zevk suyu ile hamile kalınır mı

ne alaka googleda zevk suyundan hamile kalınır diyor 3-4 doktorla konuştum onlarda aynısını söyledi burdakilerin fikrini öğrenmek istedim dedim atlayan atlayana mübarek 😂 soruya cevap vereceklerse verirler vermeyeceklerse işlerine bakarlar eğer dalga geçerlerse de böyle tepki görürler bilsek zaten sormayız bizde böyle bir durumla karşılaşan olmuştur belki diye sorduk
Zevk suyuyla hamile kalma durumunu açıklayayım.. Eğer bir boşalmak durumu olduktan sonra hemen arkasından idrarini yapmadan ikinci birleşmeye veya ikinci boşalmak olur ise ancak o zaman tam uçta kalan sperm hamilelik riski oluşturur.. Erkekler idrara çıkmadan ikinciyi arka arkaya yapınca bu gibi durumlar bu yüzden oluyor. Erkeklerin uçta kalma durumu olabiliyor mantık bu.. Eger sürtünme öncesi bir boşalma söz konusu olduysa eğer o zaman o zevk suyundan şüphe edebilirsiniz.. Yoksa sıkıntı yok..

Zevk suyuyla hamile kalma durumunu açıklayayım.. Eğer bir boşalmak durumu olduktan sonra hemen arkasından idrarini yapmadan ikinci birleşmeye veya ikinci boşalmak olur ise ancak o zaman tam uçta kalan sperm hamilelik riski oluşturur.. Erkekler idrara çıkmadan ikinciyi arka arkaya yapınca bu gibi durumlar bu yüzden oluyor. Erkeklerin uçta kalma durumu olabiliyor mantık bu.. Eger sürtünme öncesi bir boşalma söz konusu olduysa eğer o zaman o zevk suyundan şüphe edebilirsiniz.. Yoksa sıkıntı yok..
Aynen çok iyi bu açıklama yaptınız sürpriz oldu diyen arkadaşlarım anlattıkları aynen öyle olmuş

yalnız benim dertlenirken onun umrunda olmadığı nerede çıktı? bende bunu soruyorum size ne biliyorsunuz da böyle yorum yapma hakkını buluyorsunuz eğer umrunda olmasaydı evet haklısınız derdim ama hastaneye götürmek kan testi ilaç falan hepsini o söyledi bana yoksa aklıma bile gelmezdi YouTubeda bir sürü video bile izledi bir şey bilmeden böyle yorum yapmaya devam ederseniz daha çok komik duruma düşersiniz :)
buraya kadar okuduğum mesajlarda sadece senin mesajlarına güldüm. :) diğer hiç kimse komik bir şey dememiş de komik duruma da düşmemiş. ama maalesef nasıl komik durumuna düştüğünün farkında bile değilsin:) yaşın küçük galiba ona veriyorum. fakat şöyle bir durum var ki yaşından büyük işlere girerken(belli olgunluğa erişmekten bahsediyorum 13-15 25 yaş olan sayısal değerler değil) yeterince bilgili değilsen böyle yorumlara maruz kalman normal. haa hiç önemli değil tabii ki bilmeyebilirsin danışmak güzel eleştirilen nokta bu değil fakat verdiğin tepkiler çok toy/gülünç. youtube den öğrenin bakalım cocuk nasıl yapılır ::emir_bebek:yav burda 2 gune 1 ilişki yaşayıp gebelik olusmayan kadınlar var tüp bebege giden yuzlercesi var. gebeliğin varsa da yoksa da burdaki hiçbir kadın bunu bilemez. yav kan testi yaptırıyoruz cıkmıyor sonra cıkıyor bazen :halay: adet gunun gecınce bakarsın idrar testine var mı yok mu varsa gecmiş olsun mecbur gidersin hastaneye acıklarsın doktora/ailene kim se muhattabın o kısmını suyuydu kurusuydu. dersin youtube den baktık biz aslında diye. yoksa idrarda ara ara tekrar yaparsın testi. illaa cıkar . hastaneye gitmeden öğrenirsin.

Merhaba peki bu şekilde olur mu ?
Merhaba bu şekilde olur mu peki

Eklentiler

• 5EF1E57A-D175-433D-9A53-97589CF29528.png
    5EF1E57A-D175-433D-9A53-97589CF29528.png
    126,5 KB · Görüntüleme: 30
X