Yumurtlamadan sonra geçmeyen kasık ağrısı ?

4 5 ay kadar kafaya taktım yumurtlama günlerini deli gibi takip ettim. Yaptıktan sonra ayağım havada resmen 1 saat yattım. Daha reglime 10 gün kala hemen takip etmeye başlıyorum kafaya takıyorum vs. 5 ay hiç birşey olmadı. En son geçen ekim ayında o kadar sıkıldım ki yumurtlama takip etmedim reglden sonra bittiğinden itibaren 6.gün başladım 8 gün kadar her gün yaptım ama böyle yatayım yastık koyayım ayaklarımı tepeye dikeyim yapmadım. Aksine yaptıktan sonra kalkıyodum geziyorum tuvalete duşa gidiyodum hiç beklemeden. Reglime 4 gün kalana kadar hiç gebelik ihtimalini düşünmedim. Ama regle 1 hafta kala kasık ağrılarım beni mahvetmeye başladı en son idrar testiyle takip etmeye başladım. Dayanamadım 2 gün kala kan verdim. Hep 0 çıkan değer 2.91 çıktı doktor yükseliyor sabret dedi. Regl olmam gereken günün ertesi günü yani dün kan testine gittim akşam. 157 ile hamile olduğumu öğrendim. Diyeceğim o ki biliyorum çok zor aylarca bende her anı takip edip her belirtiyi ona yordum. Umursamadığım ilk ayda hamile kaldım
Bilgiler için çok teşekkür ederim ve hayırlı olsun RABBİM sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar iyi akşamlar sizde bi gelişme var mı? Benim o lekelenme hâlâ devam ediyor ama varla yok arası sadece peçetede zar zor belli oluyor bugün üçüncü gün. Bu nasıl iş anlamadım ben

Maalesef regl oldum hamile değilmişim hala da hamile kalamadim 🥲
Benim de sol kasığımda ağrı var yumurtlamadan beridir.dun gece uykudan uyandırdı resmen .enfeksiyon desem öle anormal renkte akintida yok .başlık bulmuşken yazayım dedim. adete de 6gun var

Benim de sol kasığımda ağrı var yumurtlamadan beridir.dun gece uykudan uyandırdı resmen .enfeksiyon desem öle anormal renkte akintida yok .başlık bulmuşken yazayım dedim. adete de 6gun var

Nasip daha zamanı var demekki canim

İnşallah seninki hamileliktendir canım ama benim meğer o ağrı her ay oluyormuş ben daha önce dikkat etmemişim bebek isteyince her ay kendimizi çok dinliyoruz maalesef.
Aynen öyle hayırlısı ise gelsin zaten öyle dua ediyoruz gelmiyorsa vardır bir hayır 💙🙏
Ne zamandır istiyorsunuz bebek?

İnşallah seninki hamileliktendir canım ama benim meğer o ağrı her ay oluyormuş ben daha önce dikkat etmemişim bebek isteyince her ay kendimizi çok dinliyoruz maalesef.
Aynen öyle hayırlısı ise gelsin zaten öyle dua ediyoruz gelmiyorsa vardır bir hayır 💙🙏
Ne zamandır istiyorsunuz bebek?
Brn martta 19 haftalık bebeğimi kaybettim snrasinda Haziran'da yeniden denemeye basladik işte bekliyorum hala .sen ne zamandır düşünüyorsun? Benim de evlenmeden önce adetim agriliydi iğne vurulacak kadar .ama evlendikten snra eskisi gbi ağrım olmadı.agri olunca da adet günüm oluyordu sadece bu değişik bsey ya

Brn martta 19 haftalık bebeğimi kaybettim snrasinda Haziran'da yeniden denemeye basladik işte bekliyorum hala .sen ne zamandır düşünüyorsun? Benim de evlenmeden önce adetim agriliydi iğne vurulacak kadar .ama evlendikten snra eskisi gbi ağrım olmadı.agri olunca da adet günüm oluyordu sadece bu değişik bsey ya

Başın sağolsun çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın. 🙏 Bizim de beşinci ayımız olacak Ağustostan beri deniyoruz.
Daha önce olmayan değişik bir ağrıysa gebelik olabilir önceki hamileleginde olmuş muydu?

Başın sağolsun çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın. 🙏 Bizim de beşinci ayımız olacak Ağustostan beri deniyoruz.
Daha önce olmayan değişik bir ağrıysa gebelik olabilir önceki hamileleginde olmuş muydu?
Amin canim.yani inan hiç hatırlamıyorum yani bel agrimda var ara ara ama oncekinde tek hatırladığım bel ağrısı.ama 2 3aydir hep var o bel ağrım .o yüzden neye yorayim bilemiyorum.adet gününü beklicem mecburen artık .Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Kızlar merhaba bende uzun zamandır takip ediyorum burayı en sonunda yazmak istedim, bende pko var adetlerim hep düzensiz çocuk istiyoruz çatlamasan 2 gün öncesini değerlendirebildik, 17 Ekim pik günümdü ondan sonra sol kasıkta batma ağrı ara ara kramp oluşuyor, 1 haftadır gaz sancısı ve 3 gündür yarım kabızlık var normalde adet öncesi adetimde ishal olurdu, akıntım yok, göğüslerde hassasiyet ve damar belirginleşmeye var hep mi vardı onu da bilmiyorum gerçi vücudumu tanımıyormuşum onu anladım. Neyse dün yani 5 Kasım sabah akıntı ile birlikte çok çok az kan geldi öğlene kadar 2 3 kez oldu başka yok bugün de herhangi bişey yok adet sancısı yok normalde çok sancılı geçer, 4 Kasım da test yaptım negatif bilemedim siz ne düşünüyorsunuz çok ihtiyacım var tecrübelerinize
Bu arada pik günüm 23 Ekim yanlış yazmışım, sol kasık ağrısı, adet olacakmışım gibi oluşan kasık ağrısı bir de 4 gün boyunca varla yok arası toplamda en fazla 6 -7 kez peçeteye gelen lekelenme sonucu kaset test yaptım silik çizgi çıktı, dayanamayıp kan tahlili verdim sonuç 46. Ama takip edilecek artıp artmadığı.
Şuan bir de dokununca göğüslerim acıyor.
Onun dışında herhangi bir belirti yok bende. RABBİM isteyen herkese nasip etsin.

Merhabalar kızlar kafayı yemek üzereyim dört senedir korunmuyorum gecen sene rahim filmi cekildim sol tüpüm tıkalı doktorum trk tüple hamile kalabilirsin dedi ama 4 senedir olmadı. Bu ay yumurtalık takibi yaptırdım klomen kullandım tıkalı olan yerde 2cm ile 2.5cm arası dört beş adet yumurta vardı açık olan tarafta ise 1 adet 19mm iki gün sonra çatlatma ignesi alıp gittim ultrasonda çatladığını gördük iğneyi yapmadık yumurtam sta nin 12. Günü erken çatladı regli olamama 13 gün var ben yumurtamın çatladığı sonraki günden itibaren kasıklarımda ağrı çekiyorum yürüyemiyorum resmen normalde boyle olmaz bel agrim olur ama bel agrim yok acaba hamile olabilirmiyim kusura bakmayin çok uzun oldu ama delircem 😭😭😭

Merhabalar kızlar kafayı yemek üzereyim dört senedir korunmuyorum gecen sene rahim filmi cekildim sol tüpüm tıkalı doktorum trk tüple hamile kalabilirsin dedi ama 4 senedir olmadı. Bu ay yumurtalık takibi yaptırdım klomen kullandım tıkalı olan yerde 2cm ile 2.5cm arası dört beş adet yumurta vardı açık olan tarafta ise 1 adet 19mm iki gün sonra çatlatma ignesi alıp gittim ultrasonda çatladığını gördük iğneyi yapmadık yumurtam sta nin 12. Günü erken çatladı regli olamama 13 gün var ben yumurtamın çatladığı sonraki günden itibaren kasıklarımda ağrı çekiyorum yürüyemiyorum resmen normalde boyle olmaz bel agrim olur ama bel agrim yok acaba hamile olabilirmiyim kusura bakmayin çok uzun oldu ama delircem 😭😭😭
Sorunuzla alakalı değil biliyorum ama sanırım izmirdesiniz hangi hastanede takip ediliyorsunuz bnde izmirdeyim ve daha yolun başındayız bu arada inşallah hamilesinizdir🙏

Sorunuzla alakalı değil biliyorum ama sanırım izmirdesiniz hangi hastanede takip ediliyorsunuz bnde izmirdeyim ve daha yolun başındayız bu arada inşallah hamilesinizdir🙏
Rahim filmimi ihsan atabay çekti alsancakta ama ücretleri çok yüksek karşılıyamadım. Yumurtalık takibimi rıza zindeye yaptırdım rıza beyden çok memnunum devlet hastanesi olarakta şimdilik tepecik kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun zor bi süreç :KK43:( benim ağrılarım geçti sanırım bu ayda olmadı ama adetime daha var bekliyorum

Rahim filmimi ihsan atabay çekti alsancakta ama ücretleri çok yüksek karşılıyamadım. Yumurtalık takibimi rıza zindeye yaptırdım rıza beyden çok memnunum devlet hastanesi olarakta şimdilik tepecik kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun zor bi süreç :KK43:( benim ağrılarım geçti sanırım bu ayda olmadı ama adetime daha var bekliyorum
Bende oraya randevu aldım ücret sıkıntısı. Bakalım salı günü gidicem

X