Cilt Bakımı Ürünleri Yüz temizleme problemleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Cilt temizliğinde ne önerirsiniz ?

• Doğal Ürünler

OY: 42 77,8%
  • Kimyasal Ürünler

OY: 12 22,2%

• Ankete Katılan
    54
acaba aynı işlevi görür mü ki? sizinki ne renk sarı gibi mi? ona benzer bi şey gördüm sanki..böyle lif lif..

Biraz geç oldu ama benim ki beyaz :)
İnanın 2 tane farklı firmadan kullandım ama en güzeli mft firmasına ait olanı :)

ben 2 haftadır gülsuyuyla siliyorum cildimi, pırıl pırıl oldu, tavsiye ederim arkadaşlar ama herkese her ürün iyi gelmiyor.

aynen öyle canım ben de gül suyu denedim cildime ama sonuç hüsrandı :KK43: bilemiyorum kuru ve hassas olduğu içindir belki de..o yüzden cildiniz kuru ve hassassa gül suyundan uzak durun derim :)

gülsuyu kullananlarınızda varmış aranızda arkadaşlar. bende başladım kullanmaya ama cildim yaglandı sanki. yaglanıncada parlıyor bazı bölgeler haliyle. yaglanma herkesde oldu mu? cildim normalde kuru çünkü. bu yaglandırınca endişelendim açıkçası. çünkü sivilcelerin geçmesi için falanda kullanıyorum sivilcede yaglı ciltte olur sonuçta. baya bir zıtlık yaşıyorum anlaşılan. tecrübesi olanlar yazabilirler mi fisfisfis

cnm benim cildimde kuru az önce yazdım ama yine söyleyeyim gülsuyu bnm cildime hiç iyi gelmedi.sivilce problemim yok ama sonuç olarak memnun kalmadım :)

acaba aynı işlevi görür mü ki? sizinki ne renk sarı gibi mi? ona benzer bi şey gördüm sanki..böyle lif lif..

MFT nin halı koltuk kanepe duvar ve kapı silme eldiveni lif lif krem renkte.Cilt ve makyaj temizleme eldiveni mavi renkte nano teknoloji ürünlerdir. Ben 4 yıldır bu firmanın bütün ürünlerini kullanıyor ve satıyorum. Çok memnunum, şikayet almadan, övgüyle satış yapmak iyi oluyor.

İnanın 2 tane farklı firmadan kullandım ama en güzeli mft firmasına ait olanı :)

Bende size katılıyorum piyasada ürün çok olması kaliteyi bulma işini zorlaştırıyor ama bilinçli tüketiciler hep aynı mft diyorlar.

Mft nin öncekiler beyazdı onlar sadece mft yazılıydı.Şimdi mft nano teknoloji yazılı olanlar daha kaliteli mavi renkte, kullanışı çok büyük rahatlık.Makyaj temizlemede kimyasallara gerek kalmıyor. Yüzde kalıntı bırakmıyor,eski yöntemle temizledikten sonra mft eldiveniyle temizle mutlaka makyaj kalıntısı buluyor bez eldiven.

Hemen açıklıyım aslında garantii de kullanma süresi de 1 yıldan fazla ben en az 1 yıl garantili olarak yazdım. Vee evet cildi yağdan arındırıyor ve bir ferahlık veriyor.
Ben bu firmanın ayrıca ağrı taşını kullanıyorum onu da tavsiye ederim bu firmanın ürünleri kullanışlı ve ürünlerinin arkasındalar.

slm canım bu bezi nereden bulabilirim...

Kim ne derse desin arkadaşlar o kadar şey kullandım ki cildim için artık bıkmıştım.yok jel yok süt yok tonik yok arkadaş bu iyi gelir dedi onu kullandım bu ürün çok iyiymiş onu kullandım...
Şimdi sadece yüz temizleme bezi kullanıyorum "antibakterial"
ınanın dünya varmış dedim.
Şiddetle tavsiye ederim (Tabii bez deyip geçmeyin onunda iyisi olmalı)

ALINTI :
MıKROFıBER KUMAŞLAR
Cilt temizliği veya hafif peeling için özel olarak imal edilen mikrofiber kumaşlar ve eldivenler oldukça etkili bir şekilde temizliği tamamlarlar. Onları sadece su ile ıslatarak kullanırsanız, daha önce özenle temizlediğiniz yüzünüzden hala kir çıktığını fark edersiniz. ıçinde hiçbir kimyasal olmadığı için en hassas ciltlere bile uygulanabilir. Her yerde bulunmuyor ama rastlarsanız hem yüzünüze hem de vücudunuza uygulayabilirsiniz."

Canım ben ulasamadım ınternettende almak ıstemıyorum. Nasıl bır yerden alıyorsun.Danısmanlarına nerden ulasabılırım link verebılır mısın?

Nano mikrofiber anti bakterial kozmetik makyaj ve cilt temizlik eldiveni:0539 367 80 82-0256 512 96 60
Ürün eldiven biçiminde, çantada taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Artık temizleme losyonu,toniği onun kutusu, ağırlığı çantada taşıma derdi yok.Kozmetik eldiveni, özel dokusu sayesinde yüzdeki makyajı su ile ıslatıp silmek koşuluyla rahatça çıkarır. Rimel, ruj, far, kalem her tür makyaj kalıntılarını temizler. Rimeli temizlerken göz sağlığına zarar vermez. Günlük cilt bakımınız için idealdir. Cildin PH dengesini koruyarak; akneli, hassas ve problemli cilt tiplerinde kullanılmaya uygundur. Ciltteki yağı ve kiri derinlemesine temizleyerek, gözenekleri açar. Peeling özelliği ve ince dokusu sayesinde cildinize masaj yaparak cildinizin nefes almasını sağlar, yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.En çabuk hızlı makyaj temizliğii bu eldivende,büyük kolaylık ve rahatlık.Elin içine gireceği ebatta…Nano teknoloji gümüş iyonlu anti bakterial kozmetik eldiven deterjan değmediği sürece 6000 kullanımlıktır.Ürün kurumadan temizlenmelidir,beyaz banyo sabunu ile tüm makyaj ürünlerinin bezden leke kalmadan yok olduğunu göreceksiniz.Ben 5 yıldır aynı ürünü kullanıyorum.Ayda bir kez sıcak sabunlu suyun içinde akşamdan sabaha bekletiyorum.

İYİ ,Güzel, Hoşdaaa. Site linkinide yazsan iyiydi... Rüyama kadar girdi . Ama hala ulaşamadımmmm . :KK70:

İYİ ,Güzel, Hoşdaaa. Site linkinide yazsan iyiydi... Rüyama kadar girdi . Ama hala ulaşamadımmmm . :KK70:

Makyaj yapmayı sevip,makyajdan çok temizliğine daha çok zaman harcayanlara!Ürün eldiven biçiminde, çantada taşınabilir şekilde tasarlanmıştır.Çantada temizleme losyonu toniği onun kutusu ağırlığı yer kaplaması yok artık. Kozmetik eldiveni, özel dokusu sayesinde yüzdeki makyajı su ile ıslatıp silmek koşuluyla rahatça çıkarır. Rimel, ruj, far, kalem her tür makyaj kalıntılarını temizler. Rimeli temizlerken göz sağlığına zarar vermez. Günlük cilt bakımınız için idealdir. Cildin PH dengesini koruyarak; akneli, hassas ve problemli cilt tiplerinde kullanılmaya uygundur. Ciltteki yağı ve kiri derinlemesine temizleyerek, gözenekleri açar. Peeling özelliği ve ince dokusu sayesinde cildinize masaj yaparak cildinizin nefes almasını sağlar, yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.En çabuk hızlı makyaj temizliği bu eldivende,büyük kolaylık ve rahatlık.Elin içine gireceği ebatta.Deterjan değmediği süre içinde ürün 6000 kullanımlıktır.Nano teknoloji ve içinde bulunan gümüş iyonları ürünü yıpratmaz ve özelliğini kaybettirmez.

Mavi mft cilt eldiveni nano teknoloji gümüş iyonları sayesinde mikrop ve bakteri tutmuyor.Makyaj kalıntılarının cildinize zarar vermemesi için derinlemesine temizlik yapıyor. Küçük gece çantalarına koyulabilir hafif ve küçük ebatta.Islatıp yüzünde gezdir hafif basınç yeterli kalıntılar artık yüzde değil eldivende tamamı...

kozmetik eldiven mft internette numara var arayıp sipariş ederseniz ürün geliyor.

25 tl zam gelmediyse ama ürün 5 yıl rahat kullanılıyor. sabunla deterjan değmeyecek makinada yıkanmayacak.

Son düzenleme:
X