Yumurtalik kistim var adet ile atılır mi

İye nin kistle alakası olduğunu zannetmıyorum. Onun ıcın üroloji doktoruna gıttınızmı. Sureklı iye olmanız normal degıl.
Gitmedim onun için acile gitmistim ilaç verdi antibiyotik biraz kullandım geçer gibi oldu sonra tekrar başladı

4cm yumurtalık kistim var doktor izlemeye aldı 3 ay sonra dedi gel bakicaz tekrar dedi duruma göre ameliyat ile alicak hap vermedi doğum kontrol alsam mi bilemedim adet ile atılır dediler kimisi nasıl atılıyor pihti seklinde mi geliyor. Adetim 26 gunde bir oluyo bazen 30 bazen 24 gunde bir adet oluyorum duzensiz mi oluyorum böyle yani 3 4 gün bir gecikme oluyor bazen. Normalde 7 gün sürerdi 5 gün yogun gelirdi şimdi 3 gun oldum kesildi leke seklinde geliyor normal degil bu kasıklarim ve Karnım cok agriyor acaba erken bitti diye mi yoksa kistten dolayimi oluyo boyle idrarimda cok koyu geliyor anlamadım neden böyle yine mi gitsem doktora soğan kürü yapın diyorlar 15 gün öğlen ve akşam yemeğinden önce kullanmak gerekiyormus adetinizi düzene soktumu Bende gastrit var soğan kürü zarar verir mi ne yapicagimi bilemedim ya yapan var mı yardım edin
Merhaba kızlar benimde yumurtalıkta 5 cm kist var dedi doktorum ne yapacağımı bilmiyorum

Kistleriniz ağrı yapıyor muydu? Ben ani ağrı sikayetiyle gidip kist olduğunu ögrndim takipteyiz su an bidahaki adetten sonra baktırıcam. Baya gaz sancısı tarzı yumurtalık ağrısı cekip ögrendim

Kistleriniz ağrı yapıyor muydu? Ben ani ağrı sikayetiyle gidip kist olduğunu ögrndim takipteyiz su an bidahaki adetten sonra baktırıcam. Baya gaz sancısı tarzı yumurtalık ağrısı cekip ögrendim
Bende sıkıntı yapmadı sadece bu ay adetim geçikti hala gelemedi 10 gün geçti normalde kaç senedir öyle bi sıkıntım olmamıştı Pazartesi doktora gidicem hormon tahlili yapsın bide ultrasonla baksın

Benim gaz sancisi cok oluyordu mide agrisi gaz sancisi herseyi cektim ama soğan kürü kullandim sonra doktorum yok dedi. Ama adetim hep az geliyordu benim kahverengi leke tarzinda geliyordu 3 gun sürüyordu sadece.

4cm yumurtalık kistim var doktor izlemeye aldı 3 ay sonra dedi gel bakicaz tekrar dedi duruma göre ameliyat ile alicak hap vermedi doğum kontrol alsam mi bilemedim adet ile atılır dediler kimisi nasıl atılıyor pihti seklinde mi geliyor. Adetim 26 gunde bir oluyo bazen 30 bazen 24 gunde bir adet oluyorum duzensiz mi oluyorum böyle yani 3 4 gün bir gecikme oluyor bazen. Normalde 7 gün sürerdi 5 gün yogun gelirdi şimdi 3 gun oldum kesildi leke seklinde geliyor normal degil bu kasıklarim ve Karnım cok agriyor acaba erken bitti diye mi yoksa kistten dolayimi oluyo boyle idrarimda cok koyu geliyor anlamadım neden böyle yine mi gitsem doktora soğan kürü yapın diyorlar 15 gün öğlen ve akşam yemeğinden önce kullanmak gerekiyormus adetinizi düzene soktumu Bende gastrit var soğan kürü zarar verir mi ne yapicagimi bilemedim ya yapan var mı yardım edin
Merhaba öncelikle endişe etmeyin. Yapay gıdalardan uzak durun. Günde en az 2 3 litre su için ve stres yapmayın. Sonrasında şunu anlatıyım bende de oluştu 3 kere hemde. Adetlerim azalmıştı. Leke leke haline döndü en sonunda. Yumurta tembelliği başlamış meğersem. Doktor bir sonraki adetle atarsın dedi 5 ay sürdü gitmesi. Sonra Her seferinde de Hayıt çayı kullandım ben de ve ilk ayda kistim kayboldu. Sabah akşam kullanabilirsiniz. Bir aktara danışın isterseniz. Geçmiş olsun. Panik yapıcak bişey değil ama beslenme çok önemli.

Merhaba öncelikle endişe etmeyin. Yapay gıdalardan uzak durun. Günde en az 2 3 litre su için ve stres yapmayın. Sonrasında şunu anlatıyım bende de oluştu 3 kere hemde. Adetlerim azalmıştı. Leke leke haline döndü en sonunda. Yumurta tembelliği başlamış meğersem. Doktor bir sonraki adetle atarsın dedi 5 ay sürdü gitmesi. Sonra Her seferinde de Hayıt çayı kullandım ben de ve ilk ayda kistim kayboldu. Sabah akşam kullanabilirsiniz. Bir aktara danışın isterseniz. Geçmiş olsun. Panik yapıcak bişey değil ama beslenme çok önemli.
Teşekkür ederim yeni degil bir yil oldu geçti şükür ama adetletim leke gibi geliyordi. Hayit otunu bende kullandim baya belkdr ondan geçmiştir

Valla benim 1.5 yıl oldu 3.8 cm hala atmadı vücut basit doktorlar hap filan da vermedi bi sıkıntım yok sadece bu ay 13 gün oldu hala adet olmadım belki stres hava değişimi de olabilir bende o çayı içeyim o zaman

Valla benim 1.5 yıl oldu 3.8 cm hala atmadı vücut basit doktorlar hap filan da vermedi bi sıkıntım yok sadece bu ay 13 gün oldu hala adet olmadım belki str4.7 ay da bukadar büyüdü, doktor ilaç vermedi bana da nesne bilmiyorum siz hayır otunu kullandınızmı ?kistiniz halen duruyormu ?

Benmde 4 cm basit kistim var doktor ilaç vermedi , hayır otunu kullandınzmı kistiniz halen duruyormu ?
kullanmadim sogan kuru kullanmistim kontrole gittigimde kist yoktu ama adetimde azalma oldu kullanmasaymisim dedim kendime hep sonra evlendim hamile kaldim halen adet gormedim bakalim duzeldimi

X