Yumurtlamadan sonra geçmeyen kasık ağrısı ?

Merhabalar herkese. Ben de durumumdan bahsetmek istiyorum biraz ben vajinismus hastasıydım yeni yendim ve bu ay ilk defa ilişki oldu ve korunmadım. 15 eylül reglimin ilk günüydü ve ben sanırım reglimin 9.günü yani 23 eylülde yumurtladım çünkü o gün başlayan inanılmaz bir kasık ağrısı vardı aynı zamanda yumurta akı gibi akıntım bu 24 eylülde de devam etti ve biz 23ü ve 24ü günlerini değerlendirdik. Bu günlerden sonra benim kasık ağrım devam etti 4 5 gün çektim bu ağrıları sağ kasık ağrısı bel ağrısı ve bacağa vuran bir ağrı vardı. Şu an reglime 7 gün var yani 10 ekimde olmam lazım. Şu an sanki regl olacak gibi ağrım var bazen hafif bazen şiddetli oluyor. Benim şüphem şu normalde de reglden önce benim bu ağrılarım ara ara olur hissettirir kendini acaba şu an normal her zamanki seyrinde mi ilerliyor her şey yoksa bir gariplik mi var anlamadım. Reglime 10 gün varken başlayan regl ağrısı devam ediyor. 7 gün var bakalım ne olacak. Bu arada şu an hiç akıntım yok sadece ağrı ve hafif göğüslerde şişlik o kadar.
Merhaba benim de 11 ekim gibi bat ve belirtilerimiz benziyor, ara ara sancı ve göğüs acıması var, hamile olanlar da bu belirler oluyormuş ama bazen psikolojikte olabiliyormuş bakalım ne olacak usunnzamandır yumurtlama günlerini çok iyi değerlendiremedik ve olmuyor bebek🫠

Merhaba benim de 11 ekim gibi bat ve belirtilerimiz benziyor, ara ara sancı ve göğüs acıması var, hamile olanlar da bu belirler oluyormuş ama bazen psikolojikte olabiliyormuş bakalım ne olacak usunnzamandır yumurtlama günlerini çok iyi değerlendiremedik ve olmuyor bebek🫠
Evet ben de ilk defa yaşadığım için bilemedim burda yazanları okudum çok istiyorum ben de inşallah siz de gebesinizdir en kısa zamanda güzel haberi almanızı çok isterim ☺️

Evet ben de ilk defa yaşadığım için bilemedim burda yazanları okudum çok istiyorum ben de inşallah siz de gebesinizdir en kısa zamanda güzel haberi almanızı çok isterim ☺️
İnşallah ikimizde gebeyizdir test yapınca yazarsanız merak ettim 🙂

Kızlar konu açmaktan yoruldum ama napııııım 😂 şimdi sorum şu , 1 Eylül yumurtlama günümdü o günü öncesini ve sonrasını değerlendirdim ama benim 1 eylülden beri sol kasığımda batma ağrıma gibi bir şey var ve kendini hissettiriyor baya. 5 günde gebelik belirtisi çıkmayacağını biliyorum ama sizce neden olabilir göğüs ağrım ve akıntım da var ama yumurtlama geçti ovülasyon testiyle de kontrol ediyorum. Göğüs ağrım dün başladı akıntım da aynı şekilde. Kaşık ağrısı 1 eylülden beri var bat 17 Eylül. Umutlansam mı acaba forumda bu ağrı ile gebelik öğrenenleri gördüm bir de ben sormak istedim. Siz yaşadınız mı böyle bi ağrı hamile kaldığınız da ? Üşütmüşte olabilirim diyorum ayaklarımı falan ama akıntı ve göğüs ağrısı ne mana 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Sonuç hamilelik sizde di mi?:)

merhaba bende bişey sormak istiyorum sizlere benim adetime 9 var ve bir haftadır bel ağrısı ve kasık ağrılarım daha çok sağ kasığıma iki gündür göğüslerim ağrıyo ve çekiliyomuş gibi hissediyorum iki gün miğde bulantısı yaşadım bazı yiyeceklere ağzımın tadı bi farklı oluyor bazı kokular ağır geliyo bugün idrara çıkmam çok değişik oldu hafif sıkıştırıyomuş gibi hissediyorum sizce 9 önceden belirti başlarmı yavaştan yaşayan var mı böyle

Umarım vardır canim benim reglimede 6gun var ve dedigin gibi sol kasigimda batma agri hissi fln var inşallah hamileyizdir😊
Valla aynı benimde ama ama ben 25 Eylül'de musayit oldum günüm foadan 3 4 gün kanama gördüm günüm dolmadan bittti zaten yani adet sayiilmiyormuşormiş o yani 2 3 gün önce yumurtladim yumurtada çatladı a mma sanki kasıklarımda hele sol kasığımda batma bı hasatiyet var ve bı doku var orda bilemedim umutlaniyimi umutlaniyimi 10 gün falan beklesem olup olmadigi çıkar herhalde

Bende de yumurtlamadan beridir sol kasıkta ara ara ağrı . Dünden beri ilk defa su gibi akıntım geldi normalde olmaz. Göğüste dokununca ağrı . Regliye son 8 😃 göreceğiz sizde durumlar nasıl kızlar

Valla aynı benimde ama ama ben 25 Eylül'de musayit oldum günüm foadan 3 4 gün kanama gördüm günüm dolmadan bittti zaten yani adet sayiilmiyormuşormiş o yani 2 3 gün önce yumurtladim yumurtada çatladı a mma sanki kasıklarımda hele sol kasığımda batma bı hasatiyet var ve bı doku var orda bilemedim umutlaniyimi umutlaniyimi 10 gün falan beklesem olup olmadigi çıkar herhalde
Hayırlısı bakalım haber et cnm ❤️🤲

Kızlar merhaba bende uzun zamandır takip ediyorum burayı en sonunda yazmak istedim, bende pko var adetlerim hep düzensiz çocuk istiyoruz çatlamasan 2 gün öncesini değerlendirebildik, 17 Ekim pik günümdü ondan sonra sol kasıkta batma ağrı ara ara kramp oluşuyor, 1 haftadır gaz sancısı ve 3 gündür yarım kabızlık var normalde adet öncesi adetimde ishal olurdu, akıntım yok, göğüslerde hassasiyet ve damar belirginleşmeye var hep mi vardı onu da bilmiyorum gerçi vücudumu tanımıyormuşum onu anladım. Neyse dün yani 5 Kasım sabah akıntı ile birlikte çok çok az kan geldi öğlene kadar 2 3 kez oldu başka yok bugün de herhangi bişey yok adet sancısı yok normalde çok sancılı geçer, 4 Kasım da test yaptım negatif bilemedim siz ne düşünüyorsunuz çok ihtiyacım var tecrübelerinize

Son düzenleme:
Düşünmek istemiyorum ama elimde değil son 2 haftadır sürekli bu tarz şeyleri okumaktan yoruldum, çok duydum düşünmeyi bırakınca hamile kalanları ama ben yapamıyorum çıldırmama ramak kaldı gibi hissediyorum hem kızıyorum araştırıyorum okuyorum diye hem de kendime engel olamıyorum,
Ama içten içe biliyorum hamile değilim yine de düşünmekten kendimi alamıyorum

Düşünmek istemiyorum ama elimde değil son 2 haftadır sürekli bu tarz şeyleri okumaktan yoruldum, çok duydum düşünmeyi bırakınca hamile kalanları ama ben yapamıyorum çıldırmama ramak kaldı gibi hissediyorum hem kızıyorum araştırıyorum okuyorum diye hem de kendime engel olamıyorum,
Ne zaman düşünmeyi, üstüne düşmeyi umursamayı bırakırsan gerçekten o ay hamile kalıyorsun. Ben inanmıyordum gerçekten öyleymiş

Aynı durumda bende. Düşünmeden edemiyorum hele son iki günüm kaldı artık kuş ucsa hamileliğe bağlıyorm

Bende de yumurtlamadan beridir sol kasıkta ara ara ağrı . Dünden beri ilk defa su gibi akıntım geldi normalde olmaz. Göğüste dokununca ağrı . Regliye son 8 😃 göreceğiz sizde durumlar nasıl kızlar
İki gün var ama ne regl ne hamileliğe dair belirti var bu gece sadece iki kere kaşık agrimi hissettim oda artık niye bilmiyorm ama belirti de bu denli kısa süreli bişey olmaz galiba

İki gün var ama ne regl ne hamileliğe dair belirti var bu gece sadece iki kere kaşık agrimi hissettim oda artık niye bilmiyorm ama belirti de bu denli kısa süreli bişey olmaz galiba
Beklemek çok zor ya, çok sabır gerektiriyor ama elde de değil işte, umarım hamişizdir

kızlar bebek istediğimiz için biz de eşimle her günü değerlendirdik özellikle ovulasyon günlerimde gün aşırı ilişkiye girdik. Çatlama günümde ( öyle olduğunu düşünüyorum) öğle saatlerinde bir kasık ağrısı başladı önce sol kasığımda olmak üzere. Ve yüzüm birden ateş gibi oldu ateşim çıkmış gibi değil de aşırı kızarıklık oldu. Kızlar o günden beri geçmeyen ve ara ara kendini hissettiren kasık ağrılarım var belim ve sırtımda da ağrılar oluyor. Bir sonraki adet tarihim 16 Kasım olması lazım. Sebebi nedir ne düşünüyorsunuz. Daha önce hiç bu şekilde bir ağrım olmamıştı.

Sana da öyle mi oldu
4 5 ay kadar kafaya taktım yumurtlama günlerini deli gibi takip ettim. Yaptıktan sonra ayağım havada resmen 1 saat yattım. Daha reglime 10 gün kala hemen takip etmeye başlıyorum kafaya takıyorum vs. 5 ay hiç birşey olmadı. En son geçen ekim ayında o kadar sıkıldım ki yumurtlama takip etmedim reglden sonra bittiğinden itibaren 6.gün başladım 8 gün kadar her gün yaptım ama böyle yatayım yastık koyayım ayaklarımı tepeye dikeyim yapmadım. Aksine yaptıktan sonra kalkıyodum geziyorum tuvalete duşa gidiyodum hiç beklemeden. Reglime 4 gün kalana kadar hiç gebelik ihtimalini düşünmedim. Ama regle 1 hafta kala kasık ağrılarım beni mahvetmeye başladı en son idrar testiyle takip etmeye başladım. Dayanamadım 2 gün kala kan verdim. Hep 0 çıkan değer 2.91 çıktı doktor yükseliyor sabret dedi. Regl olmam gereken günün ertesi günü yani dün kan testine gittim akşam. 157 ile hamile olduğumu öğrendim. Diyeceğim o ki biliyorum çok zor aylarca bende her anı takip edip her belirtiyi ona yordum. Umursamadığım ilk ayda hamile kaldım

X