Yumurtlama günü dışında hamile kalma..

Sipser

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.344
1.061
Kızlar merhaba son 1 yıldır korunmasız bebek çalışması yapıyoruz, bu süreçte ovülasyon testleri kullandım ve ayda 1 kere pik gördüm her defa. Akşam bi ortamda arkadaşlarım “testlere de çok güvenme , belki başka zamanda yumurtlaman oluyordur , sık sık ilişki dene “ dedi. Hatta biri; “ kazayla hamile kaldım diyenler mesela yumurtlama günü dışında hamile kalacaklarını düşünmeden ilişki yaşayıp hamile kalanlar” dedi.. böyle şeyler yaşayan oldu mu acaba ? Ben açıkçası sadece yumurtlama günlerini değerlendiriyordum…

testler yüzde yüz doğru göstermiyor. arkadaşlarınız doğru söylemiş. gün aşırı değerlendirin

Kızlar merhaba son 1 yıldır korunmasız bebek çalışması yapıyoruz, bu süreçte ovülasyon testleri kullandım ve ayda 1 kere pik gördüm her defa. Akşam bi ortamda arkadaşlarım “testlere de çok güvenme , belki başka zamanda yumurtlaman oluyordur , sık sık ilişki dene “ dedi. Hatta biri; “ kazayla hamile kaldım diyenler mesela yumurtlama günü dışında hamile kalacaklarını düşünmeden ilişki yaşayıp hamile kalanlar” dedi.. böyle şeyler yaşayan oldu mu acaba ? Ben açıkçası sadece yumurtlama günlerini değerlendiriyordum…
Akıntıdan da anlayabilirsiniz yumurtlama olduğunu. Ben innovita kullandım akıntımın ertesi günü pik yapmıştı. Hassas olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilemem.
Eğer adetiniz düzenliyse az çok bellidir zaten yumurtlama gününüz. Bu günler dışında hamile kalmak imkansız gibi bir şey eğer ikinci ya da üçüncü yumurtlama olmadıysa tabii.
Zaten yumurta çatladıktan sonra ömrü en fazla 24 saattir spermle buluşursa döllenme oluyor.
Doktora gitmediniz mi ? Belki tüpleriniz tıkalıdır.

Eklentiler

• IMG_20240108_203921.jpg
    IMG_20240108_203921.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 60
X