Lazer Epilasyon yüze lazer uygulaması yaptıranlar

arkadaşlar yüzüme alex ile yaptırdım cumartesi ama şuan küçük küçük çıktılar bile jiletle alınmış gibi resmen dökülcek demişti dökülmedi nasıl dökülcek bunlar yaa :S

elif, merak etme 15 gün içinde hepsi dökülecektir. ben de nisan ayında alex ile çene bölgesine başladım. tenim beyaz, tüylerim de tüy değil resmen kıl idi. siyah ve kalın... ilk seans sonrası ben de senin gibi telaş yapmıştım. bildiğin traşlanmış gibiydi. ancak yapan kız böyle olacağını ve korkmamamı söyledi. nitekim öyle de oldu, 15-20 gün içinde döküldüler, dökülmeyenler de çekince elime geliyordu hemen.

nisandan bu yana toplam 4 seans gittim ve her seansta daha iyiye gitti durum... son iki seansdır kontrol seansına da gerek duymuyorum.

şimdi geleyim yüze lazer uygulaması ile ilgili görüşlerime. belki başlayacaklara bir fikir vermiş olurum. daha önce yazacaktım ama sonuçları görmeden bir şey söylemek istemedim.

ben yine de ısrarla eğer teniniz beyaz değilse ve kıllarınız yoğun, kalın ve siyah değilse lazere, özellikle de alex.e bulaşmayıp, güvenli bir yerde iğneli epilasyon yaptırılması taraftarıyım. (ben de iğneliye başlayacaktım, buradan güvenilir isimler de aldım, ancak o ara şehir değiştirmek zorunda kalınca bu seçenek yattı.)

kıllardan çok bunaldığım için gözümü karartıp mecbur alex.e başladım. yapan kişiyi özellikle tembihledim, kapatarak ve sadece kalınlara atış yapması için... şimdilik geldiğim noktadan memnunum.

ancak 'alex yayılma yapıyor ve ince tüyleri uzatıyor mu' diye sorarsanız, evet böyle bir etkisi olabilir, çünkü kalınlar incelirken, arada grimsi ince tüylerim oluştu gibi. sanırım ayva tüylerine alex yaptırıp, böyle bir sonucu alanların şikayet ettiği nokta da bu haklı olarak. fakat benim gibi çok kalın kıllarla başlayınca gri tüylere o kadar takılmıyorsunuz.

kısacası normal bir yüzün alex ile başlaması yarardan çok zarar getirir; kıl yapısının başta söylediğim gibi olması lazım. hatta ben de maksimum 1-2 seans daha gidip alex.i sonlandırmayı düşünüyorum. ütüleme lazer diye bir teknoloji varmış, henüz tam araştırmadım ama incelenler için onunla devam edeceğim sanırım, hatta bu konuda bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

selam kızlar. bende 3 4 yıl lazere gittim yüzüm için. Aslında aşırı değildi ama çenemde ve gözlerimin yan taraflarındakilerden rahatsızdım. herhangi bir araştırma yapmadan başladım. Keşke başlamaz olaydım. 3 4 yıl az bir zaman değil. jilet uyguladılar we azalma bir yana iyice yayıldı. çenemdekiler ve bıyığımdakiler azaldı evet bıyığımı ozamandan beri hiç almadım hatta. Şu an başka bir ildeyim ve bıraktım haliyle, çenemdekiler geri çıkmaya başladı. yanaklarımda da çıkıyor. faüllerimin oralar ve boynuma doğru olan yerler çok rahatsız edici. Eskiden yoktu varsada bu kadar değildi. azalır azalır dediler ama hiç bişe olmadı iyice arttı. çok pişmanım başladığıma:KK5:. şimdi site site dolaşıp nasıl kurtulabilirim onu arıyorum ama hiç bişe bulamadım. birinin işe yarıyor dediğine diğeri yaramıyor diyor. Yüzümüzü denek olarak kullanıp herşeyi denememiz mi gerekiyor:KK14: Tekrar lazere başlayayım dedim ama beyaz tenli değilim esmerim. esmer olanlar dikkat etsin yayılma olabiliyor yazıyor hep. zaten yayıldı iyice daha da yayılırmı ki. Yüzü sorunlu olanlar ve benim gibi esmer tenli olanlar hiç başlamasın lazere :KK43::KK45::KK25:

merhaba arkadaşlar yeni bi cihaz çıkmış adı Depiflash Dublex
Kalıcı Tüy Gidermede En Son Yenilik

Lazersiz - İğnesiz - Acısız
Tüm Dünyada tercih edilen yeni sistem DEPIFLASH DUBLEX ile tüylerinizden artık

• En Ekonomik

• En Acısız

• En Kolay

• En Sağlıklı

• En Etkili

biçimde kurtulmanız mümkün.
Nasıl bir sistem ?

epilasyon sektöründe en etkin sistem olarak geliştirilen DEPIFLASH DUBLEX , faradik akım vasıtası ile kıl kökü faaliyetlerini ve gelişimini yavaşlatarak zayıflatan Depileve Gold Concentrate' nin kıl köküne nüfuz etmesini sağlayan ve içerdiği kromoterapi ile cildi yatıştıran yepyeni bir sistem.

Neden Çift Etkili ?

1. Etki ; ağda sonrası sürülen ve tüylerin gelişimini yavaşlatan serumu kıl köküne doğru indirmeyi destekler.

2.Etki ; kan dolaşımını hızlandırarak cildi aktive eder ve kıl kökünün serumu emmesine, absorbe etmesine yardımcı olur.

Çalışma Metodu

Sir ağda ile boşaltılan foliküller üzerine uygulanan Depileve Gold Concentrate, faradik akım veren depiflash dublex ile kıl köklerine nüfuz eder.

Depileve Gold Concentrate içeriğinde yer alan civan perçemi, arnika, su yıldızı, aynisafa, orman sarmaşığı ve beyaz ballıbaba bitki özleri, kılı oluşturan bir çeşit protein kümesi olan keratin hücrelerinin çoğalmasını önleyerek, içinde kılın beslendiği ve büyüdüğü folikül keselerinin zaman içerisinde küçülmesine yardımcı olur.

Uygulama başlığı üzerinde yer alan LED’ler, kromoterapi etkisi ile cildi yatıştırır.

DEPIFLASH DUBLEX ilk bakımdan itibaren gözle görülür bir biçimde farklılık yaratarak kılların incelip renginin açılmasına ve çıkış sürelerinin uzamasına neden olur.

Tüylerden kurtulma yolunda en az acıyla, en ekonomik ve en etkili sonuçlara ulaştıran bu sistem ile uzmanlar zamandan da büyük oranda tasarruf eder.
yapan yer bulamadım istanbul da yok

merhaba arkadaşlar yeni bi cihaz çıkmış adı Depiflash Dublex
Kalıcı Tüy Gidermede En Son Yenilik

Lazersiz - İğnesiz - Acısız
Tüm Dünyada tercih edilen yeni sistem DEPIFLASH DUBLEX ile tüylerinizden artık

• En Ekonomik

• En Acısız

• En Kolay

• En Sağlıklı

• En Etkili

biçimde kurtulmanız mümkün.
Nasıl bir sistem ?

epilasyon sektöründe en etkin sistem olarak geliştirilen DEPIFLASH DUBLEX , faradik akım vasıtası ile kıl kökü faaliyetlerini ve gelişimini yavaşlatarak zayıflatan Depileve Gold Concentrate' nin kıl köküne nüfuz etmesini sağlayan ve içerdiği kromoterapi ile cildi yatıştıran yepyeni bir sistem.

Neden Çift Etkili ?

1. Etki ; ağda sonrası sürülen ve tüylerin gelişimini yavaşlatan serumu kıl köküne doğru indirmeyi destekler.

2.Etki ; kan dolaşımını hızlandırarak cildi aktive eder ve kıl kökünün serumu emmesine, absorbe etmesine yardımcı olur.

Çalışma Metodu

Sir ağda ile boşaltılan foliküller üzerine uygulanan Depileve Gold Concentrate, faradik akım veren depiflash dublex ile kıl köklerine nüfuz eder.

Depileve Gold Concentrate içeriğinde yer alan civan perçemi, arnika, su yıldızı, aynisafa, orman sarmaşığı ve beyaz ballıbaba bitki özleri, kılı oluşturan bir çeşit protein kümesi olan keratin hücrelerinin çoğalmasını önleyerek, içinde kılın beslendiği ve büyüdüğü folikül keselerinin zaman içerisinde küçülmesine yardımcı olur.

Uygulama başlığı üzerinde yer alan LED’ler, kromoterapi etkisi ile cildi yatıştırır.

DEPIFLASH DUBLEX ilk bakımdan itibaren gözle görülür bir biçimde farklılık yaratarak kılların incelip renginin açılmasına ve çıkış sürelerinin uzamasına neden olur.

Tüylerden kurtulma yolunda en az acıyla, en ekonomik ve en etkili sonuçlara ulaştıran bu sistem ile uzmanlar zamandan da büyük oranda tasarruf eder.
yapan yer bulamadım istanbul da yok

peki ya şu piyasada ki kremler yağlar onları iç deneyen yok mu?

elif, merak etme 15 gün içinde hepsi dökülecektir. ben de nisan ayında alex ile çene bölgesine başladım. tenim beyaz, tüylerim de tüy değil resmen kıl idi. siyah ve kalın... ilk seans sonrası ben de senin gibi telaş yapmıştım. bildiğin traşlanmış gibiydi. ancak yapan kız böyle olacağını ve korkmamamı söyledi. nitekim öyle de oldu, 15-20 gün içinde döküldüler, dökülmeyenler de çekince elime geliyordu hemen.

nisandan bu yana toplam 4 seans gittim ve her seansta daha iyiye gitti durum... son iki seansdır kontrol seansına da gerek duymuyorum.

şimdi geleyim yüze lazer uygulaması ile ilgili görüşlerime. belki başlayacaklara bir fikir vermiş olurum. daha önce yazacaktım ama sonuçları görmeden bir şey söylemek istemedim.

ben yine de ısrarla eğer teniniz beyaz değilse ve kıllarınız yoğun, kalın ve siyah değilse lazere, özellikle de alex.e bulaşmayıp, güvenli bir yerde iğneli epilasyon yaptırılması taraftarıyım. (ben de iğneliye başlayacaktım, buradan güvenilir isimler de aldım, ancak o ara şehir değiştirmek zorunda kalınca bu seçenek yattı.)

kıllardan çok bunaldığım için gözümü karartıp mecbur alex.e başladım. yapan kişiyi özellikle tembihledim, kapatarak ve sadece kalınlara atış yapması için... şimdilik geldiğim noktadan memnunum.

ancak 'alex yayılma yapıyor ve ince tüyleri uzatıyor mu' diye sorarsanız, evet böyle bir etkisi olabilir, çünkü kalınlar incelirken, arada grimsi ince tüylerim oluştu gibi. sanırım ayva tüylerine alex yaptırıp, böyle bir sonucu alanların şikayet ettiği nokta da bu haklı olarak. fakat benim gibi çok kalın kıllarla başlayınca gri tüylere o kadar takılmıyorsunuz.

kısacası normal bir yüzün alex ile başlaması yarardan çok zarar getirir; kıl yapısının başta söylediğim gibi olması lazım. hatta ben de maksimum 1-2 seans daha gidip alex.i sonlandırmayı düşünüyorum. ütüleme lazer diye bir teknoloji varmış, henüz tam araştırmadım ama incelenler için onunla devam edeceğim sanırım, hatta bu konuda bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

Ya evet yüzümdekiler döküldü bacaklarımdakilerde tertemiz eğer böyle gidecekse mükemmel bir sonuç alacağım çok rahatım ağda yapmadığımdan sivilcelerimde azaldı :)

elifelifce sana özel mesaj göndermiştim geçenlerde balıkesirde bir yerle lazer için görüştüğünü yazmışsın orda mı yaptırıyorsun onu sormuştum neresi diye msj hakkın yoksa burdan yazar mısın lütfen...

evet mesaj hakkım yok ya kusura bakma :S özel hastanede yaptırıyorum 6 eylül balıkesirdemisin sende??

evet ama benim çok küçük bir lekem var onun için gitmek istiyorum senden bilgi alabilirim diye düşündüm
gerçi sen epilasyona gidiyorsun ama leke için de uygulama vardır herhalde
6 eylüldekinin iyi olduğunu duydum bir tanıdık da oraya gitmişti yüz epilasyonu için çok memnun kalmıştı sevgi hastanesinde de yapılıyormuş ama orası hakkında bilgim yok

Son düzenleme:
canım orasının yüzdeki leke için lazer yapıp yapmadığını bilmiyorum epilasyon yapıyor oda tüyüne kapsadığı alana göre değişiyo bende bacak ve yüz 350

3 sene lazere gidip, costurdugum yuz tuylerimi, 1senede igneliyle bitrdim.%100 basari ile hemde.
Lazere bulasmayin.

slm
yüze lazeri kesinlikle tavsiye etmiyorum bende yaptırdım lakin bitmek bilmiyor yayıldıkça yayılıyor
tavsiyem iğneli epilasyon acısını hissetmemek için benim gittiğim yer yüzüme emla krem sürüyordu acı falan olmuyordu
bu işin çözümü ,ğneli epilasyon başka yolu yok

arkadaşlar merhaba bende epilasyona gidecektim fakat erteledim yüz bölgemde cok olmasada benimde tüylerim var birkaç zamandır şu internette reklamı yapılan hürrem otu yağını takip ediyordum biraz önce sipariş verdim ama eğer kullananlarınız varsa bana da tavsiye verebilirmi acaba epilasyonda o kadar acı çekeceiğime bu daha kolay geldi bana umarım hayal kırıklığı yaşamam :KK43:

Yaglar kremler hepsi palavra tabi: )
İgneli epilasyonda tamamen acisiz reklaminada inanmayin.dayanilmayacak gibi biside degil. Emla cok az bisi uyusturuyor.tamamen uyusmasi icin lokal anestezi lazim .ama onu yaptircak kadarda abarti bir aci yok kesinlikle.

Arkadaşlar bu konuya şöyle bir açıklık getirmek istiyorum görmüş olduğunuz lazer sistemleri ve tüy renginiz bitişi etkileyen en önemli faktördür.
İğneli epilasyon küçük bölgeler için idealdir kesin sonuç alınır sebebi ise kıl köklerine tek tek iğne ile girilip akım verilmesidir.
Yüz bölgesi epilasyonlarında ise cihazlar IPL ve alex türevleri cihazlar olarak çok çeşitlidir.Bu bölge diğer bölgelere oranla inatçıdır geç bitiş bu sebeplidir ama biter ten renginiz kıl tipinize uygun jull ayarları kullanılır ise ve okutulan tüy asla yayma yapmaz yanlış lazer uygulamaları yayma olayını gerçekleştirir.Uygun jull ile girilmemesi gibi .

Lazere başladım,yüze de lazer yaptırıyım dedim çünkü güvenilir bir yer bulmak çok zor.Ama buradaki yazıları okuyunca aklım karıştı,lazer yaptırdığım yerdeki lazeri yapan bayanda yaptırma bence yayılır dedi ama çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Lazere başladım,yüze de lazer yaptırıyım dedim çünkü güvenilir bir yer bulmak çok zor.Ama buradaki yazıları okuyunca aklım karıştı,lazer yaptırdığım yerdeki lazeri yapan bayanda yaptırma bence yayılır dedi ama çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Canim benim de gittigim buyuk bir klinik var. Yuzum icin gitmiyordum ama benim uzmanima sordum yuzume de yaptirmak istiyorum olur mu diye.yuzume baki bi inceledi sonra Yuzundeki tuylere hic bulasma onlara yuzdeki tuyler cok ince lazer cihazi onlari tam algilamiyor bosuna ugrasmis olursun dedi. Inun yerine igneli epilasyon yapilmassi gerekirmis.

Canim benim de gittigim buyuk bir klinik var. Yuzum icin gitmiyordum ama benim uzmanima sordum yuzume de yaptirmak istiyorum olur mu diye.yuzume baki bi inceledi sonra Yuzundeki tuylere hic bulasma onlara yuzdeki tuyler cok ince lazer cihazi onlari tam algilamiyor bosuna ugrasmis olursun dedi. Inun yerine igneli epilasyon yapilmassi gerekirmis.

Ya benimkilerde öyle sanırım,hani batmıyor.
Başka bir güzellik salonuda iğneli yaptır demişti,ama orada lazer olmadığından sadece iğneli olduğundan dolayı mı öyle dediler bilemedim bende.Ama bu gittiğim yerde yaptırdım vücuda lazer,ama oradaki yapan bayan yaptırma dedi,bak ben burda çalışıyorum ben bile yaptırmıyorum ağda yaptır dedi.Ama ağdayla uğraşmaktan bıktım üstelik sivilce ve siyah nokta yapıyor yanaklarımda.

Yüzünüze diod yada nd-yag lazer çok ince ve gri-beyaz rente ise tüyleriniz iğneli epilasyon yaptırın.IPL ve Alex yüz bölgesinde başarılı değildir.Tüylerinizi kıla dönüştürür.Bir kere daha söylemiş olayım. :KK34:
Sevgiler

ben jiletle aldıkları için lazer yaptıktan sonra sakal gibi çıkacak yüzümün her yeri,o yüzden düşünceliyim :26:

X