Sivilceli Ciltler Yüzümdeki Sivilce izleri & gözeneklerin RESMİNİ çektim!Bana yardımcı olabilir misiniz

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bende bu tür önerilerin üzerine maydonoz yemeğe başladım. yatmadan öncede yoğurt yiyorum henüz bir kaç gün oldu. bide sarımsak yutuyorum sabah akşam oda çok faydalıymış. bütün yutulduğu için koku da olmuyor. bir forumda yüzü yanan bir çocuğun sarımsak yuttuğu ve bu sayede yüzünde 1 yıl sonra hiç bir iz kalmadığını okudum ve çok etkilendim. peki kızlar sizce bu içten tedavi yönteminden sonuç almak için ne kadar beklemeli?

canım o okuduğun yüzü yanan çocuğun yazısının linkini yollarmıısn bana merak ettim okıyım bende.olurmu ?

bende bu tür önerilerin üzerine maydonoz yemeğe başladım. yatmadan öncede yoğurt yiyorum henüz bir kaç gün oldu. bide sarımsak yutuyorum sabah akşam oda çok faydalıymış. bütün yutulduğu için koku da olmuyor. bir forumda yüzü yanan bir çocuğun sarımsak yuttuğu ve bu sayede yüzünde 1 yıl sonra hiç bir iz kalmadığını okudum ve çok etkilendim. peki kızlar sizce bu içten tedavi yönteminden sonuç almak için ne kadar beklemeli?
canım ya bence sen çok kafana takıyorsun ve eminim cildinde abartıcak bir sorunda yok eğer varsa bile eminim çok taktığın ve üzüldüğün içindir...çünkü üzüntü ve stres cildi gerçekten çok yıpratıyor..o yüzden bence ilk önce psikolojikmen kendini rahatlat.yazılarından bile anlaşılıyor okadar çok takıyorsun ve acele ediyorsun ki bir an önce istediğin gibi bir cilde kavuşmak düşüncesindesin..seni çok iyi anlıyorum canım ama dediğim gibi önce kendini rahatlat ve kendinle her zaman barışık ol bak beterin beteri vardır inan neler görüyoruz ne tür cilt hastalıkları yada fiziksel değişimlere uğramış insamlar var dünyada oyüzden önce şükret daha kötüsüde olabilirdi..sana bırak cildin böyle kalsın demiyorum tabiiki bakımlı olmak her kadının özünde var doğal yollarla ve birazda sabırla inşallah istediğin cilde kavuşucaksın..içten tedavinin sonucunu nezaman alırım diye sormuşsun...onları düzenli olarak yemeye yada içmeye devam et bunun süresi cilt yapısına göre değişir..ama inan bana sonunda faydasını görürsün..hayatta hiç birşey çaresiz değildir..bir tavsiye daha geçenlerde öğrendim bende denicem yazın çıkan normal üzümler varya 1 hafta boyunca bol bol üzüm ye tamamen cildi ve vücüdü yeniliyormuş tüm toksinleri dışarı atıp vücüdü baştan aşağı yeniliyormuş..ben denemedim fakat denicem....birde bol bol su iç bu çok önemli...ama en önemlisi lütfen fazla kafana takma canım tamam mı herşeyin başı sağlık unutma..:çiçek: :1hug:

canım valla içimi rahatlattın seninle özel olarak konuşmak isterim. çok aydınlatıcı bilgiler vermişsin. ben netten araştırdım tretin almayı düşünüyordum. ne dersin? sence hangisini kulanmalıyım cildim kuru bu arada. bana yardımcı olursan çok mutlu olurum

canım özel msj göndermeye calıştım sana ama isminin üzerine geldigimde özel msj gönder cıkmıyo belkide baska sekilde yapılıyodur ben beceremedim :eek: :eek: bence contractubex tretine göre daha etkili bir ilaç yani ben hep önceligi ona veriyorum fırsat bulursam tretin sürüyorum dedigim gibi cukurluklarda allontoin cok etkili ve oda contractubexin içinde var hatta catlarların varsa onlarada sür küçülüyo zamanla ama canım cildim kuru diosun seni yanlış yönlendirmek istemem kuru ciltde nası olur bilmiorum bence yinede bir doktora git önce bana sormak istedigin bişey olursa özel msj atabilirsin ok sevgiler

canım ya bence sen çok kafana takıyorsun ve eminim cildinde abartıcak bir sorunda yok eğer varsa bile eminim çok taktığın ve üzüldüğün içindir...çünkü üzüntü ve stres cildi gerçekten çok yıpratıyor..o yüzden bence ilk önce psikolojikmen kendini rahatlat.yazılarından bile anlaşılıyor okadar çok takıyorsun ve acele ediyorsun ki bir an önce istediğin gibi bir cilde kavuşmak düşüncesindesin..seni çok iyi anlıyorum canım ama dediğim gibi önce kendini rahatlat ve kendinle her zaman barışık ol bak beterin beteri vardır inan neler görüyoruz ne tür cilt hastalıkları yada fiziksel değişimlere uğramış insamlar var dünyada oyüzden önce şükret daha kötüsüde olabilirdi..sana bırak cildin böyle kalsın demiyorum tabiiki bakımlı olmak her kadının özünde var doğal yollarla ve birazda sabırla inşallah istediğin cilde kavuşucaksın..içten tedavinin sonucunu nezaman alırım diye sormuşsun...onları düzenli olarak yemeye yada içmeye devam et bunun süresi cilt yapısına göre değişir..ama inan bana sonunda faydasını görürsün..hayatta hiç birşey çaresiz değildir..bir tavsiye daha geçenlerde öğrendim bende denicem yazın çıkan normal üzümler varya 1 hafta boyunca bol bol üzüm ye tamamen cildi ve vücüdü yeniliyormuş tüm toksinleri dışarı atıp vücüdü baştan aşağı yeniliyormuş..ben denemedim fakat denicem....birde bol bol su iç bu çok önemli...ama en önemlisi lütfen fazla kafana takma canım tamam mı herşeyin başı sağlık unutma..:çiçek: :1hug:

canım özel msj göndermeye calıştım sana ama isminin üzerine geldigimde özel msj gönder cıkmıyo belkide baska sekilde yapılıyodur ben beceremedim :eek: :eek: bence contractubex tretine göre daha etkili bir ilaç yani ben hep önceligi ona veriyorum fırsat bulursam tretin sürüyorum dedigim gibi cukurluklarda allontoin cok etkili ve oda contractubexin içinde var hatta catlarların varsa onlarada sür küçülüyo zamanla ama canım cildim kuru diosun seni yanlış yönlendirmek istemem kuru ciltde nası olur bilmiorum bence yinede bir doktora git önce bana sormak istedigin bişey olursa özel msj atabilirsin ok sevgiler

ikinize de çok teşekkür ederim. canlarım valla içim rahatladı çok yardımcı oluyorsunuz ALLAH razı olsun. Kıvılcım sende haklısın aslında o kadar takılacak bişey yok. Çevremdeki insanlara yüzümde sivilce izi var dediğimde bana saçmalama sana öyle geliyor diyorlar. belli olmuyor sen çok takıyorsun diyorlar. Aslında bende o kadar takmıyordum yani araştırmaktan vazgeçmiştim çünkü artık geçmez diyordum ama bir forumda sivilceden oluşan çukurların kesinlikle geçtiğini okuyunca yeniden arayış içine girdim. Önerilerinizi dikkate alıcam çok çok çok sağolun

canım nasıl oldun bi gelişme var mı (hoş çok abartıcak birşey yoktu ya zaten:)) düzenli olarak uyguluyormusun herşeyi..takmıyorsun dimi yine eskisi kadar ?

doktora gidicektim kızlar ama hala gitmedim. bu tretin yada contractubex isticektim doktordan ama siz yazın kullanma diyince vazgeçer gibi oldum. bi arkadaşım daha var onunla konuştum oda çok takar izlerini beraber gidelim mi dedim? o da şaşırdı sende ne var ki yüzünde hiç bişey yok dedi. valla insanların dikkatini çekmiyor ama ben takıyorum işte. ama sizlerin bu olumlu görüşlerini duyunca çok mutlu oldum. gerçekten de bende büyütülecek birşey yok sanırım yerimseniben şimdi sarı kantaron alsam mı diyorum. tabiki birde sağlıklı yaşamı denicem. yoğurt maydanoz ve bol su :)))) en az bir iki ay :))))))

canım benim ya:) böyle devam etmek takmak yok unutma....eminim en yakın zamanda çok çok güzel olucak.....sen yeter ki sıkma canınıyerimseniben

arkadaşlar yeni bişey öğrendim yosun yağı ciltteki çukurluklara çok iyimiş. bi arkadaşım söledi. babası aktar.kendisi kullanmış yüzündeki çukur geçmiş. bende alıp denicem haberiniz olsun. söliyim dedim

arkadaşlar tretin öyle gelişi güzel kullanılacak bi ilaç değil.orta seviyedeki sivilce problemleri için kullanılıyor.doktorum banada verdi sadece geceleri ve haftada 3 gün sürmemi söyledi 2 aydır kullanıyorum.tabi bunun yanında ayrıcada bi gündüz kremi verdi.yüzüm baya düzeldi ama küçük izler ve bir miktar siyah nokta hala var ama eskiye göre çok iyi durumda yüzüm.haftaya kontrolüm var.tedavimin devamı belli olacak.bence sorununu netten araştıracağın ilaçları kullanmak yerine iyi bir doktora giderek çözmek senin için daha faydalı

arkadaşlar yeni bişey öğrendim yosun yağı ciltteki çukurluklara çok iyimiş. bi arkadaşım söledi. babası aktar.kendisi kullanmış yüzündeki çukur geçmiş. bende alıp denicem haberiniz olsun. söliyim dedim

canım bende onu bir forumda okudum. merak ettim almayı düşünüyorum sence benim izlerimi geçirir mi? sen aldın mı? haberleşelim canım

canım bende onu bir forumda okudum. merak ettim almayı düşünüyorum sence benim izlerimi geçirir mi? sen aldın mı? haberleşelim canım

geçen cumartesi gezmediğimaktar kalmadı. bulamadım canım. yaw bide aktardan azar işittim yaw. yok nasıl bulacaz bu yağı.

yaseminim bence bilmediğin şeyleri kullanma en iyisi evde sıkılaştırıcı doğal maskelerden hazırla mesela yumurtaakı + tozşeker sıkılaştırıcı bi maske denemeni tavsiye ederim. benim teyzeminde cildi senin gibiydi oda pakmaya sayesinde pürüzsüz bir cilde kavuştu.

canım aynı izlerden bendede var bıoface diye bir markanın ürünlerini kullanıyorum meyve asidi bunlar tabi doktor kontrolünde

kızlar benim sorunum biraz farklı ama omuzlarımda güneşlekeleri var çil gibi şimdi yazda geldi askılı buluz giyemiyorum sinir oluyorum bi çözüm bilen varsa yardım etsinnnnnnnn.fisfisfis

yaseminim canım nasıl oldu cildin bi gelişme varmı uyguluyormusun düzenli olarak tavsiyelerimizi.gelişme vardır umarım canım merak ettim.

X