Yumurtlamadan sonra geçmeyen kasık ağrısı ?

Kızlar bu ay benimde böyleydi hatta adete 4 gün kala kaset testte silik çizgi falan da vardı. 1 gün gecikmeli olarak feci şiddetli bir regl girişim oldu:KK43: çok umitliydim bu ay. Tüm belirtiler vardı. Çizgi falan da çıkınca çok heveslenmistim ama maalesef regl oldum dün gece. Ve aşırı ağrılı sancılı bol kanamali. Haziranda kimyasal yaşamıştım. Yine kimyasal mi acaba diyorum :KK43:
E peki kan vermis miydin ya da bir doktora gitmis miydin testten sonra :KK43: su an hevesim kursagimda kaldi

Ya gittim hatta 5 üzerinden 4.87 çıktı doktor bile regl gecikir ise birdaha yapalım çok kritik bişey diyemiyorum demişti. Dün yaptırdım tekrar kan testi 4.60 oldu. Evet tam anlamıyla heves kursakta kaldı bende de :KK43: ama inşallah seninki bebistir ya 💙

Ya gittim hatta 5 üzerinden 4.87 çıktı doktor bile regl gecikir ise birdaha yapalım çok kritik bişey diyemiyorum demişti. Dün yaptırdım tekrar kan testi 4.60 oldu. Evet tam anlamıyla heves kursakta kaldı bende de :KK43: ama inşallah seninki bebistir ya 💙
Amiinn. Artik sabredip bekleyeceğim yapcak bir sey yok allah ne yazdıysa o ama bebis olmasini cok istiyorum

Ay böyle de günler aylara dönüyor. Tüm dualarım seninle aminnnn ☺️
Erken gebeliğin ertesi günü normal kaset test yaptim cok silik bir cizgi gördüm. Fotoğrafta cikmaz ama. Bu sabah ilk idrarla yeniden denedim ama negatifti.. hic anlam veremedim belki de kimyasal oldu bilmiyorum umitlenmeyi bıraktım negatifi görünce. İlk idrarla olsaydi cikardi..

Erken gebeliğin ertesi günü normal kaset test yaptim cok silik bir cizgi gördüm. Fotoğrafta cikmaz ama. Bu sabah ilk idrarla yeniden denedim ama negatifti.. hic anlam veremedim belki de kimyasal oldu bilmiyorum umitlenmeyi bıraktım negatifi görünce. İlk idrarla olsaydi cikardi..
Olsun canım takma kafana vardır doğru bir zamanı. Daha önce kimyasal oldu mu? Vücudu gebeliğe daha iyi hazırlıyor diyorlar

Kizlar merhaba. Ben ovulasyon testi yapmadim ama 28-29 agustos yumurtlama oldu diye tahmin ediyorum akintilardan belirtilerden. Tabiki degerlendirdik cocuk istiyoruz. Hepiniz de oldugu gibi yumurtlama gunumden bugune kasik ve karin agrilarim hic bitmedi. Çok sık idrara cikma, kabızlık basladi. Ve gun gun goguslerim buyudu. Ama kayda deger bir hassasiyet yok. Bat 15 eylul 4 gun var. İki gundur de ara ara sari renkte yapiskan akinti geliyor. Bugun erken gebelik testi yaptim ve silik ama net bir çizgi oluştu. Yarin kan vericem
Merhabalar hanımefendi bende adetimden beri kuruydum iki gün önce akıntım geldi ama eşim şehir dışındaydı dünden önceki günde yoğun bir alt ağrım vardı yani oturunca bi zonk ediyordu alt kısmım baskı gibi şimdi sizce akıntı günümü çatlamıştır yoksa ağrılı gün mü eşim dün geldi değerlendirdik ama yetişemedim muhtemelen diyorum sizde de o akıntı zamanı yada bi gün sonrası ağrı olmuşmuydu acaba bugün kuruyum mesela akıntı ve ağrı yok

Merhabalar hanımefendi bende adetimden beri kuruydum iki gün önce akıntım geldi ama eşim şehir dışındaydı dünden önceki günde yoğun bir alt ağrım vardı yani oturunca bi zonk ediyordu alt kısmım baskı gibi şimdi sizce akıntı günümü çatlamıştır yoksa ağrılı gün mü eşim dün geldi değerlendirdik ama yetişemedim muhtemelen diyorum sizde de o akıntı zamanı yada bi gün sonrası ağrı olmuşmuydu acaba bugün kuruyum mesela akıntı ve ağrı yok
Muhtemelen catlamistir akinti kesildiyse ben o akintiyi gordugum her gun degerlendirdim. Siz yine adet gununuzu bekleyim belli olmaz cunku sperm 3gun boyunca sizin vucudunuzda canli kaliyor diyorlar. Olmazsa bir dahaki ay ovulasyon testleri ile takip edersiniz

X