Menopoz Yumurta dondurma

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Merhabalar hanımlar. Ben de sizlerle aynı durumdayım. 28 yaşındayım bekarim ve 5 ay önce yumurta dondurma işlemine başladım. 1 yumurtam donduruldu. Bugün 3 ay aradan sonra tekrar doktora gittim lh hormonumun yükseldiğini söyledi. Yumurta sayım 4ten 3e düşmüş. 2 hafta sonra tekrar gidicem ilaç kullanmadan kendiliğinden gelişirse toplanacakmis. Yumurta dondurma işlemi ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve yardimci olmaya çalışırım. Birbirimize destek olalım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba bende kist var o nedenle ilk yumurta dondur dediler sonra ameliyat fakat sol yumurta kistten dolayı iş görmüyor amh 0,88 anne olabilir miyim bu dondurma işlemi nasıl oluyor İstanbul dan doktor önerisi var mı bu amh ile anne olabilir miyim

Merhabalar ben de yumurta dondurmak istiyorum ama nerede yaptıracağıma karar veremedim özelde mi yaptırsam devlette mi
Kafam çok karışık
Sizin bir bilginiz var mı

Ne kadar ücret ödeniyor üniversite hastanesine bilginiz varsa paylaşırmısınız lutfen özelden randevu aldım ne yapmalıyım cok kararsız kaldım lutfen acıl yardım

Merhabalar ben 2 gun once Ankara medicana hastanesinde yumurta dondurma islemi yaptirdim..6 gun igne kullandim 8. gun islem yapildi..ignelere 1500 tl ,operasyonda 8.000 tl odedim

Merhabalar yapılan işlemde kac yumurta toplandı acaba benim yasım 42 old. İçin cok fazla önermedi doktor anca 1 yumurta toplanır en az 10 yumurta olması lazım dedi ama ben 1 yumurta da olsa şansımı denicem karından mı yaptırdınız yoksa vajınadan mi acıkcası cok kararsız kaldım vajınadan yapılırsa kızlık zarını tekrar dıkıcekler sonradan bır sorun yasamak istemiyorum bu şekilde yaptıran varmi acaba bakire old. İçin sorun yasarmiyım lutfen yardımcı olun

Bir cocuk mu, yoksa elin adaminin vay be ilk benimle olmus demesi mi? Kirin Zincirlerinizi.
Kırmadığına değmiyor o zincirleri..Buna takılmayanları,herkesle istedigini yaşayanları eşlerini el üstünde tutuyor.Ben korudum kendimi hatta bu baskı yüzünden bir yıl vajinusmus yaşadım zerre değerim yok.

Merhabalar yapılan işlemde kac yumurta toplandı acaba benim yasım 42 old. İçin cok fazla önermedi doktor anca 1 yumurta toplanır en az 10 yumurta olması lazım dedi ama ben 1 yumurta da olsa şansımı denicem karından mı yaptırdınız yoksa vajınadan mi acıkcası cok kararsız kaldım vajınadan yapılırsa kızlık zarını tekrar dıkıcekler sonradan bır sorun yasamak istemiyorum bu şekilde yaptıran varmi acaba bakire old. İçin sorun yasarmiyım lutfen yard.......ben yumurta dondurdum tedavi sürecindeyim elimde kapı gibi kızlık zarı bozulma nedenimi gösterir raporum var..1 tane kaliteli yumurtamı dondurdum tedavi sürecindeyim..ki menopoz denildi,kistlerimi göremedi iki Doktor..Samsunda Dr.Muhterem AKDENİZ ise başardı...şükür..öneririm..

"Alchemilla Vulgaris" in yüksek dozlu tinktürünü deneyin, şu anda tedavi görmeyeniniz varsa. Bitksel. Inanan var inanmayan var. Ama çevremde kadının bebeği oldu kullandıktan sonra.
Benim de adetimi düzenledi.
Latince ismini yazdım.
Doktor tedavisi görüyorsanız danışmadan kullanmayın, bitkisel hormon düzenleyici olduğu için, ilaçlara etki eder belki.

"Alchemilla Vulgaris" in yüksek dozlu tinktürünü deneyin, şu anda tedavi görmeyeniniz varsa. Bitksel. Inanan var inanmayan var. Ama çevremde kadının bebeği oldu kullandıktan sonra.
Benim de adetimi düzenledi.
Latince ismini yazdım.
Doktor tedavisi görüyorsanız danışmadan kullanmayın, bitkisel hormon düzenleyici olduğu için, ilaçlara etki eder belki.
teşekkürler

X