Yumurtlama sonrası?

papatya51

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
118
25
28
Arkadaşlar merhaba ovulasyon testi ile yumurtlama takip ediyorum. Yumurtlama günü ve yumurtanın çatladığı günü değerlendirdikten sonraki günlerde de adete kadar ilişki şart mı yoksa o günler yeterli oluyo mu bilgisi olan doktorundan öğrenen vs varsa yardımcı olabilir mi ?

Bu işin "yeterlisi" yok maalesef. Şans sadece daha yüksek ovulasyon günlerinde ama sadece %15. Değerlendirmeniz çok daha iyi olur, ben yumurtlamadan 5 gün sonra hamile kaldım

Bu işin "yeterlisi" yok maalesef. Şans sadece daha yüksek ovulasyon günlerinde ama sadece %15. Değerlendirmeniz çok daha iyi olur, ben yumurtlamadan 5 gün sonra hamile kaldım
Anladım canım bi yerde okumuştum da sadece yumurtlama günleri önemli diye onun dışındakiler boşuna yazıyordu. Teşekkür ederim

Canım hayırlı olsun bebişin😊 yani yumurtlamadan 5 gün sonraki ilişkiyle mi gebe kaldın öncesinde de mi yoktu

Aa sosyal selamm, bi ara beraber yumurtlama bekliyoduk 🥲 yok canım tek ilişki oldu, o da yumurtlamadan 5 gün sonraydı. Çok teşekkür ederim 🧡
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. gerçekten tek ilişki ile ve yumurtlamadan sonra olması herseyin nasip kısmet olduğunu gösteriyor.. bi reglinin bitişinden diğerine kadar sadece tek ilişki değil mi? Ben ilişki sıklığımız az oluyor diye üzülüyorum da

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. gerçekten tek ilişki ile ve yumurtlamadan sonra olması herseyin nasip kısmet olduğunu gösteriyor.. bi reglinin bitişinden diğerine kadar sadece tek ilişki değil mi? Ben ilişki sıklığımız az oluyor diye üzülüyorum da
Amin inşallah 🙏🏿 evet o ay tek ilişki oldu

Amin inşallah 🙏🏿 evet o ay tek ilişki oldu
Merhaba, bu testi de değerlendirir misiniz ? Bundan sonraki gün ikinci çizgi çıkmadı. Ben testlerimi saat 15-16 arası yapıyorum ve günde 1 kez. Acaba diyorum gece falan çatladı da ondan mı ertesi gün ikinci çizgi çıkmadı. (Bu testi yaptığım gün doktora gitmiştim alttan muayene yapıp yumurtlama olmuş güzel gelişimi demişti)

Eklentiler

• 1000122934.jpg
    1000122934.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 1
X