Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

jaste bu klomen dediğin yumurta geliştirmesi için değilmi..yumurta takibinde kullanılıyor...birde sana adaçayını öneririm civanpermi ve ada çayı kolay adet olmanı sağlıycaktır..zaten adaçayında doğal ostrojen var ama dikkat et gebe olmamak gerekiyor kullanmak için genelde adetli iken kullanılıyor adet bitimine kadar..allah yar ve yardımcımız olsun

amınnn . ummuseleme bana klomen vermedı 3,5 aydır adet olamadıgım ıcın 21 gunluk kullanılan clımen dıye ılac verdı bıtınce aset olacagım ınş.erken menopoz dedı ama fsh dusecek ınş. aksam adaçayı başlayım cok saol gulum benım.

Sağol kader arkadaşım. Bakalım sabırla bekliyoruz işte. Bu arada gevelik aşısı diye bir şey duydum. Yeniymiş. Aklında bulunsun. Yumurtalar buyurse gebelik aşısı yaptır. Rahme tutunmalarını %3 ile %48 arasında iyileştiriyormuş. Kendi kanını işlemden geçirip rahme koyma işlemiymiş. Yan etkisi yok. Rahmi kanlandırıp embriyonun rahme tutunmasını sağlıyormuş. Doktoruna sor. Benim doğum günüm 17 Nisan'da Ege Universitesinde randevum var. Umarım uğurlu gelir! Raporu deneyecegiz. 9 eylul 3 yıllık evlilik şartını koştu ama ben yonetmelikte boyle bir şey okumadım . Sadece sebepsiz infertilitede bu şart var. Ege olur dedi. bakacağız. 9 Eylül benim nazarımda hem aşılamada hem bana zaman kaybettirmede hem de bu rapor hususunda sınıfta kaldı. 2 aşılamamıda yine 9 eylul profu Yakup beye yaptırdım. onunda yetersiz tekibi bana bebeğe değil paraya maloldu. Yani sozde 3 aşılama yaptırdım. Senin yaşın daha çok genç. Sorun ne gülüm? Niye yumoşların büyümüyor?

bu arada bende soğan kuru uyguluyorum . eşime de keçi boynuzu kaynatıyorum sabah akşam

Sağol kader arkadaşım. Bakalım sabırla bekliyoruz işte. Bu arada gevelik aşısı diye bir şey duydum. Yeniymiş. Aklında bulunsun. Yumurtalar buyurse gebelik aşısı yaptır. Rahme tutunmalarını %3 ile %48 arasında iyileştiriyormuş. Kendi kanını işlemden geçirip rahme koyma işlemiymiş. Yan etkisi yok. Rahmi kanlandırıp embriyonun rahme tutunmasını sağlıyormuş. Doktoruna sor. Benim doğum günüm 17 Nisan'da Ege Universitesinde randevum var. Umarım uğurlu gelir! Raporu deneyecegiz. 9 eylul 3 yıllık evlilik şartını koştu ama ben yonetmelikte boyle bir şey okumadım . Sadece sebepsiz infertilitede bu şart var. Ege olur dedi. bakacağız. 9 Eylül benim nazarımda hem aşılamada hem bana zaman kaybettirmede hem de bu rapor hususunda sınıfta kaldı. 2 aşılamamıda yine 9 eylul profu Yakup beye yaptırdım. onunda yetersiz tekibi bana bebeğe değil paraya maloldu. Yani sozde 3 aşılama yaptırdım. Senin yaşın daha çok genç. Sorun ne gülüm? Niye yumoşların büyümüyor?

ardasım senın yaş kaç 35 yasındayım ben doktor erken menapoz dedı kasım ayında 12 yedustu asılama yaptırdım tek yumurta ıle tutmadı sıdı fsh 119 cıkıyor.bıesteron kullanıyordum doktor 2 ay bekleyelım dedı sonra test yapalım dedı.bıesteronu devam deyımmı ? polen yıyorum , civanpeçemi, hayıt birsüru. ben konyadayım. bızlerde bebeklerımızı kucagımıza alacağız inş. rabbım buyuk.

soğan kürüne bende başlayacagım bır turlu baslayamadım .

Başla canım mutlaka rahmi temizliyo acayip derecedee..Keşke fsh düşükken tek yumoş ile tüp yapsalarmış ama olsunn geride kalann kalmıştırr..İnş tekrar düşecek cnmmm..Benimde fsh 30 şu andaa..Kürlerle 57 den düştüü 20 nin altına düşünce tüp deneyeceğim çünkü 2 kere denedim ama hiç yumoş oluşmadıı..İnş Rabbim cümlemizin şifasını versinn..Bu arada dehaya devamm et bencee..Doktor verdi banada aylardır kullanıyorumm..Bir ara ara verdim sivilce yüzünden şimdi tekrardan başladımm..

Başla canım mutlaka rahmi temizliyo acayip derecedee..Keşke fsh düşükken tek yumoş ile tüp yapsalarmış ama olsunn geride kalann kalmıştırr..İnş tekrar düşecek cnmmm..Benimde fsh 30 şu andaa..Kürlerle 57 den düştüü 20 nin altına düşünce tüp deneyeceğim çünkü 2 kere denedim ama hiç yumoş oluşmadıı..İnş Rabbim cümlemizin şifasını versinn..Bu arada dehaya devamm et bencee..Doktor verdi banada aylardır kullanıyorumm..Bir ara ara verdim sivilce yüzünden şimdi tekrardan başladımm..

o zaman bılınmıyorku böyle olacagı milstone fsh duşşsun inş.ilk ısım tup bebek yaptırmak. ismim aynur. bıesteron dun bıttı bugun alacagım tekrar doktor bırak dedı ama ben yınede alacagım.2 ay once 25mg bıesteron 80 tl ıdı 60 tane oluyor ıcınde.soğanada bu aksam baslıyacagım canım calıstıgım ıcın ısyerınde olmuyor.allah cümlemıze sıfa versın inş.

o zaman bılınmıyorku böyle olacagı milstone fsh duşşsun inş.ilk ısım tup bebek yaptırmak. ismim aynur. bıesteron dun bıttı bugun alacagım tekrar doktor bırak dedı ama ben yınede alacagım.2 ay once 25mg bıesteron 80 tl ıdı 60 tane oluyor ıcınde.soğanada bu aksam baslıyacagım canım calıstıgım ıcın ısyerınde olmuyor.allah cümlemıze sıfa versın inş.

Canım biliniyordu aslında ama doktorda inanmka istemedi..Birde devletten rapor çıkartmıştım süresi doluyorduu ilkini kasımda denemeye kalktım ikincisini martta ama yumoş gelişmedii..Efet cnm biraz pahalıı deha ama valla napalım artık düştük bu derde çaresini aramaya çalışıyoruzz..Çalışıyorsan saraçoğlu akşam yemeğinden önce ve yatarken uygulayabiliyorsunuz diyorr..Aminn cnmm..

sen soğan kürü , hayıt baska ne kurlerı kullandın milstone

Canım ilk olarak şöyle yaptımm..Saraçoğlu yönlendiriyor beni tabii kendiliğimden yapmıyorum cnmm..
ilk etap
1.kür 15 gün soğan kürü
2. kür aslanpençesi 15 gün günde iki bardak sabah akşam
3. kür soğan
4.kür 15 gün gece yatmadan civanperçemi.
5. kür 21 gün incir kürü
o arada arısütü balpolen karışı yedimm her sabah akşamm.Birde deha folik asit tabii.

ikinci etap

1. kür soğan 15 gün (şu anda buradayımm)
2. kür birki karışımı sarı kantaron+aslanpençesii
3. kür soğan
4. kür bitki karışımı civanperçemi+aslanpençesi kürü..
Şimdilik böyle cnmm..
Akupunktura gidiyorum aynı zamanda.. en son marttaki deneme faciasından sonra ara verdimm ama haftaya gene başlıcamm..Ben cyclo ile adet görüyorumm bu arada maalesef..işte büülee..Yaşım 27..

canım cok saol .aksam baslıyorum 15 gun gunde 2 defa ıcecegım.allah ım cumlemıze sıfa versın benım yasım 35

canım cok saol .aksam baslıyorum 15 gun gunde 2 defa ıcecegım.allah ım cumlemıze sıfa versın benım yasım 35

Evet cnm aç karnınaaa..1,5-2 bardak içme suyuna klorsuzz yanii kaynatıpp içine soğanı 4e bölüp atıyorsun 5 dk ağzı kapalı kaynatıp ılıyınca içiyorsunn..Aminnn cnmmmm..

Canım ilk olarak şöyle yaptımm..Saraçoğlu yönlendiriyor beni tabii kendiliğimden yapmıyorum cnmm..
ilk etap
1.kür 15 gün soğan kürü
2. kür aslanpençesi 15 gün günde iki bardak sabah akşam
3. kür soğan
4.kür 15 gün gece yatmadan civanperçemi.
5. kür 21 gün incir kürü
o arada arısütü balpolen karışı yedimm her sabah akşamm.Birde deha folik asit tabii.

ikinci etap

1. kür soğan 15 gün (şu anda buradayımm)
2. kür birki karışımı sarı kantaron+aslanpençesii
3. kür soğan
4. kür bitki karışımı civanperçemi+aslanpençesi kürü..
Şimdilik böyle cnmm..
Akupunktura gidiyorum aynı zamanda.. en son marttaki deneme faciasından sonra ara verdimm ama haftaya gene başlıcamm..Ben cyclo ile adet görüyorumm bu arada maalesef..işte büülee..Yaşım 27..

canım sana bi kaç gün önce de sormuştum gözünden kaçtı sanırım...(2.etap gelince yazarnısın demiştim yazmışın teşekkürler.)
saraçoğlunun ilk etabını ben de kullanmıştım,incir dahil...
şimdi yeniden başladım,ama kendim alıyorum malzemeleri...
ama şunu farkettim aslanpençesine 30 gün günde 1 kez içmiştim o zamanlar yanlış yapmışım sanırım...bu sefer bende 2 kez içeyim,çok sağol..
bide saraçoğlunun gönderdiği civanperçeminde 28 yada 30 tane vardı,bu tek tek içilecek değilmiaslanpençesi gibi 2 sefer değil yani,dimi...
bide cnm çok soru sordum ama bu yeni gelenlerde süzen poşetler karışıkmı senmi karıştırıyosun hazırsa miktarları ne kdr...
bunlar bitince ara dedimi saraçoğlu???
allah hepimizin yardımcısı olsun...emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah hayırlısıylaa :KK50:

Son düzenleme:
HAYIRLI CUMALAR;
Allahımmmm mübarek Cumalar yüzüsuyu hürmetine sen günahlarımızı bağışla, bizleri affet. Nerede varsa dertli kullarına devalar, hastalara şifalar, borçlulara edalar nasip et. Daralan yüreklere ferahlık ver. Bugüne kadar verdiklerin için sonsuz şükürler olsun sana Ya Rabbimmmmm. Evlat isteyene hayırlı evlat, iş dileyene hayırlı iş, evi olmayana hayırlısıyla ev nasip et Allahımmmm. Bizlere dert verip derman aratma. Vatanımızı, milletimizi, askerimizi, evlatlarımızı, ana babamızı sen koru Ya Rabbimmmmmm.
♥ AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN

canım sana bi kaç gün önce de sormuştum gözünden kaçtı sanırım...(2.etap gelince yazarnısın demiştim yazmışın teşekkürler.)
saraçoğlunun ilk etabını ben de kullanmıştım,incir dahil...
şimdi yeniden başladım,ama kendim alıyorum malzemeleri...
ama şunu farkettim aslanpençesine 30 gün günde 1 kez içmiştim o zamanlar yanlış yapmışım sanırım...bu sefer bende 2 kez içeyim,çok sağol..
bide saraçoğlunun gönderdiği civanperçeminde 28 yada 30 tane vardı,bu tek tek içilecek değilmiaslanpençesi gibi 2 sefer değil yani,dimi...
bide cnm çok soru sordum ama bu yeni gelenlerde süzen poşetler karışıkmı senmi karıştırıyosun hazırsa miktarları ne kdr...
bunlar bitince ara dedimi saraçoğlu???
allah hepimizin yardımcısı olsun...emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah hayırlısıylaa :KK50:

kızlar bu kürler 6 ayı bulur ya.ben haz.da denicem ne yapsamki.yaptıklarımı yazayım
günde 2 dhea- 1 su bardağı hayıt-gece yatarken civan pençesi 1 bardak.
sabah akşam açkarınına karışımlı baldan 1 çay kaşığı alıyorum.
başka ne yapsam ki:KK37:

kızlar bu kürler 6 ayı bulur ya.ben haz.da denicem ne yapsamki.yaptıklarımı yazayım
günde 2 dhea- 1 su bardağı hayıt-gece yatarken civan pençesi 1 bardak.
sabah akşam açkarınına karışımlı baldan 1 çay kaşığı alıyorum.
başka ne yapsam ki:KK37:

soğan ve incir kürünü yap cnm...civanpençesi içiyomuşun ztn...
bence 15 gün soğan kürünü yap
21 günde inciri yap,bi zararı olacağını sanmıyorum...

X