Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Vazgecemedigim ve fayda gordugum bir marka...

Son düzenleme:
Vucüt nemlendiricisini kullanıyorum. %100 organik yazan serinin ürünü..
Memnunum, beklentimi karşılıyor, bittiğinde tekrar alırım

Bunun dışında saç kremi ve şampuanını kullandım. Bittikten sonra tekrar almadım.

ben makyaj malzemelerine bayılıyorummmmm rujları pudrası gozaltı kapatıcısı fondotenii çok hafifler agır hissettirmiyolar. gözaltı kapatıcısından çok memnunum yag bezesi gibi seyler yapmıyo. göz kalemlerini ayrıca seviyorum kirpikleri hırpalamıyo(simli olanlar hariç). yeni çıkan maskarası volum vertige çooook güzel ama sexy pulp maskarasını tavsıye etmem suya sabuna öyle dayanıklı ki gözümden güç bela çıkardım.

ojelerini de begeniyorum ama gramajı mı düşüük yoksa bi sürüşte fazla oje mi gidiyo bilemicem çok cabuk seviyesi iniyo şişenin.

ben menlendiricisini kullanmıştım hassas ciltler için fena değildi sonra değiştirdim . sivilce vs yapmamıştı nemlendirmeside orta dereceliydi . pudra ve allığını kullanıyorum şu an . aslında çok beğendiğimi söyleyemem . pek kalıcı değil ayrıca iyi dağılmıyor . rujunu aldım birde o güzeldi . birde vanilya kokulu parfumune bayılıyorum ..:KK52:

Almanyada fiyatları çok uygun olduğundan birçok ürününü denedim. Hiç birini beğenmedim, çok sıradan ürünler. Uygun fiyatlı (3,5 euro) oldugundan makyaj temizleyicisini, duş jelini (2 euro) falan kullanıyorum. Türkiyedeki fiyatlara hayatta değmez o ürünler

göz makyajı temizleyicisini kullanmaya başladım. çok memnun olduğumu söyleyemeyeceğim. iyice sildiğim halde sabah uyandığımda göz çevremde rimel kalıntılarıyla uyanıyorum.
benzer bir durum yaşayanınız var mı? :26:
Rengi mor mu? Mor renkli olan işe yaramıyor. Makyaj çıkarmayan makyaj temizleyici. Çift fazlı olan var mavi ve seffaf renkte. Onu dene...

Rengi mor mu? Mor renkli olan işe yaramıyor. Makyaj çıkarmayan makyaj temizleyici. Çift fazlı olan var mavi ve seffaf renkte. Onu dene...

çift fazlı olandan. bitti ve bir daha almayı düşünmüyorum :26:

Birçok ürününü kullandım ama 50 faktörlü anti-age güneş kremi ve kış için el kremine hayranım.
Geçenlerde çok beğenerek "so elixir purple" adlı parfümünü aldım. Beklentilerimi karşıladı, gayet kalıcı bir kış kokusu öneririm :)
Facebook yarışmalarından da şansıma "comme une evidence" parfümünü kazandım. O da çiçeksi bir yaz kokusu, onu da beğendim. Bir senelik parfüm stoğum çıktı :)

Yani işte... O mor olana göre bir derece daha iyi. Peki senin bildiğin tamamen temizleyen bir marka var mı?

Ben de göz makyaj temizleyicisinden pek memnun değilim açıkçası, hediye olarak gelmişti, idareten kullanıyorum. Diadermine'in 3 fazlı makyaj çıkarıcısını önerebilirim. Pamuğa spreyle sıkılıyor, hem göz hem de yüz ve dudak için kullanılıyor, çok pratik.

yok maalesef arayıştayım daha :18:
Arkadaşlar Yves Rocher ürünlerini yeni keşfettim diye sevinmiştim ama burada olumsuz birçok yorum okuyunca keyfim kaçtı.Bir haftadır kullanıyorum çok memnundum.Paraben içeriyor ve yüzümde yağ bezeleri oluşturdu diye yazanlar var,bu çok fena,gerçek mi acaba?
Ben göz makyajı için Bioderma Sensibio H2o bazan da Lancome un Bi facil ini kullanıyordum,şimdi Yves Rocher Ekspres i aldım daha kullanmadım.

Yüz nemlendiricilerini(gece, gündüz )sevmedim. Güneş Kremi güzel. El kremini severek kullaniyorum.yulafli bugdayli gibi bir sey.

ben düzenli olarak vücut nemlendricilerini kullanıyorum banyodan sonra nerdeyse tüm ev bu krem kokuyor ve cilddimde uzun süre kalıyor kokusu da yumuşaklığı da.. tavsiye ederim :KK16:

onun dışında saç maskelerinden maalesef hiç memnun kalmadım saçım nemleneceğine iyice kurudu dikkatli olun derim :KK19:

Son düzenleme:
kayısılı peelingi fena değil, indirimde baya uygun fiyatlı oluyor alınıp kullanılabilir.
papatyalı toniğini buzdolabında tutuyorum arada kullanıyorum o da ortalama üstü bir ürün.
natural gibi bir ruj serisi var mat renkler hep onları çok beğeniyorum.
parfümlerin kalıcılığı pek yüksek değil ne yazık ki.
özetle indirime girdikçe kimi ürünleri alıp kullanılası, ama türkiyede yurtdışına göre çok yüksek fiyatlı olduğundan ancak indirim döneminde almayı tercih ettiğim bir marka..

İlk makyaj yapmaya başladığımda kuzenim hediye etmişti paletini :KK31: Gözüm kapalı güvenebileceğim markalardan biridir.

Kadınlar gunu indirimi ne zaman başlar acaba

Merhaba,
Kadınlar günü indirimi başlamış.

Ben de Sebo Vegetal Gözenek Sıkılaştırıcı ve Kusur Giderici Nemlendirici Jel Kremini kullanmak istiyorum fakat emin değilim, kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

X