Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

kaç gündür site açılmıyodu ben de öyle bi bozdum ki rejimimi-tatlicadiarzu- pazar gününden beri boyozlar pideler lahmacunlar çikolatalar pastalar hepsini afiyetle götürdüm vallahikaydirigubbakcemile3 bi de regl oldum iyicce şiştim yani kızlar anlıycağınız saat başı tartılanben tartıdan kaçar oldumkaydirigubbakcemile pazar günü tartılıcam bakalım 1 haftaki marifetlerim sonucu kaç kilo almışım:sm_cool:
hihoyyytOh oh iyi götürmüşsün lahmacunlarcokacimcoook pideler okurken içim gitti Allahtan bulunacak yerimsenibensaat degil

Akşam yoğurt çorbası, elma mandalina ikibardak çay,3 tane layt kepekli bisküviyide götürdüm bu arada,ben fazla hareket yapamıyorum,günde bir kez cdden yapıyorum okadar.Bende bel fıtığıda var fazla yoramıyorum kendimi.Hepinize hayırlı geceler.

kızlar duş yaparken tabi spordan sonra olunca daha iyi oluyo duş haznesını en tazikli ayarına getiriyorum suyuda baya sıcak yapıyorum basenlerime göbeğime ve kollarıma tutuyorum..çok iyi masaj oluyo deneyi derim..basenlerim sıcağı hissetmiyo ble demek o kada yağlıyım :S

a.s.slm kızlar sitenin olmaması benide çöküşe itti en ihtyacım oldğu zaman yoktu bende saldım üstüne regl perişan oldum şimdi yzadıklarınızı okudum da takım fln ben çalıştığım için hergün paylaşımda bulunamıyorum ama daha önce bu sayfada yaptığımız mehay arkdşımızın yürüttüğü motivasyon yarişması vardı oda çok süperdi cuma sabahları kilolarımızı bildiriyoduk haftanın ilk üçü belli oluyodu gene bunu sürdüre biliriz yarın cuma zaten mehayın görevini üstlenebilecek varsa yarın dan itibaren başlayalım derim ben siz ne dersiniz ben o zamanlar hırsla hafta da 3 kg fln veriyodum şimdi ise almadiğima şükrediyorum

iyi aksamlar kizlar ben geldim oh oh diyetler tam hiz devam beni hic sormayin aksam birsey yemedim ama gunduz yediklerim iki gun bana yeter daha birturlu diyet moduna giremedim bakalim nasil olacak pazartesi tam anlamiyla basliyorum insallah

iyi aksamlar kizlar ben geldim oh oh diyetler tam hiz devam beni hic sormayin aksam birsey yemedim ama gunduz yediklerim iki gun bana yeter daha birturlu diyet moduna giremedim bakalim nasil olacak pazartesi tam anlamiyla basliyorum insallah

pazartesi başlıcaksan o zaman bu süreçte benim için çikolatalı browni yermisin benneyaptımki cnm ınanılmaz hamurıslerı cekıyo ama asla yemıcem kararlıyım

Paylaşım derken neleri kast ediyorsunuz anlamadım açarmısınız lütfen bir an endişelendim yapamayacağım birşeymi diye sürekli onlayndan bahsediyorsanız bende net çogunlukta açıktır sadece zamanım kısıtlı olduğundan msn paylaşımlarında bulunamam ayrıca 2 buçuk yıl site yöneticiligi yaptım az çok anlıyorum forumlardan kafamçokkarıştı kattım karıştırdım galiba kısaca şartları yazsanızda bizlerde paylaşımda bulunabilirmiyizkaydirigubbakcemile5 bulunamazmıyız bilsek nasıl olur.Kuralları bilmeden nasıl karar vericez gözümü :1shok:korkuttunuz yaparmısınız yapamazmısınız derken:eek:

kiz niye okadar korktun ki sana sunu soyleyim eski takimimin ilk kurulus zamaninda ayni boyle 10 kisi vardir herkez soyle yapacam boyle edecem diye cok soyledi sonuc husranla bitti kurulusundan iki gun sonra yok oldular birdahada goremedik yani dedigim su paylasim derken duzenli olarak tabiki herkezin isi olur giremez hastalanirvs...zaten biyle durumlarda takima soyleyip oyle ortadan kaybolmaniz gerekiyo ayni zamanda o gun sabah ogle aksam ne yediginizi bizimle paylasiyorsunuz cuma gunude tartilip sabahtan kilo bildirimini yapiyosunuz bu kadar sadece dedigim gibi sorumluluk istiyo yani herzaman bizimle olmaniz gerekiyo ozel durumlar haric tabiki yani eger bilgisayara girmek konusunda bir probleminiz yoksa birde zayiflamayi kafaniza koyduysaniz iste aradigimiz kisi sizsinizyerimseniben

ya iyi olur yok zaten fazla yememeye calisiyorum kendi capimda yavas yavas hazirlaniyorum kizlar sonra hic birsey yemiyecegim icin once o moda kafami alistirmm lazim

inşallah el birliğiyle vercezz yazı fıstık gibi bayanlar olarak karşılıcazkaydirigubbakcemile5

hepinizi öpüyorum iyigeceler yarın iş var malüm :S kahvaltı bildirilerimizde görüşmek üzere

ok hadi sana hayirli geceler hadi bakaalim sabah bir elma ye sonrada ilik suyunu icmeyi unutma
hatta simdi yatarken ilik suyun icine cay kasigi bal bir cay kasigida elma sirkesini koy yat hadi simdi iyi geceler

Herkese merhaba. Temmuz sonunda doğum yaptım. İlk 1 ay çok güzeldi, hızlı aldığım kiloları hızla verdim, hem de hiç bir şey yapmadan. Fakat 2 aydır tık yok. Doğumdan beri toplam 10 kilo verdim. Bayramdan önce bir kilo daha vermiştim ama bayramda geri geldi. Emzirdiğim için yediklerime de dikkat etmem gerekiyor, sütümü azaltmadan eski kiloma dönmek istiyorum, çünkü bu durum artık çok can sıkıcı olmaya başladı. Üst kıyafetlerimi giyebiliyorum ama yeni pantolon almak istemiyorum, eskilere girmek istiyorum artık :KK43: Emzirmek günde 500 kalori yakarmış güya, bi de yakmasa kilo alacağım herhalde. Ama galiba sorun bende, tatlıya çok düşkünüm :KK43: Aranıza katılmak belki beni motive eder diye düşündüm.

merhaba arkadaşlar bende dün diyete başladım hani bu 7 günde 7 kilo diyeti varya o
dün ilk günümdü bugün salatalık domates yicem lakin bende halsizlikten başka bişey yapmadı be nasıl oluyo varya diyet yapmak hakiki işkence sinir oluyorum birde eşim o 7 kilo vücuttaki su dur deyince icene dellendim umutsuz oldum ben hep şişkomu kalacağım acaba

merhaba arkadaşlar bende dün diyete başladım hani bu 7 günde 7 kilo diyeti varya o
dün ilk günümdü bugün salatalık domates yicem lakin bende halsizlikten başka bişey yapmadı be nasıl oluyo varya diyet yapmak hakiki işkence sinir oluyorum birde eşim o 7 kilo vücuttaki su dur deyince icene dellendim umutsuz oldum ben hep şişkomu kalacağım acaba

günaydın feyazan...bence eşin haklı çünkü o diyetlerle vücutta kas değil su kaybımız oluyo..bence sen tek bir şekilde beslenme az az ve sık sık ye sabah güzel kahvaltını yap 1 dilim kepek ekmeği peynir domates salatalık 10 gbide bir elma ye 12 1 arasıda öğle yemeğini tekrar 4 gbi bir elma yada light bir bisküvi akşamda 7 gibi akşam yemeğini ye cnm..tabi su içmeyide ihmal etme böylelikle su kaybetmemiş kg vermiş olursun kolay gelsin kaydirigubbakcemile5

herkeze günaydın kızlar :1hug:..sabah uyandım bir ılık su içtim..1 dilim kepek ekmeği light peynir ve salatalık yedim birde çaybardağı kadar light süt içtim şimdi saat 10da elmamı yicem...hepiniz için güzel hayırlı bir gün dilerim a.s.

Evettt.....
Bende sabah ılık ballı sirkeli su içtim yarım saat sonra domates peynir 2 zeytin 1 dilim kepek ekmeği ile kahvaltı yaptım aralarda bol su içiyorumm
herkeze kolay gelsinhihoyyythihoyyyt

ayrıca bu sabah 67.500 gr çıktım tartıda yarım kilo kaybım olmuşşşşşhihoyyyt
çok mutluyummmmm:dance:

bende 8.30 gibi kalktım bi bardak su içtim birazda spor yaptım dışarı çıkamadım merdiven inip çıktım walla :))
Kahvaltıda da 1 dilim kepek ekmeği peynir domates falan yicem bol su hadi bakalımm zafıylıcaz inş :KK70:
Bide benim tiriodlerimde nodül war acaba engellermiki zayıflamamı :KK43: hap kullanıyorum ama :KK43:(

selam bu ılık ballı elma sirkeli suyun cidden faydası oluyormu ? brde içtikten sonra hemen kahvaltı edilmiyomu CADIARZU

bende bu sabah başladım ballı sirkeli su içmeye hepberaber görücez bakalım işe yarıyormu bende merak ediyorum

sirkeli suyu içtikten yarım saat sonra kahvaltı ediyorsun canımm:lepi:

gunaydın herkese bende sabah tartıldım 72.1 cıktım sonra elmasırkesı,bal,su karısımını ıctım cok kotu su bardagını bıtıremedım valla ıgrenc tadı var... bır dılım kepek ekmegı,peynır, kahve ıctım... Sımdıde nıvea body cdsının sporunu yapacagım...

günaydın arkadaşlar sabah tartıldım ama tık yok aylardır aynı kilodayım takıldım sabah neler yaptığıma gelince kalkınca sandaloz sakızından bir parça üstüne elma sirkesi yarım saat sonra kahvaltı yaptım şeker yerine abartmamak koşuluyla tatlandırıcı kull bu saatlerde kahve içmek gibi bir alışkanlığım var türk kahvesi birde şu elma limondan oluşan metabolizma çayı var onu hazırladım gün içinde onu tüketicem diet listesine girmek istemiyorum düşününce sıkılıyorum her şeyden ama azar yemek istiyorum bakalım başarılı olabilirmiyim birazdan egzersiz yapıcam benden bu kadar benimde troid bezimde nodüller var acaba bu yüzden zor kilo verenlerdenim paylaşımlarınızı bekliyorum

günaydın kızlar.a.s.bu sabah tartıldım 59,7 kg. çıktım.i:teytey:nanamadım 2 defa tartıldım.:1shok:ben bu rakamı kaç sene önce gördüm ya(siyah beyaz yani)insan 100 gr. bile verse seviniyor.:dance:hemen çizelgemi değiştirdim.kilo verdikçe çizelge değiştirmek daha zevkli oluyor.a.sherşeyden yiyiyorum,kaplumbağa gibi yavaş yavaş veriyorum.yalnız bu aralar metabolizmam hızlandı heral.kolaylıklar diliyorum kızlar.hihoyyyt

hayırlı sabahlar kızlar bende bugün sirkeli suyumu içtim ,kahvaltıya otururken bir bardak su içiyorum yediklerim daha çok tokluk hissi versindiye,
kahvaltıda yağsız soğanlı limonlu domates salatası,az şekerli çay
bir dilim kepekli ekmek yedim biraz öncede elma,
sporu belirli saatim yok nezaman fırsat bulursam artık
ayrıca takım konusunda ben pcim bozulmadığı sürece her zaman burdayım.

X