Yumurtlamadan sonra geçmeyen kasık ağrısı ?

Rahim filmimi ihsan atabay çekti alsancakta ama ücretleri çok yüksek karşılıyamadım. Yumurtalık takibimi rıza zindeye yaptırdım rıza beyden çok memnunum devlet hastanesi olarakta şimdilik tepecik kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun zor bi süreç :KK43:( benim ağrılarım geçti sanırım bu ayda olmadı ama adetime daha var bekliyorum
Bende ovülasyon almadım ama herfırsatı değerlendiriyorum bat sat falan bilmiyom ama adet 27 kasım inşallah pozitif görürüz hepimiz🙏🤲🤲

Kızlar konu açmaktan yoruldum ama napııııım 😂 şimdi sorum şu , 1 Eylül yumurtlama günümdü o günü öncesini ve sonrasını değerlendirdim ama benim 1 eylülden beri sol kasığımda batma ağrıma gibi bir şey var ve kendini hissettiriyor baya. 5 günde gebelik belirtisi çıkmayacağını biliyorum ama sizce neden olabilir göğüs ağrım ve akıntım da var ama yumurtlama geçti ovülasyon testiyle de kontrol ediyorum. Göğüs ağrım dün başladı akıntım da aynı şekilde. Kaşık ağrısı 1 eylülden beri var bat 17 Eylül. Umutlansam mı acaba forumda bu ağrı ile gebelik öğrenenleri gördüm bir de ben sormak istedim. Siz yaşadınız mı böyle bi ağrı hamile kaldığınız da ? Üşütmüşte olabilirim diyorum ayaklarımı falan ama akıntı ve göğüs ağrısı ne mana 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
hayırlı olsun canım:) benim yumurtlama üstünden bugun tam bir hafta oldu,normalde buğün adet günüm ama yumurtlama geç oldugu için faha var sanırım adete ,ama inanılmaz gögüs ağrısı çekiyorum yorumunuzu okuyunca heveslendim:)

hayırlı olsun canım:) benim yumurtlama üstünden bugun tam bir hafta oldu,normalde buğün adet günüm ama yumurtlama geç oldugu için faha var sanırım adete ,ama inanılmaz gögüs ağrısı çekiyorum yorumunuzu okuyunca heveslendim:)
Benim göğüslerim hiç acımıyor okadar sıkıyorum acısınlar diye yinede acımıyorlar 😭 sadece kasık ağrılarım var tatlı tatlı hafifte bel ağrım duramıyorum artık hep uyumak istiyorum :KK43:(

Benim göğüslerim hiç acımıyor okadar sıkıyorum acısınlar diye yinede acımıyorlar 😭 sadece kasık ağrılarım var tatlı tatlı hafifte bel ağrım duramıyorum artık hep uyumak istiyorum :KK43:(
hayırlısı olsun canım benim ağrılarım adet ağrısı,bir kaç ğüne olurum

ben buğün kan verdim canım negatif, yumurtlamdan geçen 10 ğün buğün olsa çıkardı:KK43:
Canım heveslendirmek istemiyorum olmamışda olabilir canını sıkma lütfen ama bende yumurtlamadan tam 9 gün sonra kan testi verdiğim de negatifti. O yüzden ağrıların hepsini regl diye yormuştum umarım sende de vardır sadece geç belli olacaktır 🙏🏼

Canım heveslendirmek istemiyorum olmamışda olabilir canını sıkma lütfen ama bende yumurtlamadan tam 9 gün sonra kan testi verdiğim de negatifti. O yüzden ağrıların hepsini regl diye yormuştum umarım sende de vardır sadece geç belli olacaktır 🙏🏼
hayırlısı olsun canım, o kadar alıştm ki negatife anlatamam,belim ve gögüs ağım çok fazla var,adet olacaksamda olayım rahatlayım diyorum.Allahım sağsağlim kucağına aldırsın canım seninde

amin canım seninde en kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım ama bende senin gibi negatif basıla diye umudu çok kestiğim bi dönemdeydim inşallah bu ay olur 🙏🏼
hayırlısı olsun canım, o kadar alıştm ki negatife anlatamam,belim ve gögüs ağım çok fazla var,adet olacaksamda olayım rahatlayım diyorum.Allahım sağsağlim kucağına aldırsın canım seninde

Kızlar bende b düşelirtiler yaşayıp deli gibi araştırmaya başlamıştım adetim düzensizdi tahmini adet günüm geçince idras testi yaptım silik çıktı kan verdim 46, bir hafta sonra tekrar kan verdim 494 bu arada kasık ağrılarım devam ediyordu, doktor güzel gidiyor dedi 2 gün sonra tekrar verdim 670 ve aynı gün sancı ve hafif kanama olunca doktora gittim beta akşamına 500 e gerilemiş ve kanamam başladı. Sonuç olarak kimyasal gebelik.. o kadar zor ki dün hamileydim bugün değilim. Bu durumu yaşamamak için bence düzenli adetiniz varsa 3 5 gün geçtikten sonra test yapın böylesi daha zormuş.

Sonuç aldım, hamileyim 🙊🙈🤲
Kızlar bende b düşelirtiler yaşayıp deli gibi araştırmaya başlamıştım adetim düzensizdi tahmini adet günüm geçince idras testi yaptım silik çıktı kan verdim 46, bir hafta sonra tekrar kan verdim 494 bu arada kasık ağrılarım devam ediyordu, doktor güzel gidiyor dedi 2 gün sonra tekrar verdim 670 ve aynı gün sancı ve hafif kanama olunca doktora gittim beta akşamına 500 e gerilemiş ve kanamam başladı. Sonuç olarak kimyasal gebelik.. o kadar zor ki dün hamileydim bugün değilim. Bu durumu yaşamamak için bence düzenli adetiniz varsa 3 5 gün geçtikten sonra test yapın böylesi daha zormuş.

X