zeynep kamil hastanesinde yakın zaman da doğum yapan var mı ?

bonny34

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
2
0
27
merhaba hanımlar

şuan 27 haftalık gebeyim doğum yapacak hastane araştırması yapıyorum özel hastane istemiyorum çünkü bir şekilde sezeryan doğuma yönlendiriyorlar son ana kadar inşallah normal doğum istiyorum kadın doğum konusunda yıllardır en önde gelen isim zeynep kamil hastanesi ama korkularım da var kötü davrandıklarına dair çok şey duydum ve okudum acaba yakın zaman da doğum yapan var mı aranızda hiç kimseyi yanınıza sokmuyorlarmış. Doğumdan değil de yalnız kalmaktan daha çok korktum açıkcası en azından annem yanımda olsa yine psikolojik olarak iyi gelir diye düşünüyorum.
ya da ücretli özel oda hakkında bilginiz var mı öyle bir şey mümkün mü acaba .

doğurmaktan çok şuan bunu stresin yaşıyorum orada da yalnız kalırsam son anlarıda daha cok stres yasamak ıstemıyorum
konuyla ılgılı bılgısı olan benımle paylasırsa cok sevınırım :)

Ben özelde doğum yaptim normal doğum yaptım. Etrafımda çoğu arkadaşımda ozellerde normal doğum yaptı. Normal doğum taraftarı bir doktor bulabilirsiniz. Zeynep Kamil de doğuma kadar yanınıza asla kimse alınmıyor. Telefon dahil. Kimsenin alınmaması normal çünkü aynı odada sancı çeken birçok kadın oluyor kimse bir baskasinin refakatçisini istemez o mahrem anlarda. Doğum yaptığınızda odaya cikariliyorsunuz yakınlarınıza haber veriliyor. Ücretli özel oda doğumdan sonra tutuluyordu eskiden hala var mı bilmiyorum. Birde kötü davranmalari doktordan doktora değişiyor. Bir arkadaşım orda doğum yaptı çok memnundu doktor çok iyiydi doğum anında çok destekçi oldu diye. Ama bir başkasına sadece sen mi doguruyorsun neden bagiriyosun diye azarlamislar sancı çekerken. Şans meselesi. Bir de özelde belli hemşire ve doktor gelip açıklık muayenesi fln yapar ama devlette öyle değil stajerler sürekli aralarda dolaşıyormus.

merhaba hanımlar

şuan 27 haftalık gebeyim doğum yapacak hastane araştırması yapıyorum özel hastane istemiyorum çünkü bir şekilde sezeryan doğuma yönlendiriyorlar son ana kadar inşallah normal doğum istiyorum kadın doğum konusunda yıllardır en önde gelen isim zeynep kamil hastanesi ama korkularım da var kötü davrandıklarına dair çok şey duydum ve okudum acaba yakın zaman da doğum yapan var mı aranızda hiç kimseyi yanınıza sokmuyorlarmış. Doğumdan değil de yalnız kalmaktan daha çok korktum açıkcası en azından annem yanımda olsa yine psikolojik olarak iyi gelir diye düşünüyorum.
ya da ücretli özel oda hakkında bilginiz var mı öyle bir şey mümkün mü acaba .

doğurmaktan çok şuan bunu stresin yaşıyorum orada da yalnız kalırsam son anlarıda daha cok stres yasamak ıstemıyorum
konuyla ılgılı bılgısı olan benımle paylasırsa cok sevınırım :)
siz Zeynep kamilde doğum yaptınız mı ?

Şehir hastaneleri bu konuda çok iyi diye biliyorum, normal doğum odaklı kendi odanda doğum yaptırılıyor, yanına eşin yada refakatçin gelebiliyor. (çam sakura böyle) göztepe deki şehir hastanesini araştırabilirsin.

X