Cilt Bakımı Ürünleri Yves-Rocher kullanan varmi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben de Yves Rocher Sérum Végétal 3 kullanıp kullanmamakta kararsızım,satıcı çok övdü ama bazı ürünler cildimde sivilcelenme yaptı diye artık nemlendirici kullanmaya korkar oldum

ayıla bayıla kullanıyordum ta ki kanserojen maddeler içerdiğini öğrenene kadar :KK19:

Sérum Végétal 3 mü kanserojen içeriyomuş?onun dışında ürün güzel miydi peki?

tek bir ürünü değil hemen hemen hepsi maalesef :KK50:

tam da bitkisel içerikli DOĞAL bir marka buldum diye sevinirken :KK50: hemde hafta sonu dünyanın parasını bayıldıktan sonraaaaaa :KK52:
çook teşekkürler... :KK16:

aynı şekilde aldım ben de, hatta annemle gittik, birlikte aldık, sonrasında öğrendim. vegetal serisinden aldım ben, internet sitelerine baktım, ürün yok, şaşırdım kaldım, yeni aldım ürünü nasıl görünmez diye. araştırırken araştırırken, bir de burada boreas09 arkadaşımız çok bilgilendirdi sağ olsun, onun dediği siteye de bakınca kanserojen olduğunu öğrendim maalesef. her ürünlerinde yok. ewg diye bir site var, ewg.org, oraya girip markaları yazarsanız hangi markanın hangi ürünü zararlı, kanserojen görebilirsiniz.

tek bir ürünü değil hemen hemen hepsi maalesef :KK50:

aynı şekilde aldım ben de, hatta annemle gittik, birlikte aldık, sonrasında öğrendim. vegetal serisinden aldım ben, internet sitelerine baktım, ürün yok, şaşırdım kaldım, yeni aldım ürünü nasıl görünmez diye. araştırırken araştırırken, bir de burada boreas09 arkadaşımız çok bilgilendirdi sağ olsun, onun dediği siteye de bakınca kanserojen olduğunu öğrendim maalesef. her ürünlerinde yok. ewg diye bir site var, ewg.org, oraya girip markaları yazarsanız hangi markanın hangi ürünü zararlı, kanserojen görebilirsiniz.
çokkk çookk teşekkür ederim.. mememde kitle olduğundan ve aynı zamanda makyajdan vazgeçemediğimden kanserojen etkisi en az olan , doğala en yakın ürünleri bulmaya çalışıyorum.. :KK16:

çokkk çookk teşekkür ederim.. mememde kitle olduğundan ve aynı zamanda makyajdan vazgeçemediğimden kanserojen etkisi en az olan , doğala en yakın ürünleri bulmaya çalışıyorum.. :KK16:

geçmiş olsun, söyleyeyim o zaman size bir kaç marka... (henüz kullanmadım, araştırmalar ve fikir alışverişleri sonucu alınması mantıklı olan markalar diyeyim, zararsız)

lilakutu.com da nonique var, krem vs

deo olarak kokusuz ve doğa lanaturel

bitkisandigi.com da olgun ciltler için atkestanesi kremi, genç ciltler için karakafesotu kremi,

3ka.com.tr

şampuan olarak da ben down naturel kullanmaya karar verdim, nude serisi %98 organik.

cilt bakım olarak aynı zamanda avalon ürünleri

geçmiş olsun, söyleyeyim o zaman size bir kaç marka... (henüz kullanmadım, araştırmalar ve fikir alışverişleri sonucu alınması mantıklı olan markalar diyeyim, zararsız)

lilakutu.com da nonique var, krem vs

deo olarak kokusuz ve doğa lanaturel

bitkisandigi.com da olgun ciltler için atkestanesi kremi, genç ciltler için karakafesotu kremi,

3ka.com.tr

şampuan olarak da ben down naturel kullanmaya karar verdim, nude serisi %98 organik.

cilt bakım olarak aynı zamanda avalon ürünleri

TEKRARDAN ÇOOOK TEŞEKKÜRLER..
şimdi bütün ürünlere bakıyorum netten..
makyaj malzemesı olarak önerebileceğiniz bildiğiniz ürünler var mı?

TEKRARDAN ÇOOOK TEŞEKKÜRLER..
şimdi bütün ürünlere bakıyorum netten..
makyaj malzemesı olarak önerebileceğiniz bildiğiniz ürünler var mı?

rica ederim hiç önemli değil :KK16:

yine lilakutu.com da vardı ama isim almayı unutmuşum, sitede ama videolar var, tanıtım için (yeni gelenler mesela) onlardan birini izlemiştim, organik/doğal markaları öyle öğrenmiştim. videolara bakın, illa ki bulursunuz makyaj malzemesi olarak.

bir de watson da pure markası var, kremi var (kanserojen değil) makyaj malzemesi var mı dikkat etmedim, varsa o marka da kullanabilirsiniz.

Kayısılı peelingi var bende tanecikleri çok minnik olsada cildimi parlattığı temizlediği gerçek ben süngerle peeling yapıyorum minik olduğu için yüzüme yavaşça sürtüyorum dairesel hareketlerle mükemmel birşey onun dışındaki kozmetik ürünlerine pek bakmadım daha fiyatları pahalı geldi şimdilik indirim olursa denemeyi isterim .

rica ederim hiç önemli değil :KK16:

yine lilakutu.com da vardı ama isim almayı unutmuşum, sitede ama videolar var, tanıtım için (yeni gelenler mesela) onlardan birini izlemiştim, organik/doğal markaları öyle öğrenmiştim. videolara bakın, illa ki bulursunuz makyaj malzemesi olarak.

bir de watson da pure markası var, kremi var (kanserojen değil) makyaj malzemesi var mı dikkat etmedim, varsa o marka da kullanabilirsiniz.

konuyu hortlatıyorum ama watsons daki pure markası watsons un kendi markası ve çin de üretiliyor yanlış mı biliyorum???

İlk başlarda bu markaya karşı son derece temkinli yaklaştmıştım. Acaba mı diye düşünmüştüm. Ancak şimdi yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Tüm ürünlerinden son derece memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parfümünü kullanıyorum harika kokuyor ve kalıcı. Şimdi kremlerini aldım ve göz makyajı temizleyicisi ve gözaltı bakım kremi hediye ettiler kullanalı iki gün oldu şimdilik memnunum. Ama parfüm tam aradığım koku :KK9:

Parfümünü kullanıyorum harika kokuyor ve kalıcı. Şimdi kremlerini aldım ve göz makyajı temizleyicisi ve gözaltı bakım kremi hediye ettiler kullanalı iki gün oldu şimdilik memnunum. Ama parfüm tam aradığım koku :KK9:

hangı parfümü güzel ve kalıcı mı?
şuanda indirim var almayı düşünüyorum memnunsan denemek istiyorum bende

Ben de yves rocher fondöten ve krem kullanıyorum ama kanserojen madde içerdiğini ilk defa duyuyorum, endişelendim. ewg'nin sitesinde de hep aratırım alacağım ürünleri, ama amerikan sitesi olduğu için yves rocher yoktu, eski ürünleri vardı. Nereden öğrendiniz arkadaşlar çok merak ettim.

Yves rocher cilt bakim ürünleri kullanan hanimlar memnunmusunuz Hangi ürünleri iyi bilen varsa söyleyin lütfen? Arkadasim hediye etti bir kac ürününü kullansammi tereddütteyim

Merhaba ben bir Yves Rocher hastasıyım gerçekten memnun kaldığım ürünlerini daha yeni bloğumda fotolarıyla paylaştım ...burdan bakarsan bılgı edınebılırsın tatlım:KK3:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yves rocher cilt bakim ürünleri kullanan hanimlar memnunmusunuz Hangi ürünleri iyi bilen varsa söyleyin lütfen? Arkadasim hediye etti bir kac ürününü kullansammi tereddütteyim

Siyah Noktaları Yok Eden, Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Temizleme Jelini kullandım. işe yaramadı. bitkisel olduğu için çok ümitliydi ama malesef..

Ben temizleme jelini nemlendiricisini gozalti kremini kullandim...hic biri daha bitmedi.yararini pek gordugumu soyleyemem.bende la roche posay a gectim artik.su an onu deniyorum.y rocherin hassas ciltler icin olan peelingini kullaniyorum sadece..haftada bir.oda bitince almicam.farkli bir ürün arastircam.ben begenmiyorum.iyi gelmedi cildime ürünleri. Ama vucut losyonlari vucut jelleri ve parfümlerini seviyorum

hangı parfümü güzel ve kalıcı mı?
şuanda indirim var almayı düşünüyorum memnunsan denemek istiyorum bende

Canım kusura bakma mesajını şimdi gördüm. Evidence leau yazıyor. Daha önce deodorantını kullanmıştım koku hoşuma gitmişti. Kalıcılığı deodorant olarak güzeldi ama parfüm olarak çok da kalıcı değilmiş. :KK43: bu arada kremlerinden bir tek ayak bakım kremini kullanıyorum arada. lavantalı. Diğerlerini beğenmedim. Belki şampuanını alırım. Çok da övülesi bi marka değilmiş anladım

X