Yürüyüş Yaparak Zayıflama Grubu

bu topik unutuldumu ?
yürüyelim...
ben önümüzdeki 1 hafta hergün 2 saat yürücem diyetime devam ederek snr bakıcam kac kilo verebilmişim..

Evet unutulmuş gibi ben bir ara tek başıma takılıyordum hadi gene başlayalım

08/10: 7.1 hızında 45 dk.
09/10: 7.1 hızında 45 dk.
10/10: 7.1 hızında 45 dk.

herkese kolay gelsin haydi yürüyelim zayıflayalım

11 / 10: 45dk. 7.1 hızında
12 / 10: 45 dk. 7.1 hızında
13 / 10: 45 dk. 7.1 hızında
14 / 10: 45 dk. 7.1 hızında

Kızlarrrrrrrrr kimse yürümüyor mu?

Ben hep yürüyorum cicim, sezeryanla doğum yaptım kızım 1,5 aylıkken başladım hala devam, ama kimse yazmıyor benden başka ben de bıraktım artık

slm .sürekli nette tvde reklamı yapılan zayıflama ayakkabılarından deneyen varmı içinizde.goldslim perfectstep gbib markalarda.inanalımmı bunlara

Evet unutulmuş gibi ben bir ara tek başıma takılıyordum hadi gene başlayalım

08/10: 7.1 hızında 45 dk.
09/10: 7.1 hızında 45 dk.
10/10: 7.1 hızında 45 dk.

herkese kolay gelsin haydi yürüyelim zayıflayalım

kızlar ben yeni uye oldum siteye bende kendime arkadaş arıyorum bırbırımızı motıve ederız bende hergun 1 saat yuruyorum hadı ltf hergun yazalım buraya daha cok gaza gelıp yururuz.
:KK16:

Bende bu hafta başladım yürümeye dün hariç hergün 1 saat yürüyorum :) Fazla kilom yok ama amacım fit olmak :) Dakikada 130 adım atabiliyorum en fazla amacım 150 adım atmak bu da gerçek anlamda en iyi kalori yakılacak hıza geldiğimiz gösteriyormuş.. Şu adım sayarlardan almayı düşünüyorum nerden alınıyor kızlar bileniniz var mı?

selam hanımlar ben de hep bi bahanem olduğu için başlayamıyorum spora ama yürüyüş bence en iyisi..belki sizlerle motive olurum ben de varım sizlerle yürümeye...hergün biraz daha artırarak başlarsam işe alışırım hiç olmazsa şimdiki gibi bacaklarım falan çarpılmaya başlamaz :)

mrb arkadaşlar konuyu yeni gördüm bende haftanın beş günü 7,4 ile yürüyüş yapıyorum 10 kilo verdim ama basenlerim hala yerinde plates yapmak gerekiyor

mrb arkadaşlar konuyu yeni gördüm bende haftanın beş günü 7,4 ile yürüyüş yapıyorum 10 kilo verdim ama basenlerim hala yerinde plates yapmak gerekiyor

arkadaşım 7.4 le nasıl yürüyüş yapıyorsun koşman gerekmez mi? acaba aletlern hızları birbirinden farklı mı? ben 6 dayken koşuyorum resmen :KK1:

Kızlar hadi bakalım toplanalım yürüyüşlerimize son hızla devam edelim..
Hesaplamaya bu aydan başlicam..
Bu ayın 1. si kim olucak bakalım...

bende aylardan sonra ilk defa dun yurudum
toplamda tempolu bi sekilde 50 dakika yuruyebildim
yarin sabahda 1 saat yurumeyi planliyorum

29 subat : 50 dakika

slm ben yeni üye oldum yürüüyş yapıldığında yağların kasa dönüşmesinden dolayı ne kadar yürüsekte insan tartıda hemen eksilmek istiyor bu olmayınca motivesi bozuluyor bende bundan dolayı burdan motive olabilirim diye düşündüm aranıza katıldım bu gün 90 dk 6.0 da 9.600 km yürüdüm yarın ne olacak bakalım hadi motive olalım:)

Bir aydır yürümüyordum haftasonu tekrar başlayım dedim 1 saat yavaş tempoda yürüdüm ama nefesim kesildi hamlamışım sanırm:)

X