zevk suyu ile hamile kalınır mı

Ben zevk suyundan hamileyim 30 haftalık. Üstelik sadece çamaşırlarımız vardı üstümüzden ama pamuklu kilottan kaçmış bir tanesi :KK43:
Üstelik ertesi gün hapı içmiştim bilgin olsun bak hamile takvimim bile var şubat annesi olacağım.. napayım oluyormuş 🥲

yani en azından diğerlerine göre daha insan gibi yazmıssın +1

harıl harul sevişirken derken bu sitede sevişmeyen insan mı var bide gülüyorlar falan😂 ne değişik insanlarsınız sanki kendiniz yapmamışsınız gibi🤣🤣
Bugün çok ağladım ve çok üzgün çok yorucu bir gün geçti ama şu yazdığına gülüyorum gerçekten

Cici kız 🤣🤣🤣🤣

Böyle bu kafayla devam et zevk suyuyla zevklen bol bol çocukların olsun 🤣

Ben zevk suyundan hamileyim 30 haftalık. Üstelik sadece çamaşırlarımız vardı üstümüzden ama pamuklu kilottan kaçmış bir tanesi :KK43:
Üstelik ertesi gün hapı içmiştim bilgin olsun bak hamile takvimim bile var şubat annesi olacağım.. napayım oluyormuş 🥲
HAJWHWJWJ DOKTOR BANA KALINIR DEDİ DIYORUM 3-5 DOKTOR SIZ HÂLÂ KALINMAYACAĞINI SANIN BŞDE CAHİL DİYİN DALGA GEÇMEYE ÇALIŞIYOR BİDE 😂😂

o zaman yazma sabahtan beri ne yazıyorsun seninle mi uğraşıcam senin o saçma sapan yorumun yüzünden buralara kadar geldi
Ha yani sen bakire hanım kızımız, zevkli sularda yüzüp ertesi gün hapı kullanıp gebe kalmış olabilir miyim derken çok mantıklı bir konu açtın da biz karşıdan nasıl göründüğünü söyleyince saçma sapan yorum mu yapmış olduk... Hmm ok.

Ama pamuklu kilot olmayacak of bunu daha kaç defa yazmamız gerekecek 😤

X