Yumurtlama sonrası kasik ağrısı

Yookk kız ben hamile kaldım 🤣 konuşmuştuk ya tam pik gününü değerlendiremedim ertesi gün çatlamayı gördüm onu değerlendirdim. Bu ay olmaz diyordum oldu :spor: Cumartesi kese görmeye gideceğim inşallah
Çatlama günü ertesi aksammi degerlendirdiniz gunduzmu acaba

Erkendir belki de canım bir belirtin var mı? Benim de 3 gün kaldı birkaç gündür çok akıntım var normalde olmazdı gebelik öncesi olur mu ki akıntı 🤔
Canım ovulasyon gününden beri göğüslerim ağrıyor şiş başkada bişey yok. Test yaptın mı sen birazdan yine yapacam ben kaset testim var

Canım yaptım şimdi hiç birsey yok sıkıldım testten varmi yokmu yarın kan verip kafamdan Atacam
Verdin mi kan canım?
Evet oldum bitmek üzere bu ay olmadı yumurtlama günümde eşimden ayrı gecicek çatlama belki kavuşuruz ☺️
Hayırlısı olsun canım inşallah 🥰 ben de oluyorum sanırım kahverengi leke geldi yine iki gün önceden geçen ayki gibi 😅

Verdin mi kan canım?

Hayırlısı olsun canım inşallah 🥰 ben de oluyorum sanırım kahverengi leke geldi yine iki gün önceden geçen ayki gibi 😅
Yumurtalama zamanı kasık ağrısı olunca ben çatlama oldu diye düşünüyordum bu doğrumu acaba yoksa asıl o günden sonramı ilişki olması lazım?

Bende malesef bu ay şehir dışındayım çatlama günü eşimle kavusaggiz yaptığım hesaplara göre inşallah gene ertesi günü çatlar eğer o kasık ağrısı catlamaysa
Canım hiç belli olmuyor ki ağrı olunca ben ovulasyon testi yapardım pike yakın çıkardı pik ve pikten sonra değerlendirme olduğu halde tutmayınca tutmuyor önce gebelik te adet bitimi tutmuştu ikinci geç döllenme olmuştu mesela vallahi ne tuhaf işler bunlar insan bunalıyor çatladı çatlayacak oldu olmayacak diye. Kan verecektim gidemedim bugün yine yarın gidecem muhakkak umudum yok ama eczaneler kapalı test yapamadım yarın adet olmazsam kan verecem kafamdan atayım diye kanda görmedik ve negatifi sürekli test yapasim geliyor

X