Sivilceli Ciltler Yüzümdeki Sivilce izleri & gözeneklerin RESMİNİ çektim!Bana yardımcı olabilir misiniz

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba kızlar bende 1 haftadır roaccutane kullanıyorum.biraz zor oluyo sıcakta ama ben istedim zaten çalışıyorum akşam ewe gidiyorum.cildim 1 hafta içinde cildim çok kurudu dudaklarım aşırı çatladı.doktor yüzüm için "avene hydrance optımale"die bi krem verdi ama başka bişey kullanmam gerekir mi?yardımcı olursanız sevinirim hbr bekliorummm:KK43:

doktorun demiş diyeceğini zaten

uzatmadan doktora gitmelisin cildin daha cok tahriş olmadan ve bence sivilcelerinle fazla oynama yoksa tedavisi olmayan lekelere dönüşebilir

slm arkadaslar ben yeni katıldım aranıza onceden yüzümde hiç sivilce yok tu ama3 aydır yogun bi şekilde sivilce sorunu yasıyorum doktora gittim ama doktorun verdigi ilaclar iyice fena yaptı sizce ne yapayım :1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

Akneli ve sivilceli yüzde tedavi süreci olarak sivilceler artabilir bu at katmandaki yağların dışarı atıldığını gösterr bende doktoruna bidaha danış

arkadaslar slm ben aranıza yeni katıldım onceden hiç sivilcem yoktu ama 3 aydır sivilce sorunu yasıyorum doktora gittim ilaclar yuzumu daha fena yaptı arkaslar yardımlarınızı bekliyorum

çukurlar için kimyasal peeling yada green peel tavsiye ediliyor. biraz sabır isteyen bir süreç tabi maddi boyutuda var..

kızlar yüzünüzdeki boşluklardan gözeneklerden şikayetçiyseniz eger gözenek sıkılaştırıcı tonik ve krem kullanın.ben vichinin gece kremini kullanıorum ve gözeneklerim hızla sıkılaştı.çok memnunum sizde deneyin eczacılara sorarsanız size bilgi verirler.

arkadaslar slm benim sivilcelerim gecti ilac içmedim doktora gitmedim doktorlar iyice kötü yapıyo cildi baharatcıya gittim dedim yüzüm doktora gidince iyice kötü oldu dedim oda bana kil maskesi verdi maskenin içinde havuç yagı,kayısı yagı,papatya yagı kil var her gece yüzüme sürüyorum ve kuruduktan sonra yıkıyorum hiç bişe kalmadı ya müthiş bişe:teytey::teytey::teytey:

arkadaslar slm benim sivilcelerim gecti ilac içmedim doktora gitmedim doktorlar iyice kötü yapıyo cildi baharatcıya gittim dedim yüzüm doktora gidince iyice kötü oldu dedim oda bana kil maskesi verdi maskenin içinde havuç yagı,kayısı yagı,papatya yagı kil var her gece yüzüme sürüyorum ve kuruduktan sonra yıkıyorum hiç bişe kalmadı ya müthiş bişe:teytey::teytey::teytey:

evet bu maskeyi bende kullandım aktarda satılıyodu denemek için almıştım içinde çeşitli yağlar kil ve su var hazır bir maskeydi ben hergün değilde haftada iki kere yaptım yumuşacık yapıyodu yüzümü yarın tekrar bi paket daha alıcam bakalım sürekli kullanınca sonuç ne olacak bide canım benim paketin üstünde cilt maskesi yazıyodu yani yüz maskesi yazmıyodu acaba yüze sürülürmü diye tereddüt ettim ama aktar heryere uygun demişti senin kullandıgın nasıl bişey merak ettim üzerinde ne yazıyo :uhm:

peki kızarıklık şeklinde olan sivilce lekelerine iyi geldimi bu canım.. bide gözenekler için faydalı oldumu???:uhm:

bence bir uzmandan yani dermotogdan yardım almalı ve uygun tedaviye başlamalısın.gözeneklerin çok açık ve belirgin izler var.merak ettim hiç kişilik hormonlarını ölçtürdün mü? hormonal bozuklukta olabilir.

canım ben bu izleri sivilcelerimi sıka sıka yaptım hormonal bi bozuklukla ne alakası olabilir ki. moralim bozuldu şimdi. kimse senin gibi büyük bi yorum yapmadı.

benimde yüzümde büyük büyük sivilceler vardı çok azda siyah noktalar vardı cilt uzmanına gittim tedaviye başlayalı bir ay oldu yüzümde şuan bir tane bile sivilce kalmadı. sadece birkaç yerde iz var çarşamba günü kontrole gidince belki izler için bir krem verir ve onlarda geçer . bence bir uzmandan yardım al

canım peki bunun için hangi ilaçları kullandın

Canım benim daha önce bulduğum gözenek maskesini buraya da yazıyorum. Yaparsan umarım faydasını görürsün...

Gözenek Küçülten Maske
4 bardak elma ya da nane sirkesi, 4 bardak damıtılmış su, 1 çay fincanı nane yaprağı
Bütün malzemeyi karıştırarak kaynatın. Ateşten alarak cam bir kaba koyun. 5 gün bekletip, süzün. Bu karışım gözenekleri sıkıştırıp, küçültecektir

Bunu da buldum :)

Bademli Gözenek Sıkıştırıcı Maske
120gr kabukları soyulmuş badem, 1 yumurtanın ak, 1-2 çorba kaşığı gül suyu
Bademleri döverek iyice un haline getirin. Yumurta akını çırpmadan katın. Karışıma, yumuşak bir macun haline sokacak kadar gülsuyu ekleyin. Elde ettiğiniz maskeyi yüzünüze sürün, 10dk bekledikten sonra durulayın.

arkadaşımo çukurluklar için ilaç varmış ben doktora sordum yazıcaktı.sonuçları göstermeye gittiğimde kadına hatırlatmayı unuttm.tekrar kontrole gidicem.sende doktordan tavsiye al.böyle maskelerle uğraşma.kremi sürmek daha kolay :)

Canım nette araştırıyorken buldum, daha önce illaki bu forumlarda da ismi geçmiştir, cilt lekelerine iyi gelen salisilik asit, glikolik asit, kojik asit, azelaik asit lerin hepsinin içinde bulunduğu bi ürün buldum, ismi: DDF BRIGHTENING CLEANSER

Bunu kullanan arkadaşlara da sormak isterim nasıl bi sonuç aldılar bu üründen??.

AKNE,AKNE İZLER,ÇUKURLAR
Hafif akneler iz bırakmadan geçerken,orta ve şiddetli akne vakalarında orta ve derin sivilce izleri görülebilirBu sivilce ve sivilce izlerin tedavisinde değişik tedavi yöntemleri uygulanabilir,dermabrazyon,peeling çeşitleri,lazer ve mavi ve sarı ışık photorejuvenation bu yöntemlerden birkaç tanesi.Hangi tedavi şeklinin uygun olduğunu ancak bu konuda yeterince bilgisi olan uzman hekiminizle görüşebilirsiniz.
MİKRODERMABRAZYON:üst deriye soyarken,alt derideki kollojen sentezini aktive eder ve çukurları yüzeyselleştirir.

arkadaşımo çukurluklar için ilaç varmış ben doktora sordum yazıcaktı.sonuçları göstermeye gittiğimde kadına hatırlatmayı unuttm.tekrar kontrole gidicem.sende doktordan tavsiye al.böyle maskelerle uğraşma.kremi sürmek daha kolay :)

canım o ilacın adı neymiş merak ettim ögrendiginde paylaşırsan cok sevinirima.s.

X