İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

velona hydrate jel %99 aloe vera yazıyor üzerinde

merhaba
ne ise yariyor bu jel? tesekkürler velomark maalesef önerdiginiz siteden alamiyorum yurt disinda yasadigim icin baska bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Son düzenleme:
merhaba
ne ise yariyor bu jel? tesekkürler velomark maalesef önerdiginiz siteden alamiyorum yurt disinda yasadigim icin baska bir yer tavsiye edebilir misiniz?

epilasyon sonrası nemlendirici rahatlatıcı ferahlatıcı jel.tüylerin çok sık olduğu kısımlarda uzun süre aynı bölge çalışıldığında gerginlik olur gerginliği alıyor.02122881540 telefondan iletişim kurabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar
istanbulda memnun kaldığınız iğneli epilasyon merkezi/merkezleri var mı?varsa adlarını bana özelden yollayabilir misiniz? maalesef ben yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum ..gerçekten iz bırakmadan tüylerinden(özellikle yüz bölgesindekiler) iğneli epilasyonla kurtulan varsa msj atsın .. ben çok mağdur oldum bu iğneliden .. ve artık düzgün bi yere gitmek istiyorum

mrb blind iğneliden memnun kaldıysan bana da tam adresini özelden yollayabilir mm,sin?yeni üye oldğum için özeldne kimseye yazamıyorum maalesef...

velona hydrate jel %99 aloe vera yazıyor üzerinde

Kırcın Hanım,teşekkür ederim bilgi için.Ama velomark ı aldığım sitede bu ürün yok ve daha önce vermiş olduğunuz telefon numarası da bu sitenin iletişim numarası. Acaba siz bu ürünü nereden alıyorsunuz?

Son düzenleme:
epilasyon sonrası nemlendirici rahatlatıcı ferahlatıcı jel.tüylerin çok sık olduğu kısımlarda uzun süre aynı bölge çalışıldığında gerginlik olur gerginliği alıyor.02122881540 telefondan iletişim kurabilirsiniz

Acaba bu ürün leke ve kabuk oluşumu riskinide en aza indirgiyor mu? yoksa bahsettiğiniz gibi sadece epilasyon sonrası kızarıklık ve yanmayı hafifletmeye mi yönelik bir ürün mü?

Ve çok meraklı izlenimi çizmez isem)) Acaba siz daha önce istanbulda mı çalışıyordunuz.Çünkü eski mesajları okurken aynı sizin epilasyondan sonra yaptıklarınızı ,uzmanının yaptıklarnıı anlatırken bir arkadaş yazmış.Yani yüksek frekans ve jel.Bir de çanakkaleye yerleşti artık diye hayıflanmış..Kediyi merak öldürürmüş ama )) Siz misiniz diye merakımı uyandırd

Son düzenleme:
Ve çok meraklı izlenimi çizmez isem)) Acaba siz daha önce istanbulda mı çalışıyordunuz.Çünkü eski mesajları okurken aynı sizin epilasyondan sonra yaptıklarınızı ,uzmanının yaptıklarnıı anlatırken bir arkadaş yazmış.Yani yüksek frekans ve jel.Bir de çanakkaleye yerleşti artık diye hayıflanmış..Kediyi merak öldürürmüş ama )) Siz misiniz diye merakımı uyandırd

pandora ben epilasyon malzemelerimi( jel iğne v.b )fuardan alıyorum bu firmadan da size verdiğim numaraların olduğu kartviziti almışım bu numaradan en azından sizi yönlendirirler diye düşündüm.ayrıca ben işyerinde hemen işlemden sonra kullanıyorum bu ürünü.arzu eden olursa eve kullanmaları için veriyorum.nem içerikli ürün olduğu için daha az kabuk oluşumuna sebep olacağını düşünüyorum.evet bahsettiğiniz kişi ben olabilirim büyük ihtimalle de öyle.bu site ile tanışmam şöyle oldu.istanbulda çalışırken yeni kişiler geliyor ve kadınlar kulübü diye bir bir site var o sitede sizi tavsiye ettiler diyolardı.sonra birkaç epilasyon yaptığım bayan da bu siteden bahsetti sizi tavsiye ediyoruz gelenler var mı diye.ben de bu siteyle böyle tanıştım))7 ay öncesi evliik dolaısıyle çanakkaleye yerleştim.

Teşekkür ederim Kırcın Hanım,O numarayı aramıştım ellerinde kalmamış:başka bir yer konusunda da yardımcı olamadılar.Ben de başka bir markada buldum yine %99 aleo vera içerikli sanırım onunda etkisi aynı olur.
Evet zannediyorum siz olmalısınız çünkü teknikler konusunda bu kadar benzerlik olacağını zannetmiyorum.Siz gittikten sonra üzülen çok hastanız olmuş mesajlardan anladığım kadarıyla.Bu arada hayırlı olsun,Allah mutlu etsin

Arkadaşlar merak ettim kircin hanimin tekniği nasılmış acaba? frekans vsden bahsedilmiş. Kırcın hanım uzmanmıssınız beğeniliomuş çalışmalarınız bizlere bilgi verirmisiniz :) Ben yüz bölgem için iğneli epilasyona gidiyorum hep belirttiğim gibi. En son 1 ay önce gitmiştim, hep aksiklikler oldu sonraki seansımı bi türlü alamadım (arayı açmadan gitmeyi tercih ediorum da ben) Tüylerimde incelmeyi bu uzun ara sürecinde farkettim gerçekten. Mesela yüzümün sağ tarafında ciddi azalmalar gözlemledim ama sol tarafı o kadar da tepki vermemiş gibi daha yoğun orası. Normalmidir bu ? :) Ben son uzmanıma subatta başladım, şimdi mayıs ayındayız. Şöyle hiiç farkedilmicek hale gelmesi için ne kadar süre gitmek gerekiyo ortalama? Bazı kişiler 10 ay gittim azalmayı yeni görüyorum gibi cümleler kurmuş biyerlerde, bu gözümü korkutmuyo değil açıkçası :KK43:

bi de mecburen makasla fln kısaltmak durumunda kaldım gidemediğim için. Bu birden bire bütün emeklerimin yok olmasına sebep olurmu cok tedirginim?

Arkadaşlar merak ettim kircin hanimin tekniği nasılmış acaba? frekans vsden bahsedilmiş. Kırcın hanım uzmanmıssınız beğeniliomuş çalışmalarınız bizlere bilgi verirmisiniz :) Ben yüz bölgem için iğneli epilasyona gidiyorum hep belirttiğim gibi. En son 1 ay önce gitmiştim, hep aksiklikler oldu sonraki seansımı bi türlü alamadım (arayı açmadan gitmeyi tercih ediorum da ben) Tüylerimde incelmeyi bu uzun ara sürecinde farkettim gerçekten. Mesela yüzümün sağ tarafında ciddi azalmalar gözlemledim ama sol tarafı o kadar da tepki vermemiş gibi daha yoğun orası. Normalmidir bu ? :) Ben son uzmanıma subatta başladım, şimdi mayıs ayındayız. Şöyle hiiç farkedilmicek hale gelmesi için ne kadar süre gitmek gerekiyo ortalama? Bazı kişiler 10 ay gittim azalmayı yeni görüyorum gibi cümleler kurmuş biyerlerde, bu gözümü korkutmuyo değil açıkçası :KK43:
Kırcın Hanıma sormuşsunuz ama onu beğenilmesini ben gündeme getirip,epilasyon sonrası yaptıkları konusunda cümleler kurduğum için kendimi sorumlu hissettim .Son günlerde bir uzman övüldüğünde ardından reklam yaygarası kopuyor çünkü.kendisi gördüğüm kadarıyla gayet mütevazi biri ve kendisini övme amaçlı tek bir cümlesini okumadım.Ve iğneli epilasyonla ilgili yazılmış bütün mesajlarıda okudum.Ben Kırcın Hanımı tanımam . ama kendisi bana gerek sarı tüyleri görünür kılan ürün konusunda gerekse epilasyon sonrası cildin nemlenmesini artırmak için kullandığı ürünlerde açıklayıcı bilgiler verdi .Nasıll ulaşabileceğim konusunda elinden geldiğince yardımcı oldu.. özellikle sarı tüylerimin alınmasını kolaylaştıran ürün için kendine ne kadar teşekkür etsem azdır.Çünkü bu sayede epilasyon yaptırabildim.Başka biri olsa söylemeyedebilirdi Sonuçta bunlar onun mesleğinin incelikleri.Ve onu diğerlerinden öne geçiren ayrıntıları.

Son düzenleme:
Frekans olayın gelince eğer cilt bakımı yaptırıyor iseniz kesinlikle daha önce size de uygulanmıştır.Cilt bakımından sonra yüzde oluşan kızarııklığı yatıştırmak,açılan gözeneklerin sıkışmasını sağlamak için bu cihaz kullanılır. cam uzun boru şeklince bir ucu vardır. ve yüzünüze tuttukça çıtır çıtır sesler çıkarır.

Teşekkür ederim Kırcın Hanım,O numarayı aramıştım ellerinde kalmamış:başka bir yer konusunda da yardımcı olamadılar.Ben de başka bir markada buldum yine %99 aleo vera içerikli sanırım onunda etkisi aynı olur.
Evet zannediyorum siz olmalısınız çünkü teknikler konusunda bu kadar benzerlik olacağını zannetmiyorum.Siz gittikten sonra üzülen çok hastanız olmuş mesajlardan anladığım kadarıyla.Bu arada hayırlı olsun,Allah mutlu etsin

benim elimde de sınırlı miktarda var eğer bulamaz isem siz bana yardımcı olursunuz artık:)teşekkür ederim:)))

sevgili cerenicious yüksek frekans konusunda pandora size yardımcı olmuş:)yüzünüzün sağ ve sol kısmındaki orantısızlık konusuna gelelim;her kişinin sağ ve sol kısmındaki kıl yoğunluğu farklıdır.bir taraf her zaman daha yoğundur bunu bakınca farkedemezsiniz belki epilasyonda dakika veya saatlerden belli olur bacak kolaltı bikini ve yüzde bir taraf daha fazla sürer.bundan kaynaklı olabilir veya uzman yüzünüzün bir tarafına belki bir önceki seansta daha az çalışmış olabilir veya önceki seansta belki o tarafta çıkıcak olan kıllar vardı yani illa kötü düşünmek gerekmez.saydığım gibi birçok sebebi olabilir.önemli olan bundan sonraki tedavilerde bu orantısızlığın giderilmiş olması.bir de olayı tam görmeden yorumlar yapmak da yanlış.bu sıkıntıyı uzmanınıza söylemeniz ve onun yorumlaması daha mantıklı bence.azalmayı farketmeniz için de 10 ay beklemek yanlış.iğneli epilasyonda azalmayı 2 seasta bile farkedersiniz.gerek azalma gerek çıkan kılların daha yumuşak çıkması gibi.yani epilasyona devam ederken her seansta sonuç aldığınızı farkederek gönül rahatlığı ve mutlulukla seanslara gitmeniz gerek.hiç alınmamış ve uzun süredir alınmayan kılları epilasyon yaptırdığınız sonucu bir dahaki seansa daha bariz görebilirsiniz.fakat yüzde ve alınarak sertleştirilmiş kalınlaşmış kılların hepsinin çıkmasını bekleyemeyeceğiniz için sık sık gitmeniz gerekir.haftada 1 olarak başladıysanız bu süre takriben 1 ay sonra 10 gün 2 hafta aralıklara dönüşür ve dakika olarak da daha az sürmeye başlar işte bu sonuç alıyorsunuz anlamına gelir.dilimin döndüğünce doğru ifadeler kullanarak size yardımcı olmaya çalıştım ama kesin ibareler kullanabilmek için sizi yakından görmek en mantıklısı bunu da en iyi uzmanınız yapabilir.

bi de mecburen makasla fln kısaltmak durumunda kaldım gidemediğim için. Bu birden bire bütün emeklerimin yok olmasına sebep olurmu cok tedirginim?

makasla kısaltmak çok çok zor anlarda tercihiniz olmalı.çünkü dikkat edin epilasyon yaptırdığınız kıl daha yumuşak çıkmıştır uzamıştır siz kısaltınca tekrar uzadığında kıl daha sert ve rengi koyu uzar buradan da ben kök güçleniyor diyorum tabiki kökten almanız kadar güçlenmez ama seans süresini uzatır diye düşünüyorum.

Kırcın Hanıma sormuşsunuz ama onu beğenilmesini ben gündeme getirip,epilasyon sonrası yaptıkları konusunda cümleler kurduğum için kendimi sorumlu hissettim .Son günlerde bir uzman övüldüğünde ardından reklam yaygarası kopuyor çünkü.kendisi gördüğüm kadarıyla gayet mütevazi biri ve kendisini övme amaçlı tek bir cümlesini okumadım.Ve iğneli epilasyonla ilgili yazılmış bütün mesajlarıda okudum.Ben Kırcın Hanımı tanımam . ama kendisi bana gerek sarı tüyleri görünür kılan ürün konusunda gerekse epilasyon sonrası cildin nemlenmesini artırmak için kullandığı ürünlerde açıklayıcı bilgiler verdi .Nasıll ulaşabileceğim konusunda elinden geldiğince yardımcı oldu.. özellikle sarı tüylerimin alınmasını kolaylaştıran ürün için kendine ne kadar teşekkür etsem azdır.Çünkü bu sayede epilasyon yaptırabildim.Başka biri olsa söylemeyedebilirdi Sonuçta bunlar onun mesleğinin incelikleri.Ve onu diğerlerinden öne geçiren ayrıntıları.
sevgili pandora yazdıklarınız beni onore etti teşekkür ederim.ben burada sadece sıkıntıları olan insanlara yardımcı olmak istiyorum olabiliyorsam da bu beni çok mutlu eder.yazdıklarımdan kesinlikle ben bu işi çok iyi yapıyorum edasındayım sonucu çıkarılmasın.zaten yanlışım ve eksiklerim varsa diğer uzman arkadaşlarım da eklesin ve uyarsın.hepimiz fikir alışverişinde olalım istiyorum.gerek uygulatan kişilerin yanlış uygulamalara maruz kalması gerekse iyi uygulayan kişilerin uygulayamayanların bedelini ödemesi(iğneli sonuç vermiyor iz kalıyor çok acıyor sakın yaptırmayın lazer daha iyi bibi)
canımı sıkıyor.bu yüzden uzman arkadaşlarla birlik olup insanları bu konuda bilinçlendirelim istiyorum.sizler iyi sonuçlar alın memnun olun ki bizde artık yerlerde olan bu mesleği yüceltelim artık.

Ben azalmayı bu defa net bi şekilde hissettim zaten, sıkıntım daha önce yüzüme cok fazla işlem yaptırmış olmam ondan tedirgin oluyorum acaba cokmu güçlendirdim ben tüylerimi sonuç alamicak kıvama mı geldim die. Uzmanımla da konustum bugün o da sizin gibi ifade etti zaten yüzün bi tarafı dierinden hep farklı olur diye. Cok teşekkür ederim :)

X