiye gir ama yumurtamın ölçüsünü adedini falan sölemedi . bide yumurta çatlayınca yeni yumurtamı oluşuyo off 1 yıldır aptal oldum ve çoooooooooooooook istiyorum ne olur bi cvp :KK43:

kimse yokmuuu??? buradaaaa

merhaba arkadaşlar bende catlama iynesi vurulcam buay
inşallah isteyen herkesin bebeği olur

X