Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

öncelikle yarışmacı arklarıma başarılar dilerim :eek: valla ben 84 le basladım eylülde suan 76,9 kgdayım..hedefim yaza kadar 55 50 olmak...boyumda 1 66..evlilikte 2 3 sene sonra ancak..evet kızlar sızlerde tanıtın kendınızı...neslihan arkadısımız ön ayak oldu umarım devamı gelir

:1shok: laperla nasıl verdın bu kadar kısa surede bu kıloları merak ettım

kader arkadaşlarım o zaman ben uyguladıklarımı aktarıyım yeni başladım yaptıklarıma gün içinde yürüyüş yapmaya çalışıyorum birde egzersiz ekliyorum kalça ve göbek bol su elma sirkesi şeker tüketmemeye çalışıyorum ekmeği elimden geldiğince kısıcam bu arada kocacım dönünceye kadar kilo vermek istiyorum yapabileceğimin en iyisi olarak hepimize kolay gelsinbu arada kilom 72 boy 165 allahım acaba 59 kilo olabilirmiyim destek istiyorum arkadaşlar

bu arada ben de 10 kilo vermiş durumdayım bu kiloyu toplamda 5 ayda verebildim ama şimdi takıldı ne aşağı ne yukarı ama aşağı olsun

kizlar diger arkadaslarda gelsin bakalim konusalim ben kaptan olurum olmasinada ban siki bir yardimci gerekiyo benim olmadigimda takimi gogusleyecek bildirimlerde bulunacak
cunku benim arada pc bozuluyo ve uzun bir surede gelmiyebiliyo oyuzden yardimci kuvvetli olmasi lazim bide kilo bildiriminden anliyan hesap kitaptan desem daha dogru olur tabi cunku takimi kurmak icin kaptanin bunlari iyi bilmesi ve takimi gercekten kararli kisilerle kurmasi gerek sart bu zaten puskuut eger boyle olursa kurulabilir ancak dedi
cunku diyet gruplarini eger takip ediyorsaniz o gruplarin gercekten saglam kararli kisilerden oldugunu gorurusunuz

evet strasbourg bıze 1 saat falan... neslıhan sen nasıl verdın kılolarını...:1rolleyes:

aa cok guzel ya
ben nasilmi verdim cok zor felan dermisim yok ya inanin ac kaldim basima agrilar girdi ama verdim iste dedigim gibi once 10.takim sonrada kendi irademle bazi diyetler uyguladim tabiki mesala pirinc lapasi super iki gunluk bir diyet ama ben her hafta birgun yaptim genelde persembeleri yaptim cuma gunu bildirim oldugu icin her yaptigimda 1 kilo verdim ama tabiki kacamak yapmadan yaparsan bir kilo veriliyo iki gun yap iki kilo ver zaten sadece bu diyeti yapabildiùm oburlerini zor benim irade biraz sayif cunku ya iste boyle gezmeye bile gitmedim pasta yememk icin ki ben pasta ve kek manyagiyim samimi soyluyorum ban akek olsun yemek olmasin yanidada bir cayy ay canim cekti durun gidimde yiyim felan yok yok saka gerci bu 4 aydir surekli yiyorum oyuzden depoladim yani korkmayin diyete hazirim ay neyse yaa veririz kizlar insallah tekrar

Kızlar bende tanıtıyım kendimi, 35 yaşındayım 16 yıllık evliyim 15 ve 10 yaşlarında iki oğlum var ev hanımıyım ama evde bişeyler yapmaya çalışıyorum iki yıldır bebek bakıyorum,haricinde çeyiz hazırlıyorum sipariş üzerine,kitap okumayı nette gezinmeyi seviyorum.Kızlar bende malesef boy kısa haliyle kilolar daha:çok üzgünüm: sorun 155 boy kilo 83 tü 78 oldu
Takıma bende katılıyım

neslihancım ben yardımcın olmaya hazırım benim bir önerim var takımımız resmiyet kazanıncaya kadar cuma günleri kilo takibimizi yapalım arkadaşlar ilk iş olarakda yarın herkez kilosunu yapacaklarını yazsın başlanğıç yapalım varmısın kızlar ha bu arada ne yapacağımız konusunda bilgi paylaşımında buluşalım neslihan

neslihancım ben yardımcın olmaya hazırım benim bir önerim var takımımız resmiyet kazanıncaya kadar cuma günleri kilo takibimizi yapalım arkadaşlar ilk iş olarakda yarın herkez kilosunu yapacaklarını yazsın başlanğıç yapalım varmısın kızlar ha bu arada ne yapacağımız konusunda bilgi paylaşımında buluşalım neslihan

tesekkur ederim canim soyle kilo bildirimi degilde paylasimda bulunalim cunku zaten cuma cok gec bence pazar gunune kadar kim daha fazla paylasimda bulunduysa eger onlari secip bir takim olusturalim sonrada puskutten rica edrim ben beni kirmaz sanirim eger kararli bir kadroyla gidersem bu is olur

arkadaslar ben 1 haftadır sabahları nıvea body dınamık sabahlar sporunu yapıyorum gercekten cok faydası oluyor tavsıye ederım

canim neden olmasin dedigim gibi paylasimda kim daha cok bulunursa onunla devam edilecek sende eger kararliysan buyur canim

sağ ol canım ilk iki hafta benden daha kararlısını bulamazsınız canım:hooray:

az önce lahana yağını sürdüm 1 saat egzersiz yapıcammhihoyyytkaydirigubbakcemile2

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniza.s.takıma bende katılmak isterdim ,fakat çok yoğun çalışıyorum bu ara.onun için katılmam zor.:jeyyar:sizlere kolay gelsin diyorum:a015:

m.o canim takima girersen eger paylasim yapabilecekmisin herzaman bakin bu cok onemli cunku paylasimsiz olmuyo insallah verecegiz kilolarimizi
Paylaşım derken neleri kast ediyorsunuz anlamadım açarmısınız lütfen bir an endişelendim yapamayacağım birşeymi diye sürekli onlayndan bahsediyorsanız bende net çogunlukta açıktır sadece zamanım kısıtlı olduğundan msn paylaşımlarında bulunamam ayrıca 2 buçuk yıl site yöneticiligi yaptım az çok anlıyorum forumlardan kafamçokkarıştı kattım karıştırdım galiba kısaca şartları yazsanızda bizlerde paylaşımda bulunabilirmiyizkaydirigubbakcemile5 bulunamazmıyız bilsek nasıl olur.Kuralları bilmeden nasıl karar vericez gözümü :1shok:korkuttunuz yaparmısınız yapamazmısınız derken:eek:

Paylaşım derken neleri kast ediyorsunuz anlamadım açarmısınız lütfen bir an endişelendim yapamayacağım birşeymi diye sürekli onlayndan bahsediyorsanız bende net çogunlukta açıktır sadece zamanım kısıtlı olduğundan msn paylaşımlarında bulunamam ayrıca 2 buçuk yıl site yöneticiligi yaptım az çok anlıyorum forumlardan kafamçokkarıştı kattım karıştırdım galiba kısaca şartları yazsanızda bizlerde paylaşımda bulunabilirmiyizkaydirigubbakcemile5 bulunamazmıyız bilsek nasıl olur.Kuralları bilmeden nasıl karar vericez gözümü :1shok:korkuttunuz yaparmısınız yapamazmısınız derken:eek:

slm haysem. bende 2. takıma ilk girdiğimde paniklemiştim. 6-7 ay kadar önceydi.
sizi de takip ediyorum arada. yazını okudum da hiç zor birşey yok.
günlük yediklerini, yapıyorsan sporunu, günde bir kere yazıyorsun.
takım arkadaşlarınla zayıflama üzerine fikir alışverişi yapıyorsun, yani aynen şimdi yaptığınız gibi.
ve cuma sabahları tartılıp kilonu bildiriyorsun. bu kadar basit.
ben çok faydasını gördüm takımımın, umarım sizde amacınıza ulaşırsınız.​

kaç gündür site açılmıyodu ben de öyle bi bozdum ki rejimimi-tatlicadiarzu- pazar gününden beri boyozlar pideler lahmacunlar çikolatalar pastalar hepsini afiyetle götürdüm vallahikaydirigubbakcemile3 bi de regl oldum iyicce şiştim yani kızlar anlıycağınız saat başı tartılanben tartıdan kaçar oldumkaydirigubbakcemile pazar günü tartılıcam bakalım 1 haftaki marifetlerim sonucu kaç kilo almışım:sm_cool:

ben bi kac gundur bozdum regl yakin olunca istahim felaket oluyo bide zayiflama grubuna bende katilmak isterim pazartesi basliyim diyorum artik diyetime

kızlar bende aranıza katıldım 1.5 haftada 3 kılo werdım 67 ıdım 64 olmusum:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: rejıme dewm 59 olana kadar:sm_cool:

iyiakşamlar kızlar :KK66: akşam salata semizotu yedim...yürüyüs bandında 30 dakka yürüdüm ve yarım saatte pilates yaptım dustan sonra mayıstımm sız nasıl kapadınız günü

X