Zeytinyağlı saf sabun!

smg93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2018
21
3
31
Merhaba hanımlar! Sizlere güzel bir tecrübeden bahsetmek istedim. Saçlar için adeta bir mucize olan saf zeytinyağı sabunundan Benm saçlarım aşırı derecede kuruydu ve uçları kırıktı bu yüzden de uzamıyordu. Aynı zamanda seyrekti ve dökülüyordu. Gerçekten çok mutsuzdum bu yüzden ve bir çözüm aramaya başladım. İlk olarak işe saçlarımı çok kısa kesmekle başladım. Zaten omuzlarımdaydı çok da uzun sayılmazdı. Ensemden bile yukarıdaydı kestiğimde ☹️ Sonrasında şampuan arayışına girdim ve neredeyse bütün şampuanları kullandım bitkisel kimyasal denemediğim şampuan kalmadı ama hiç biri de fayda etmedi. En son bir arkadaşım bana zeytinyağlı saf sabunu önerdi. Ben de internetten araştırdım kullananlara baktım ve çoğu kişinin saçları kuruttuğu için memnun kalmadığını gördüm. Bu yüzden sabuna ilk başta cesaret edemedim ama onun yerine aktardan zeytinyağlı bir şampuan almaya karar verdim. Şampuanı kullandım ama çok memnun kaldım diyemem. Şampuanın bitmesine yakın ben yine şampuan arayışına girdim tabi :olamaz:Çevreme sormaya başladım. Bana sabunu öneren o malum arkadaşım yine ısrarla sabun almamı istedi. :KK48:Ben de bu kez tüm cesaretimi topladım ve denemek için bir tane saf zeytinyağı sabunu aldım. Ancak o kadar umutsuzdum ki fayda etmezse diye bir de şampuan aldım :KK48:Neyse fazla uzatmayım sonuç olarak iki haftadır her gün saçlarımı sabunla yıkadım. İlk yıkamadan itibaren saçlarım çok daha güzel sağlıklı bir hale kavuştu ve öyle aşırı bir kuruma da olmadı:KK33: Bu gün tam iki hafta oldu ve saçlarım hem çoğaldı hem dökülmem durdu hem de uzadı Kırığım ise hiç yok Saçlarımı şimdi çok seviyorum tabiki sevgili sabunumu da :KK68::KK68:Eğer siz de benim gibi aynı durumdan şikayetçiyseniz saf zeytinyağı sabununu mutlaka deneyin derim Fiyatı da çok uygun ben 3.50 tl ye almıştım. Sabredin kesinlikle pes etmeyin her gün yıkayın ve sonucu gözlerinizle görün Deneyeceklere şimdiden kolay gelsin inşallah faydalı olur:KK9:

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar! Sizlere güzel bir tecrübeden bahsetmek istedim. Saçlar için adeta bir mucize olan saf zeytinyağı sabunundan Benm saçlarım aşırı derecede kuruydu ve uçları kırıktı bu yüzden de uzamıyordu. Aynı zamanda seyrekti ve dökülüyordu. Gerçekten çok mutsuzdum bu yüzden ve bir çözüm aramaya başladım. İlk olarak işe saçlarımı çok kısa kesmekle başladım. Zaten omuzlarımdaydı çok da uzun sayılmazdı. Ensemden bile yukarıdaydı kestiğimde ☹ Sonrasında şampuan arayışına girdim ve neredeyse bütün şampuanları kullandım bitkisel kimyasal denemediğim şampuan kalmadı ama hiç biri de fayda etmedi. En son bir arkadaşım bana zeytinyağlı saf sabunu önerdi. Ben de internetten araştırdım kullananlara baktım ve çoğu kişinin saçları kuruttuğu için memnun kalmadığını gördüm. Bu yüzden sabuna ilk başta cesaret edemedim ama onun yerine aktardan zeytinyağlı bir şampuan almaya karar verdim. Şampuanı kullandım ama çok memnun kaldım diyemem. Şampuanın bitmesine yakın ben yine şampuan arayışına girdim tabi :olamaz:Çevreme sormaya başladım. Bana sabunu öneren o malum arkadaşım yine ısrarla sabun almamı istedi. :KK48:Ben de bu kez tüm cesaretimi topladım ve denemek için bir tane saf zeytinyağı sabunu aldım. Ancak o kadar umutsuzdum ki fayda etmezse diye bir de şampuan aldım :KK48:Neyse fazla uzatmayım sonuç olarak iki haftadır her gün saçlarımı sabunla yıkadım. İlk yıkamadan itibaren saçlarım çok daha güzel sağlıklı bir hale kavuştu ve öyle aşırı bir kuruma da olmadı:KK33: Bu gün tam iki hafta oldu ve saçlarım hem çoğaldı hem dökülmem durdu hem de uzadı Kırığım ise hiç yok Saçlarımı şimdi çok seviyorum tabiki sevgili sabunumu da :KK68::KK68:Eğer siz de benim gibi aynı durumdan şikayetçiyseniz saf zeytinyağı sabununu mutlaka deneyin derim Fiyatı da çok uygun ben 3.50 tl ye almıştım. Sabredin kesinlikle pes etmeyin her gün yıkayın ve sonucu gözlerinizle görün Deneyeceklere şimdiden kolay gelsin inşallah faydalı olur:KK9:
Bende istiyorum lütfen sabunun adını söyler misiniz?

zeytinyağlı sabunu ben de denemiştim, tavsiye edebilirim. Kuzey egede tatile giderken yoldan aldık bir kaç kez. Yöresel fabrikaların satış mağzalarında bulabilirsiniz.

benım babam zeytınyaglı sabun ımalatcısı :) saclarım belımde ve gür kendımı bıldım bılelı zeytınyaglı sabunla yıkanırım son durulamayıda beyaz sırke ıle karıstırdıgım suyla yaparım oda yumusacık yapar

yalnız zeytınyaglı sabun boyalı saclara gelmez tum boyayı akıtır ozellıkle sarı boyalı saclara asla önermem satıs yapıyoruz sarısınlara sadece banyoda vucut ıcın kullanın sacınıza kullanmayın dıyorum dogruyu soylemek gerek
sacınızda boya yoksa veya koyu renk boya varsa saca onerırım yoksa dus jelı yerıne sabunu kullanın dıyorum

egzamaya ıyı gelır asla kurutmaz sıvılcelerı yok eder sacları dokulmeye meyıllı olanların dokulmesını yavaslatır sonucta dogal olan bırsey saglıklı

yalnız 3 bucuk tl ye satılan sabun gercek zeytınyagı degıldır zeytınyagının fıyatı malıyetı bellı 3 bucuk tl malıyetı yok kı satılsın
genelde eskı yagları mesela kızartılmıs kullanılmıs yagları hayvanların ıc yagını (don yagı ) pirina yagı dedıklerı 2. kalıte yagını kullanarak yapar dogal sabun dıye satarlar cogu sabun bu sekılde atık yaglarla yapılır

gercek kalıtelı zeytınyagıyla yapılan sabunun tek kalıbını 8 tl den asagı bulmanız teknık olarak ımkansız dedıgım gıbı zeytınyagının fıyatı bellı

bızım kendı urettıgımız zeytınyagıyla sabun yapıyoruz kalıbı 10 tl

bu arada herkes zeytınyaglı sabunu yesıl renk olur zanneder zeytınyagı yesıl renk degıl kı sabunu yesıl olsun :) ıcıne esans yag katıyorlar
bej renk krem renk olur gercek zeytınyaglı sabun aklınızda bulunsun :) yesıl renk olan sabunun ıcınde sadece esans ve boya var ınanmayın alırken

Lütfen iletişime geçelim boyafan yıpranan saçlarımı kestirdim zeytinyağlı sabun kullanmak istiyorum ama piyasadakilerden denedim olmuyor size özelden yazıyorum teşekkür ederim.

Arkadaslar sitede deneyen var mıbu sabunları
Canım bende kendimi bildim bileli zeytinyağlı sabun kullanırım ama orjinal olanını kiloyla alırız hatta biz çok çok iyi geliyor saça.. eşek sütü sabunu,hindistan cevizi sabunu,Argan yağlı sabun, gül-susam sabunu,çilekli sabun bunlar favorimdir ama yüzüm için saç için sadece zeytinyağı sabununu biliyorum ben çokta memnunum

X