Yürüyüş Yaparak Zayıflama Grubu

Slm kizlar, bende araniza katilmak istiyorum 6 kilo vermeye calisiyorum. ayni zmanda sigarayida biraktim bir suredir sabahlari 2.5 saat yuruyorum. haftanin 5 gunu olmak uzere. yarin sabah gene basliyorum. tartida sadece 1 kiloluk eksilme var ama baya inceldigimin farkindayim ben daha fazla kilo verecegimi dusunmustum hem diyet hemde 2.5 saat yuruyuse bakalim onumuzdeki hafta belki daha iyi bir sonuc alabilirim.

Bende bir haftadir gun asiri yuruyorum. Yarim saat tempolu yuruyup yarim saatte parktaki aletlerle calisiyorum.bacaklarim acildi. Bu hafta yuruyusu 1 saate cikaricam aletlerle yarim saat tabii firsat bulabilirsem.bir haftadirda yediklerime dikkat ediyorum tartilmadim ama kendimi hafiflemis hissediyorum :) evde de 8 dk karin kalca hareketleri var ( youtube) onlari yapiyorum...yaza kadar azimliyim hem zayiflayip hem ozellikle basen bolgesinde sıkılasmak istiyorum...bende varim artik aranizda :)

nisana baslayacagım bende :21:

evımın bulundugu mahalle baya bi dik yamaclı oldugu için baya bi kılo verırım sanırım en azından sıkılassam yeter yaww :KK52::KK55: :KK34:

Kızlar bende uzun vadede 10 orta vadede 5 kilo vermek istiyorum.
Yürüyüşle bunu gerçekleştirebilir miyim acaba?
Bugun açıkhavada yürüyüşe başladım.
17 Mart: 3 km yürüdüm. Aslında yürüş yapmamın bir diğer amacı da sporu bir yaşam stili haline getirmek.
Bunu inş. gerçekleştireceğim. Kilo değişimim oldukça bilgi vereceğim

slm kızlar bende koşu bandıda 10 gündür yürüyorum bu günde 90 dk yürüdüm 9 km 10 gün içinde 2 kilo verdim yememede dikkat ediyorum bu aralar bakalım nasıl olacak ben 55 olmak istiyorum

tebrik ediyorum hatta maşallah diyorum nasıl bir azimdir nasıl bir hevestir nasıl bir zamnadan feragat etmektir bu helal olsun maşallah maşalllahh maşalalh evet şimdi birken iki olma zamanı nasıl mı bende koşu bandında yürüyorum ama sizin gibi saatlerce hiç inmeden değil en fazla 20 ile 30 dk 5ile 6kademe arasında yürüyorum sonra sıkılıp iniyorum ne kadar km oluyor hiç bilmiyorum nasıl başarıyorsunuz böyle saatlerce yürümeyi ve hangi kademede yürüyorsunuz

tebrik ediyorum hatta maşallah diyorum nasıl bir azimdir nasıl bir hevestir nasıl bir zamnadan feragat etmektir bu helal olsun maşallah maşalllahh maşalalh evet şimdi birken iki olma zamanı nasıl mı bende koşu bandında yürüyorum ama sizin gibi saatlerce hiç inmeden değil en fazla 20 ile 30 dk 5ile 6kademe arasında yürüyorum sonra sıkılıp iniyorum ne kadar km oluyor hiç bilmiyorum nasıl başarıyorsunuz böyle saatlerce yürümeyi ve hangi kademede yürüyorsunuz

insan evden çıkamayacak bir yer bulamaz ise yürüyo sıkıntıdan yürüyor:)ben tv nin karşısında yürüyorum birazda hırs yaptım artık kurtulmak istiyorum 55 olsam kilomu koruyacağıma eminim nisanın 1 ine kadar deneyeceğim vermeyi55 biraz zr o zamana kadar ama en azından 57 olsam ::)

Ben günde yaklaşık 3-4 saat yürüyorum (5 ay hafta da 6 gün yaptım) erimedi basenler ve bacaklar, nasıl erimedi akıl erdiremedim üstelik tempolu yürüyordum :26: Geçen hafta pazartesi yine başladım yürüyorum hadi bakalım olsa bari bu sefer :26:

Kızlar meraba.Bende yürümek istiyorum.Ama bir türlü vakit bulamıyorum
çalışıyorum ve eve 19:30 ' da varıyorum.o saatten sonrada hiç halim kalmıyor çıkamıyorum:KK43:
hafta sonlarıda 30 ar dakika yürümeye çalışıyorum ama olmuyor:KK43::KK43::KK43:

Canım çalışırken yürümek zor gerçekten haklısın :26: Hafta sonu yarım saat değil de 1-1.5 saat yürüsen daha iyi olur bence, birde işten eve gelirken yolu uzatabilirsin biraz fazladan hareket olması açısından..

Canım çalışırken yürümek zor gerçekten haklısın :26: Hafta sonu yarım saat değil de 1-1.5 saat yürüsen daha iyi olur bence, birde işten eve gelirken yolu uzatabilirsin biraz fazladan hareket olması açısından..

Haklısın ama eve servisle geliyorum bide tek olunca çok sıkılıyorum yürürken ama çare yok zayıflama için
durmak yok yola devam:):):)
senin kilo kaç??

Haklısın ama eve servisle geliyorum bide tek olunca çok sıkılıyorum yürürken ama çare yok zayıflama için
durmak yok yola devam:):):)
senin kilo kaç??

Canım müzik dinleyerek yürüyebilirsin, ben öyle yapıyorum takıyorum mp3ü müzik dinliyorum hem nasıl yürüdüğümü bile anlamıyorum hem de sıkılmıyorum :KK1:

Benim kilom 62-63 arası oynuyor, açken 62 tokken 63, boyumda 1.69 canım. :KK53:

Senin kilon kaç ?

Canım müzik dinleyerek yürüyebilirsin, ben öyle yapıyorum takıyorum mp3ü müzik dinliyorum hem nasıl yürüdüğümü bile anlamıyorum hem de sıkılmıyorum :KK1:

Benim kilom 62-63 arası oynuyor, açken 62 tokken 63, boyumda 1.69 canım. :KK53:

Senin kilon kaç ?

utanarak söylüyorum boy 1.65 kilo 77 :KK43::KK43::KK43::KK43:

utanarak söylüyorum boy 1.65 kilo 77 :KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım neden utanıyorsun saçmalama aaaa.. Gidicek o kilolar gidicek merak etme, biraz yemenden kes akşam yemelerine dikkat et, bol su ile çözülür bu olay. Ablamda 1.65 ve 85 kiloydu 3 aydır diyette ve 75 kiloya düştü hala devam ediyor diyete. Sen yeterki iste canım başarırsın ya. İstersen ablamın içtiği bi kaç çay önerisinde bulunurum sana kilona yardımcı olur :KK34:

Canım neden utanıyorsun saçmalama aaaa.. Gidicek o kilolar gidicek merak etme, biraz yemenden kes akşam yemelerine dikkat et, bol su ile çözülür bu olay. Ablamda 1.65 ve 85 kiloydu 3 aydır diyette ve 75 kiloya düştü hala devam ediyor diyete. Sen yeterki iste canım başarırsın ya. İstersen ablamın içtiği bi kaç çay önerisinde bulunurum sana kilona yardımcı olur :KK34:

çok sevinirim cnm çay önerisi için.bende 27 şubatta başladım 3 haftada 3 kilo verdim.
iyi gidiyorum sayılır.:)bi ara listemi paylaşım seninle yemek ne onu bile unuttum doktorum çok sıkı tutuyor diyeti
hiç bişe yiyemiyorum senin ablada gelsin buraya motive edelim birbirimizi
bende bu gün kayıt oldum yeni üyeyim :)

Selam bende pazartesi yürüyüşe başladım arkadaşla yürüyoruz ama o biraz yavaş ve çabuk yorulduğundan en fazla 30 dk yürüyebiliyoruz:)
bu yeterli olur mu? boy:160. kilo:70 :78:

Selam bende pazartesi yürüyüşe başladım arkadaşla yürüyoruz ama o biraz yavaş ve çabuk yorulduğundan en fazla 30 dk yürüyebiliyoruz:)

hergünmü yürüyorsunuz???

çok sevinirim cnm çay önerisi için.bende 27 şubatta başladım 3 haftada 3 kilo verdim.
iyi gidiyorum sayılır.:)bi ara listemi paylaşım seninle yemek ne onu bile unuttum doktorum çok sıkı tutuyor diyeti
hiç bişe yiyemiyorum senin ablada gelsin buraya motive edelim birbirimizi
bende bu gün kayıt oldum yeni üyeyim :)

Ablam üye değil şekerim buraya arada bakacağı birşey olursa söylüyor bakıyoruz birlikte:KK1: Ayrıca aramıza hoşgeldin.
Tamam canım bir ara listene bende bakmak isterim :KK34: Bu arada çay olarak günde mutlaka 2 bardak yeşil çay iç (ben 2-2.5 senedir içiyorum oksinleri atıyor), 2 bardak doğadan'ın 7 otlu çayı var ondan iç 1 bardakta biberiye çayı iç canım. Günde 5 bardak içmiş oluyorsun toplamda, 2-3 bardakta su içsen tamamdır. :)

Canım biraz tempolu yürümeye dikkat edin. Tabiki hemen birinci günden yürüyemezsiniz tempolu ama yavaş yavaş tempoyu arttırmanız şart ve 30dk az 1 saat yürümeye gayret edin canım.

Ablam üye değil şekerim buraya arada bakacağı birşey olursa söylüyor bakıyoruz birlikte:KK1: Ayrıca aramıza hoşgeldin.
Tamam canım bir ara listene bende bakmak isterim :KK34: Bu arada çay olarak günde mutlaka 2 bardak yeşil çay iç (ben 2-2.5 senedir içiyorum oksinleri atıyor), 2 bardak doğadan'ın 7 otlu çayı var ondan iç 1 bardakta biberiye çayı iç canım. Günde 5 bardak içmiş oluyorsun toplamda, 2-3 bardakta su içsen tamamdır. :)

Canım biraz tempolu yürümeye dikkat edin. Tabiki hemen birinci günden yürüyemezsiniz tempolu ama yavaş yavaş tempoyu arttırmanız şart ve 30dk az 1 saat yürümeye gayret edin canım.

hoşbulduk :) cnm su günde 3 lt. yeşil çay 3 fincan artık 7 otlu çayda en kısa zamanda içilcek:)
Tavsiyelerin için tşk ederim

X