Zengin kadın avcılığı başlamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar merhabalar nasılsınız, hemen konuya geçmek istiyorum
Yakınınızda yada sizin başınıza geldi mi merak ediyorum, erkeklerin zengin kadın avcılığıyla ilgili, yada birisi sizle sadece paranız için evlendi mi bunu nasıl farkettiniz? Tabiki genelleme yapamam karakterli düzgün erkeklerde vardır.
Benim bir çok arkadaşımın başına gelmeye başladı. Bir adam bir kadını sevmeden sadece zengin diye evlenebilir mi? Adam kadının parasına gelip ev araba almasını bekliyor, yada kadının evinde oturmak için çabalıyor ve bunu talep ediyor. Bence bir erkeğin bu davranışları sergilemesi çok kötü
Evet kızlar siz neler yaşadınız?
zenginliğe gelene kadar daha neler var,kuzenim ve erkek arkadaşıyla yemeğe çıkmıştık,konu evlilikten açıldığında kuzenim için çalışmazsa evlenemeyiz demişti adam,işe girmesi yada memur olması gerekiyor fln demişti,bende ya olmazsa yani sonuçta memlekette iş kolay bulunmuyor dediğimde o zaman evlenmeyiz demişti,kuzenimde yanımızdaydı,o geçim sıkıntısı vs. olarak düsünmüş olabilir ama bana iğreti gelmiştir herzaman,çalışan kız bulun bana diye gezinen erkeklerde var yani,olay duygu yoğunluğu,aşk,sevgi vs. olayından uzaklaştı ortaklığa doğru gidiyor,tmm çalışsın kişiler ama evlilik bunun üzerine olmamalı,kuzenim çalışmaya başladı evlendiler,ev,araba vs herşeyi kuzenimin ailesi aldı adamda üstüne yaptırdı,bizde izliyoruz hayretle:)

Evet sizin gibi kafa yapısında olan tipler
Kendi maaşını alıp kocasının eline verir kul kölesi olur
Hem eve bakar hemde yatağına girer
Paşa hazretleride mis gibi yaşar
Devam edin böyle
Para verip birde adamın koynuna girin :KK70:
Ne kadar çirkin bir şey para verin bide koynuna girin demek

Sen ev hanımıysan bide tersini düşün senin yorumana karşılık diyorum
Seninde esin para veriyor o ne oluyor

Ooo kk'yi ikiye bolen konulardan birisi 🤣

Bisure evden calistim sonra 1 sene issizlik surem oldu. Evde kaldigim dönemde bacaklarimda varis cikti tabi bebegimde var onunda etkisi olabilir. Simdi çalışıyorum. Calismak beni daha dinc tutuyor sanki.
Ha evde iş neden bitmiyo onuda soyleyeyim. Evde durdukca yok o dolabin icini sileyim, yok bu bazanın altini supureyim diye iş icat ediyosun. Birde evi aktif kullandigin icin surekli bulasik cikiyor, yerlere bisey dökülüyor.
Sonuc olarak ikiside yorucu ama calisiyosan emeginin karsiligini aliyosun, ev hanimiysan kimse evin pırıl pırıl diye takdir etmiyor aksine butun gun evde ne isi var tabiiki temiz olacak diyolar.

Evet sizin gibi kafa yapısında olan tipler
Kendi maaşını alıp kocasının eline verir kul kölesi olur
Hem eve bakar hemde yatağına girer
Paşa hazretleride mis gibi yaşar
Devam edin böyle
Para verip birde adamın koynuna girin :KK70:
ben niye onun koynuna giriyorum o benim koynuma gelsin 😂 tamam ablam seni calistirmicak adamla evlen bizi karistirma

Çok haklısınız, bencede şart koşamamalı
bana göre kadının parasına minnet eden adam adam değildir
Sen kendi ekonomik koşullarını yaparsın
Kadın isterse çalışır
Artık kadınlarımızı böyle kandırıyorlar
ÖZGÜRLÜK adı altında çalışmaya zorluyorlar
Bence bir kadın çalışıp kendine bakabiliyorsa bir erkeğe bakmamalı hayatını yaşamalı

Bir erkeğin sadece maasi icin "calis" dediğini nerden biliyosunuz?
Benim esi calisan bir cok erkek arkadasim var. Ortak arabalari hanimlarinin altinda, birikimler hanimda, ev isleri ortak yemek ortak. Daha gecen gun is arkadasim cumartesi gunu işe gitmeyen esine kendi arabasini birakip, sel su baskini olan havada toplu tasimayla işe geldi, karisinada telefonda "yorulduysan yat dinlen canim, aksam cocugun odevlerini ben yaptırırım " dedi.
Maas kartini ver, anama bak, yemegimi yap diyen davarlar bambaska bi boyut. Onlari ya bosayacaksin ya evlenmeyeceksin

Tabii mutfakta yemeğe yardım ederim diyor evi bile süpürüyor o konuda yardımcı olur
Bile mi? 🤣 Kardeşiminle eşinden örnek vereyim. Kim eve önce gelirse yemeği yapar. Öyle basit yemekler de değil. Sarma, kaburga aklına ne gelirse. Diğeri bulaşığa girişir. Biri süpürse biri siler. Hafta sonu hemen işlerini halledip gezer tozarlar. Para ortak. Ama çocuk yapmıyorlar. Çünkü kim bakacak?

Bir erkeğin sadece maasi icin "calis" dediğini nerden biliyosunuz?
Benim esi calisan bir cok erkek arkadasim var. Ortak arabalari hanimlarinin altinda, birikimler hanimda, ev isleri ortak yemek ortak. Daha gecen gun is arkadasim cumartesi gunu işe gitmeyen esine kendi arabasini birakip, sel su baskini olan havada toplu tasimayla işe geldi, karisinada telefonda "yorulduysan yat dinlen canim, aksam cocugun odevlerini ben yaptırırım " dedi.
Maas kartini ver, anama bak, yemegimi yap diyen davarlar bambaska bi boyut. Onlari ya bosayacaksin ya evlenmeyeceksin
Aa ise mi girdin? Hayırlı olsun

Ücretsiz izinde bir anne olarak diyebilirim ki gerçekten çok farklı şeyler bunlar. Yaşayıp görülecek, deneyimlenecek bir olay.
canım çocuk olayını ayrı tutuyorum tamamen. ya da sağlık işsizlik vs. ben de şuan çalışmıyorum yani. sözüm tamamen çalışın para verin koca koynuna girin ya da para varsa çalışmaya gerek yok diyenlere karşıydı.

zenginliğe gelene kadar daha neler var,kuzenim ve erkek arkadaşıyla yemeğe çıkmıştık,konu evlilikten açıldığında kuzenim için çalışmazsa evlenemeyiz demişti adam,işe girmesi yada memur olması gerekiyor fln demişti,bende ya olmazsa yani sonuçta memlekette iş kolay bulunmuyor dediğimde o zaman evlenmeyiz demişti,kuzenimde yanımızdaydı,o geçim sıkıntısı vs. olarak düsünmüş olabilir ama bana iğreti gelmiştir herzaman,çalışan kız bulun bana diye gezinen erkeklerde var yani,olay duygu yoğunluğu,aşk,sevgi vs. olayından uzaklaştı ortaklığa doğru gidiyor,tmm çalışsın kişiler ama evlilik bunun üzerine olmamalı,kuzenim çalışmaya başladı evlendiler,ev,araba vs herşeyi kuzenimin ailesi aldı adamda üstüne yaptırdı,bizde izliyoruz hayretle:)

Şu söylemleri yapan birini de koluna takıp adam diye gezmezsin, bir de üstüne evlenmezsin yaf :olamaz: Adam da bir acaip ve rezil, böyle dangalakça fikirlerin varsa da toplum içinde beyan etmezsin ya kardeşim.

kuzeninizin özsaygısı yok herhalde

Canım isteyince 😂ağustos böceği gibiyim ben 😂
Elin oğlu bacının karşısına geçip öyle laflar etse tırnaklarsın adamı ama kardeş erkek olunca elin kızına işleyen demir ışıldar oluyor, ah Nilo sen de az değilsin.

canım çocuk olayını ayrı tutuyorum tamamen. ya da sağlık işsizlik vs. ben de şuan çalışmıyorum yani. sözüm tamamen çalışın para verin koca koynuna girin ya da para varsa çalışmaya gerek yok diyenlere karşıydı.
Evet konu çok çirkinleşmiş. Her seçeneğin kendince zorluğu var ikisini de deneyimlemiş biri olarak söylüyorum bunu. İnsan nasıl mutlu oluyorsa o şekilde yaşayabilse keşke. Ama bir kadının çalışması gerekiyor diye düşünen biriyim. Çünkü gün gelip ayrılık vakti çatınca erkek ceketini alıp gidiyor. Çocuklara bakmak geçindirmek kim ne derse desin, dünyanın en iyi erkeği olursa olsun anneye düşüyor maalesef.

Evet konu çok çirkinleşmiş. Her seçeneğin kendince zorluğu var ikisini de deneyimlemiş biri olarak söylüyorum bunu. İnsan nasıl mutlu oluyorsa o şekilde yaşayabilse keşke. Ama bir kadının çalışması gerekiyor diye düşünen biriyim. Çünkü gün gelip ayrılık vakti çatınca erkek ceketini alıp gidiyor. Çocuklara bakmak geçindirmek kim ne derse desin, dünyanın en iyi erkeği olursa olsun anneye düşüyor maalesef.
kesinlikle ben de böyle düşünüyorum ne olursa olsun bir kadının mesleği olmalı işi olmalı. yoksa da bunun için çaba göstermeli. neler görüyoruz neler duyuyoruz. kimseye güven olmaz. aile koca gidiyor bir yerde ama eğitim iş kariyer bunlar bize kendi hayatımızı kurmaya devam ettirmeye sebep oluyor. bu yüzden zorunluluk harici çalışmayan kadınlara şaşırıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X