Yurtdışına gelin gitmek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet zaten tanışmadım hiç. Bir fotoğraftan da yurtdışına gitmiyoruBir fotoğraftan da yurtdışına gitmiyorum. Buda demek istediğim kişiyi beğendiğim. Tabii ki de Hırlı mı hırsız mı neyin nesi hiç bilmiyorum. bunlar araştırılacak sorulacak edilecek tanışlar zaten yabancı değiller.
ne zaman buluşuyorsunuz peki?

Tanicam heralde 1 ay içinde evlenip gitmicem gören de sanki yarım gidiyorum zannedecek ağar topar eğer olmazsa evlenmem de nasıl bi mantık bu yazdığınız
Evlenip yurt disina gelip cocukta yaparsaniz, ayrilmak isterseniz bile adamin rizasi olmadan türkyeye cocukla dönemiyeceksiniz.
Orda arkanizda kimse yok, dil bilmiyorsunuz. O adam kötü biri cikarsa ne yapacaksiniz?

Öncelikle en baştan “ailemi bırakmak istemiyorum “diye kendi fikrinizi belirtiyorsunuz aslında bunu düşündüğünüz an o insan gelse tanısanız gitseniz bile bir yanınızda şu hep kalacak ? Ben ailemden ayrılmak istemiyordum , bununla yaşayabilir misiniz ? Asıl soru bu kendiniz düşünüp karar vermelisiniz fikrimce .
Aynen o yüzden kabul etmedim.

Bence burdaki soru yanlis olmus. Demeliydiniz ki yurtdisinda yasayan resmini gosterdikleri kisiyle tanisayim mi ,uzak iliski oldugu icin onu yeterince taniyabilir miyim, iliski ilerlerse yurtdisi olmasi beni zorlar mi? Siz direk yurt disina gelin gitmek diyince hepimiz yanlis anladik.
Evet çok teşekkürler ben biraz acele yazdım ondan öyle anlaşıldı

Acaba ilk önce yüz yüze görüşseniz tanisaniz bir birinizi resimle olacak iş degilki bu.Sonra karar verirsin yurtdişina gitmeyi.Belki normal adam degil.
galiba beğenince heveslendi ve tanıyıp ilerlerse arada bir şeyler olursa yurt dışına gitmek nasıl olur diye soruyor arkadaş

Neden bu kadar olumsuz yorum yapıldı anlamadım tamam biraz belki kendini yanlış ifade etmiş olabilir ama ben o kadar abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum kızlar yurt dışında aileden uzak yaşamanın zorluklarını merak ediyor anladığım kadarıyla bende yurt dışında yaşıyorum evet aileden uzak ama zorluklarında var yok değil canım

Neden bu kadar olumsuz yorum yapıldı anlamadım tamam biraz belki kendini yanlış ifade etmiş olabilir ama ben o kadar abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum kızlar yurt dışında aileden uzak yaşamanın zorluklarını merak ediyor anladığım kadarıyla bende yurt dışında yaşıyorum evet aileden uzak ama zorluklarında var yok değil canım
Ben de üzüldüm şimdi yaptığım yoruma,konuyu da silmiş.

Fazla dereyi görmeden paçaları sıvamış ama. Çocukla anlaşıp anlaşmamak birinci mesele olmalı. Bakalım çocuk beğenecek mi ya da kendi beğenecek mi, anlaşacak mı? Direkt her şey hallolmuş da gurbette yaşayıp yaşayamayacapına gelmiş mesele. Ortada bir şey yok henüz, belki çocuğun haberi bile yok.

Sadece bir resimden yola çıkıp konuyu açmak ne bileyim... :110:

Ben de üzüldüm şimdi yaptığım yoruma,konuyu da silmiş.

Fazla dereyi görmeden paçaları sıvamış ama. Çocukla anlaşıp anlaşmamak birinci mesele olmalı. Bakalım çocuk beğenecek mi ya da kendi beğenecek mi, anlaşacak mı? Direkt her şey hallolmuş da gurbette yaşayıp yaşayamayacapına gelmiş mesele. Ortada bir şey yok henüz, belki çocuğun haberi bile yok.

Sadece bir resimden yola çıkıp konuyu açmak ne bileyim... :110:
İşte o direk olursa yurt dışında nenyaparım kafasına girmiş sende haklısın tabikide canım ilk önce konuşup görüşmek lazım ama o anki düşünceyle onları yazamadı herealde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X