zayıflama hapı

yok ben rezene papatya çayı falan sandım hep onlardan kullanmıştım selamikili ısırganlı falan yarın alıcam çok motive oldum sayenizde :KK9:

bu caylarin tek yan etkisi var,
nasilsa cayi icince kilo verebiliyorum, istedigim kadar yiyebilirim dersen yandin:KK1: dikkat etmen lazim:KK56:

sağolun şekerler şimdi yatayım yarın devam ederiz haptan vaz geçtimya eşimde sevinicek hiç taraftar değildi En Büyük KK

altınçilek le izlanda yosunu haplarım hala duruyo kutularında (orjinal) :) annem beni çok korkuttu. bunu kullananlar kobay deney faresi gibi kullanıyolar sizii felaann sonra bunu kullananların çocuğu olmuyooo daha gençsinnn felan dedi hapı kestimmm panpa. her gözüme çarptığında kullanayım bea diyorum sonra annemn sözleri geliyo aklıma :KK70: hiçbirini devamlı kullanmadım. her birinde 60 tane varsa sadece 10 hap eksiktir yanii :s DİPNOT: acıktığınızda bol bol bol bol bol su için. bi tanıdık çok su içtim öyle kilo verdim demişti. beyaz ekmeğide kesin kepeğe başlayın. sabahları ve öğlen special K yiyin light sütle. sabah yemeden önce 4 adet kuru kaysı yiyin bağırsaklarınız daha iyi çalışırr. :KK66:

canım benim eşim 3 ay önce afrika mangonun reklamında mehmet özü görünce hemen sipariş verdi ben karşı çıkmama nazaran kullanmak istiyorum evet zayıflama ilaçlarına güvenmiyordum fakat mehmet öze güveniyorum dedi ve başladı bir gece tansiyonu 19,a çıktı çok korktuk bir kutuyu bitirmişti fakat bir kilo dahi vermemişti .kısacası arkadaşım reklamlardakine inanma sağlığını riske atma her şey iradene bağlı.

X