Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Merhaba,
Kadınlar günü indirimi başlamış.

Ben de Sebo Vegetal Gözenek Sıkılaştırıcı ve Kusur Giderici Nemlendirici Jel Kremini kullanmak istiyorum fakat emin değilim, kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar, ben de bu yves rocher'den alışveriş yapmış bir olarak söylüyorum, ne ben ne de kullanan arkadaşlarım memnun kalmadık. Ürünleri Paraben içeriyor ve hediye vereceğiz dedikleri ürünler de hiçbir mağazalarında olmuyor. Doğum günü indirimim olmasına rağmen kartımı iptal ettirmek için gittim, iptal edemiyormuşuz sadece telefon numaramı silebilirmiş böylece msj gelmezmiş. İlginç... Bir şey daha: Kullandığım krem yenilenmiş iki ayrı krem çıkmış aynı segmentte, satış görevlisine aradaki fark ne özellikleri ne diye sordum birini gece birini gündüz sürmeniz gerek dedi, ben bu arada üzerini okuyordum, sanırım öyle değil dedim kibarca, o da fark etmez ki bunu gündüz bunu gece sürün dedi :) Cildimin yaşayacağı sorun onun umrunda değil...

Ben uzun zaman silikon ve paraben içermeyen bir vücut nemlendiricisi aradım.
Yves Rocher'de böyle bir ürün buldum ve nemlendirmesinden de çok memnun kaldım..
Sadece bu ürününü kullanıyorum. Diğer ürünlerinin içeriği çok temiz değil..
Birde roll on denemek istiyorum ama henüz denemedim..
İyi bir vücut nemlendiricisi arayanlara tavsiye ederim

$21552.jpg

bu ürünün kokusu nasıl ? bende duş jeli var ama kokusunu pek beğenmedim. losyonla aynı mı kokuyolar acaba?

saç bakım ürünlerini çok beğendim bende. Hayatımda ilk defa 4.kez aynı şampuanı kullanıyorum. Artık saçlarımı açabiliyorum

Kızlar marka gereksiz pahalı. Kaliteli diyebileceğim kesin alın memnun kalırsınız diyebileceğim bir ürünü yok. Daha kaliteli daha uygun ürünler piyasada çok. Boşuna para vermeyin derim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de rujlarını merak ediyorum fiyatı nedir acaba kullanan var mı? fondöteninden çok memnun kaldım ama mascarasını hiç beğenmemiştim

kahveli duş jelini tek geçerim doğum günümde hediye verilmişti. makyaj ürünlerini denemedim ama cilt bakım ürünlerini de başarılı buluyorum.

Yves rocher pudra kullaniuorum:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben yaklaşık iki yıldır cilt bakım ürünlerini kullanıyorum. Önceleri çok memnumdum ama artık cilt bakım ürünlerinin anı kurtardığını ileriye dönük bir etkisinin olmadığını fark ettim elimdeki ürünler bitince clinique ürünlerine başlayacağım. yinede pure calmille serisinin yüz yıkama jelini active sensitive serisinin toniğini tavsiye edebilirim. ayrıca evidence parfümünün hastasıyım. fiyatları çok çok uygun bir marka değil çok pahallıda değil ilk alışverişinizde kart çıkarıyorlar daha sonraki alışverişlerinizde indirimli yada hediyeli alışveriş imkanları sunuyor. Bu sayede aldıkça alıyorsunuz.

gündemden çok uzak kalmışım hatta bihabermişim yahu!
taa 2 sene evvel yves rocher bizim flormarın yüzde 51ini satın almış...
ben de diyordum bu flormarın rujları bi değişti, farları allıkları güzelleşti...
http://arsiv.gercekgundem.com/?p=482318

buna göre flormar da hayvan testi yapıyor mu acep? çünkü yves rocher yapıyormuş...
http://features.peta.org/cruelty-fr...1&RegChange=-1&Country=-1&Keyword=yves+rocher

aaa gerçekten mi bende bilmiyordum satın aldığını :KK53:
aynen bende diyordum bu flormara ne oldu böyle iyicce güzelleşti her şeyi diye..meğersem ondanmış :KK9:

aaa gerçekten mi bende bilmiyordum satın aldığını :KK53:
aynen bende diyordum bu flormara ne oldu böyle iyicce güzelleşti her şeyi diye..meğersem ondanmış :KK9:

aynen öyle ya... sadece ambalajları güzelleşmedi, içerik kalitesi de arttı flormarda... long lasting kalıcı rujlarından aldım, dots serisinden aldım geçenlerde... özellikle kalıcı rujları çoook güzel!

aynen öyle ya... sadece ambalajları güzelleşmedi, içerik kalitesi de arttı flormarda... long lasting kalıcı rujlarından aldım, dots serisinden aldım geçenlerde... özellikle kalıcı rujları çoook güzel!

Aynen bende dots almıştım aşırı güzeldii çok memnunum.. birde deluxe cashmere lipstick serisi çok güzel canım özellikle nude renklerden hoşlanıyorsan DC28 rengini şiddetle öneririm:) her gün onu kullanıyorum neredeyse.

Aynen bende dots almıştım aşırı güzeldii çok memnunum.. birde deluxe cashmere lipstick serisi çok güzel canım özellikle nude renklerden hoşlanıyorsan DC28 rengini şiddetle öneririm:) her gün onu kullanıyorum neredeyse.

hımmm çok teşekkür ederim canım aklımda bulunsun :KK55:

Cok memnunum hem surekli indirim cekleri gonderiyorlar hemde alisveris yaptikca hediyeler kazaniyorsun. İndirim cekleri gelince insan ihtiyaci olsun olmasin gidip bi seyler almak istiyo :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hindistan cevizli parfümü, vanilyalı parfümü ve vanilyalı vücut losyonu+duş jeli diyorum ve noktayı koyuyorum. Öyle güzel kokuyorlar ve kalıcılar ki.. Bıkmadan kullanacağım tek vücut losyonu yves rocher'in vanilyalı olanı galiba.
Bunlar dışında papatya özlü yüz temizleme jelini de seviyorum 2 kutu bitirdim 3.deyim şuan:)
Jojobo oil içeren bir saç maskesi vardı 150 ml, indirimdeyken onu denemiştim oda baya güzeldi ama indirimsiz fiyatı miktarına göre fazla olduğundan indirim olmadan tercih edeceğim bir ürün değil.
Birde yine aynı seriden olan saç bakım yağını merak ediyorum en kısa zamanda onuda denemek istiyorum. Çok olumlu yorum almış..
Yazmayı unutmuşum birde yaptığım alışverişlerinden birinde hediye olarak verilen cranberry cooling effect maskesini kullandım. Pek etkisi yok ama kokusu aşırı güzel:)

Son düzenleme:
X