Yumurtalık ve bel agrisi

kunaala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2024
7
1
33
Kızlar merhaba.bu ay ovulasyon tarihini uygulamadan bakarak bir iki gun degerlendirebildik.test yapip moral bozuklugu yaşamamak icin adet gecikmeden test yapmicam dedim ama kafam kurcalaniyor.bat yarin.bikac gundur şiddetli bel agrim var tam kalcamin ustunde.ve sag yumurtalik agrim var baya kramp gircekmis gibi vurup geciyor sonra.siddetli bel agrisi bir belirti midir yaa? Test yap diceksiniz ama o moral olarak kötü yapiyor beni

Kızlar merhaba.bu ay ovulasyon tarihini uygulamadan bakarak bir iki gun degerlendirebildik.test yapip moral bozuklugu yaşamamak icin adet gecikmeden test yapmicam dedim ama kafam kurcalaniyor.bat yarin.bikac gundur şiddetli bel agrim var tam kalcamin ustunde.ve sag yumurtalik agrim var baya kramp gircekmis gibi vurup geciyor sonra.siddetli bel agrisi bir belirti midir yaa? Test yap diceksiniz ama o moral olarak kötü yapiyor beni
Aslında söylediğiniz şeylere kendinizde cevap vermişsiniz.. Gebelik ve reglda çoğu belirti hemen hemen aynı, gecikme olduğu takdirde yanılmamak adına yumurtlamadan itibaren 17. Gün test öneriliyor hesaplayıp o gün test yapabilirsiniz.

Kızlar merhaba.bu ay ovulasyon tarihini uygulamadan bakarak bir iki gun degerlendirebildik.test yapip moral bozuklugu yaşamamak icin adet gecikmeden test yapmicam dedim ama kafam kurcalaniyor.bat yarin.bikac gundur şiddetli bel agrim var tam kalcamin ustunde.ve sag yumurtalik agrim var baya kramp gircekmis gibi vurup geciyor sonra.siddetli bel agrisi bir belirti midir yaa? Test yap diceksiniz ama o moral olarak kötü yapiyor beniv

Var gbi yine de kan testi yap icin rahatlasn bnm de sırt agrim var karnım şiş 3 gun oldu adet gecikti test bni uzer diye yapmadim :)

Aslında söylediğiniz şeylere kendinizde cevap vermişsiniz.. Gebelik ve reglda çoğu belirti hemen hemen aynı, gecikme olduğu takdirde yanılmamak adına yumurtlamadan itibaren 17. Gün test öneriliyor hesaplayıp o gün test yapabilirsiniz.
Evet haklısınız bi kac gun saha beklicem mecbur ya da dayanamaz test alirim.tesekkur ederim :)

X