Zayıf olup karın germe ameliyatı olanlar

buenos

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
12
5
Merhaba

Zayıf olup, kas ayrılması, deri fazlalığı ve göbek deliği deformasyonj nedeyle tam karın germe ameliyatı olanlar operasyonları ile ilgili bilgi verebilir mi? Operasyon sonrası, komplikasyonlar, iyileşme süreci, zayıf olduğunuz için izin daha yukarıda kalması, istanbul’da olanlar doktor tavsiyesi…

Merhaba

Zayıf olup, kas ayrılması, deri fazlalığı ve göbek deliği deformasyonj nedeyle tam karın germe ameliyatı olanlar operasyonları ile ilgili bilgi verebilir mi? Operasyon sonrası, komplikasyonlar, iyileşme süreci, zayıf olduğunuz için izin daha yukarıda kalması, istanbul’da olanlar doktor tavsiyesi…
Estetiğe karşı değilim ama bu karın germe ameliyatı bende fobi oluşturdu. Kız kardeşimin çalıştığı hastanenin sahibinin yakın arkadaşı karın germe ameliyatı olmak istiyor. (böyle de dıdısının dıdısı oldu ama k.bakma) Neyse kadın ameliyat oluyor. Sonra ameliyathanede mikrop kap, yoğun bakıma kaldırıldı. Tüm çalışanlar ekstra korktuğu için sürekli kan sırasındaydı deli gibi kan verdiler kadına. Ama maalesef kurtarılamadı. Vefat etti. Üstelik dr da çok iyi bi doktormuş yani ama steril açıdan çok riskli bi ameliyat o yüzden şahsen beni korkutuyor.

Merhaba

Ben oldum. Göbek deliğim deformasyon oldu fıtıklasma gibi , diastazis rekti vardı saglık amaclı yaptırdım . Aslında zayıfım sadece bacaklarımda kilo vardır . Doktorda dedi karnında yaglanma vs yok deri fazlalıgı var sadece diye. Kiloyu ben sadece bacaktan alıyorum. Kaslarım dikildi göbek deliğimdeki fıtıklasmayı düzeltti ama tam düzelemedi orası. Cıkıklık gitti ama içeri dogru olmadı herkesin ki gibi. Düz duruyor göbek deliğim. Olsun rahatsız degilim böylede.
Karnımı gerdi. Birde bu esnada meme diklestirme ve protez yaptırdım ama istanbulda değilim ben.

İyilesme süreci güzel geçti. Konum var gün gün. Ordan takip edebilirsin

Merhaba

Ben 60 kg ile ameliyat oldum boyum 1.62 iki sezeryan doğumum var yaşım da 39 sıkıntısız bir ameliyat geçirdim öğretmenim 2 hafta sonra okuluma tekrar döndüm şuan 52 kiloyum 9 ay önce karın liposakşın ve germe olmuştum istanbul'da oldum doktorum da Opr Dr Mustafa Murat Öztürk yeri Beylikdüzünde kesinlikle tavsiye ederim

Ben de zayıf ameliyat oldum hiç lipo yapılmadı bana sadece göbek fıtığı,buruşuk deri ve kasların arası açıktı.İyileşme süreci uzun bir ameliyat ama bence her şey yolunda giderse iyi ki oldum dersiniz.

Estetiğe karşı değilim ama bu karın germe ameliyatı bende fobi oluşturdu. Kız kardeşimin çalıştığı hastanenin sahibinin yakın arkadaşı karın germe ameliyatı olmak istiyor. (böyle de dıdısının dıdısı oldu ama k.bakma) Neyse kadın ameliyat oluyor. Sonra ameliyathanede mikrop kap, yoğun bakıma kaldırıldı. Tüm çalışanlar ekstra korktuğu için sürekli kan sırasındaydı deli gibi kan verdiler kadına. Ama maalesef kurtarılamadı. Vefat etti. Üstelik dr da çok iyi bi doktormuş yani ama steril açıdan çok riskli bi ameliyat o yüzden şahsen beni korkutuyor.
Haksiz degilsiniz. Risk var evet, ancak ben bu konularda biraz kaderciyim sanirim, once tedbir sonra tevekkul…

Ben oldum. Göbek deliğim deformasyon oldu fıtıklasma gibi , diastazis rekti vardı saglık amaclı yaptırdım . Aslında zayıfım sadece bacaklarımda kilo vardır . Doktorda dedi karnında yaglanma vs yok deri fazlalıgı var sadece diye. Kiloyu ben sadece bacaktan alıyorum. Kaslarım dikildi göbek deliğimdeki fıtıklasmayı düzeltti ama tam düzelemedi orası. Cıkıklık gitti ama içeri dogru olmadı herkesin ki gibi. Düz duruyor göbek deliğim. Olsun rahatsız degilim böylede.
Karnımı gerdi. Birde bu esnada meme diklestirme ve protez yaptırdım ama istanbulda değilim ben.

İyilesme süreci güzel geçti. Konum var gün gün. Ordan takip edebilirsin
Peki gobek deligi tekrar mi yapildi sizde? Takip edecegim yazinizi

Ben de zayıf ameliyat oldum hiç lipo yapılmadı bana sadece göbek fıtığı,buruşuk deri ve kasların arası açıktı.İyileşme süreci uzun bir ameliyat ama bence her şey yolunda giderse iyi ki oldum dersiniz.
Aynen durum bende de bu. Peki zayif oldugunuz icin asagi germe kilolu hastalara gore daha zor. Dikis izleriniz bikini bolgesinde mi yoksa yukarida mi? Benim dogumlardan sonra kalab deri burusuklugu, kas ayrigi ve fitik var. Ama ayni zaman surekli spor yaptigim icin ayriklik olmayan yerlerde kaslarim da gorunuyor. Internette once sonra fotograflarinda hic benim gibi bir ornek bulamadim. Yorumunuz icin tesekkur ederim

Ben 60 kg ile ameliyat oldum boyum 1.62 iki sezeryan doğumum var yaşım da 39 sıkıntısız bir ameliyat geçirdim öğretmenim 2 hafta sonra okuluma tekrar döndüm şuan 52 kiloyum 9 ay önce karın liposakşın ve germe olmuştum istanbul'da oldum doktorum da Opr Dr Mustafa Murat Öztürk yeri Beylikdüzünde kesinlikle tavsiye ederim
Ne kadar guzel:) motive ettiniz. 2 hafta harika bir sure!

Aynen durum bende de bu. Peki zayif oldugunuz icin asagi germe kilolu hastalara gore daha zor. Dikis izleriniz bikini bolgesinde mi yoksa yukarida mi? Benim dogumlardan sonra kalab deri burusuklugu, kas ayrigi ve fitik var. Ama ayni zaman surekli spor yaptigim icin ayriklik olmayan yerlerde kaslarim da gorunuyor. Internette once sonra fotograflarinda hic benim gibi bir ornek bulamadim. Yorumunuz icin tesekkur ederim
Benim buruşuk derim çok fazlaydı ben de düzenli egzersiz yapan sağlıklı beslenen biriyim,buruşuk derim fazla olduğu için iyi gerilmişti benim ki.Ben düşük bel ve çok küçük bikiniler giymeyi severim yazları hep giydim izlerim hiç görünmüyordu.Eski göbek değilimde çok deforme olmuştu,büyük bir fıtığım vardı.Oda yapıldı ama o çok zor oldu

52 ye dusunce sarkma olmadımı tekrar

peki nasil kilo verdiniz.

İlk zamanlar agrilardan yiyemedim sonrasında midem biraz küçüldü galiba hemen doyuyorum çok yiyince rahatsız oluyorum öyle böyle 10 kilo gitti
Bende diyete basladım umarım sarkmam tekrar :) bacaklardan alıyorum zaten yag hep orda . Karın bölgesinde değil. Diyetisyende bacaklardan gidecek dedi

Merhaba

Merhaba. Bu operasyon gerçekten bünyeden bünyeye değişiyor bence. Çünkü herkes aynı süreci yaşamıyor. Ama her şeye rağmen eğer ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan bence değer. Ben 1.65 59 kiloyum. Doğumlardan aşırı çatlamış ve sarkmış bir karnım vardı. Deli gibi kurtulmak istediğim için hiçbir şey beni vazgeçiremedi ☺️ ama çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadan iyileşiyorum. Bu ayın 13 nde 4. Ayım oluyor. Ağrısı sızısı yok diyemem evet var ve ameliyat olmak isteyenlerde kendini buna hazırlamalı. Ama hepsi geçiyor. Süreç uzun bir süreç ve yol meşakkatli ama sonucu çok güzel ☺️🙋🏻‍♀️

Merhaba

Merhaba 8 kasımda afyonda bu ameliyati oldum zayıftım sadece sezeryan sonrasi sarkmalarim vardı tavsiye üzerine randevu alıp lp ve tam karin germe oldum ağrılı 5 gün geçirdim şuan 2nci ayimdayim ödem şişlik sorunu hariç gayet basarili Bi operasyon geçirdim.

Merhaba , ben de 57 kiloydum
3 çocuk doğurup milyon tane çatlağı olup alt karnı sarkan fazla deri, göbek fıtığı ve kas ayrılması olanlardanım 😁yıllardır hayalim olan meme dikleştirme ve karın germe ameliyatını 2 ay önce oldum
Şuan izlerim falan halâ kırmızı olmasına ve tam olarak ödemlerin gitmemesine rağmen çok çok memnunum imkanınız varsa olun derim. Aynalarla barışmak yeniden fit bi vücudu izlemek harika bi duyguymuş...
Ağrı acı kısmı ilk hafta biraz zorluydu 2. Haftadan sonra işler daha kolay olmaya başladı
Ben Kayseri de oldum ameliyatı

Merhaba

canım spora falan gitsen yani bu ameliyatta o bariz belli oluyor izler korkunç görünüyor göbek deliği çok yukarda kalıyo

X