Cilt Bakımı Ürünleri Yves-Rocher kullanan varmi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben rujunu, gardenia duş jeli ve parfümünü kullandım. ruju güzeldi, parfümün kokusu süper ama hiç kalıcı diil. cilt bakımında kullanmam ama yves rocher.

Nette yves rocher ararken kendimi yine burda buldum, kurtuluş yok sizden yeminle:umursamaz:

Gündüz bakım kremini almayı düşünüyorum, bu markanın. Sadece yarına özel %50 indirimi varmış Riche Creme normlade 72 Tl iken yarın 43 lira olacakmış. Tavsiye edermisiniz bacılar.CADIARZU

Ayrıca makyaj temizleme sütü toniği vs filanda alayımmı burdan. ne dersiniz kullanan arkadaşlar.:nazar:

genelde lumsuz yorumlar yapilmis ama ben vucut kremini kullanim hindistan cevizli cok guzel kokusu vardi ve guzel nemlendiriyordu.esimde yagli saclar icin sampuanini kullandi memnundu.simdide ilk kiriskliklar icin olan kremini,dus jeli,vucut peelingi,ayak deodoranti,kayisili yuz maskesi,sampuan birde son cikan farlarini gordum sedefli bayildim onlara bakcamm:dance:

ben de papatya özlü toniğinden,hydra yoğun nem bazlı nemlendiricisinden,buram buram çiçek kokan parfümlerinden ve de özellikle göz makyaj temizleyicisinden çok memnunum...iyi ki varsın yves rocher...:)

yves rocher plairs nature zeytin yagli el kremini kullandim ama memnun kalmadim kremden cok losyon gibi zaten ve nemlendirmesi yetersiz ama arnica serisi cok iyi gercekten hem cok hos kokuyor hem de guzel nemlendiriyor...

Hamamelıslı vucut sutu cok guzel tavsıye ederım cok yogun bır sekılde nemlendırıyor ve kokusu cok hos

merhaba, 35 yasindayim, karma cildim var. serum vegetal 3 aydinlatici seri kullaniyorum, gunduz ve gece.. cok memnunum, cildim yatisti, nemlendiriciligi cok yeterli ayrica

bir de 3 detoxfying tea serisinden perfecting toning lotion kullaniyorum. bu da koyu kivamli bir tonik. kis aylari icin iyi, kurutmadan arindiriyor yuzde kalan kirleri..

Cilt bakım ürünlerini kullandım. Sivilce ve siyah nokta için. Hiç memnun kalmadım. Kullandığım sürede çok az bir değişiklik oldu bittiği anda tekrar başladılar. Kesin çözüm doktor. Onun dışında rujları ve makyaj temizlemesi gerçekten çok güzel . Tavsiye ederim.

bana da tester kremini verdiler gündüz ve gece kremi ben çok tutmadım yapış yapış ağar geldi cildime

kızlar ben temizleme jelini nemlendiricisini göz kremini uzun yıllardır kullanıyorum, bu marka dışında başka bi ürün kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ama memnunum jeli çok güzel temizliyor cildin nefes aldığını hissediyorsun nemlendiricisi de tam kıvamında ne kurutuyor ne yağlandırıyor, couleurs nature pudrasından çok memnunum ama çok güzel duruyor.

bende bronzlastırıcı aldım insallah memnun kalırım ama parfumleri kalıcı ve guzrl

%50 ye varan indiri var şu anda ilgilenenler olabilir diye yazmak istedim :)))

115 liralık alışverişi 70 liraya yaptım bugün :KK66:)

bu arada öncelikle şampuanlarını sonra da rimellerini tavsiye ederim..

not: şampuan seçimini çok çok iyi yapmak gerek!!! marka ne kadar iyi olursa olsun sizin saç ve cilt tipinize uygun değilse ürün hiçbir işe yaramaz hatta daha kötü olur!!!

Yves Rocher'ın göz makyajı temizleyicisini ve parlaklık veren frambuazlı saç güzellik iksirini kullanıyorum. Temizleyici gözlerimi az da olsa yakıyor ancak iksirden çok memnunum. Yağlı/ince telli saçlara sahibim. Ne bir yağlandırma ne de ağırlaştırma yaptı. Şu an kullandığım 3. şişe sanırım. Kullanıyorum, sonra saçlarım bir parlak bir canlı sormayın gitsin. Alın, aldırın. Öyle seviyorum ki indirimde yedek şişeler de depoladım :)

kızlar bende yüz yıkama jelini almayı düşünüyorum ama bu marka dermokozmetik bi marka mı?

pudra ve allık fırçalarını, ayak peelingini ve parfümlerini kullanıyorum :)

slm arkadaşlar ben bu ürünün leke açıcı kremini almak istiorum satıcı çok övdü 2 haftada lekelerde açılma olacağını söledi bende güvenemedim şimdi sizin yorumları okuyunca almak istiyorum fakat ürünleri çok pahalı aranızda leke kremini kulanan varmı.

slm arkadaşlar ben bu ürünün leke açıcı kremini almak istiorum satıcı çok övdü 2 haftada lekelerde açılma olacağını söledi bende güvenemedim şimdi sizin yorumları okuyunca almak istiyorum fakat ürünleri çok pahalı aranızda leke kremini kulanan varmı.

X