Yöresel Tarif Zeytinyağlı Yaprak Sarması(Tokat Asma Yaprağımın Sponsorluğunda)

Yöresel Yemekler
bayilirim zeytinyagli dolmaya yapraginada biberinede her turlu gider.bana sekeri ve limonu fazlaymis gibi geldi sadece.bende ayni bu sekilde yapiyorum. Ellerine emegine saglik canim:kk77:
canm ben sekerli seviyorumm limonla heleee superr oluyorrrr sagoll sefimm :KK66:
çok güzell,eline sağlık!!:)))
Sagoll tatlimmm :KK5:
Yaaa.. Canım Çekiyordu zaten:KK12:
Ellerine sağlık:kk77: Yarışmada başarılar:KK19:
Cok sagol cnmcmmm:KK15:
Ohh super görünüyo. Hamile hamile canimda oyle cekti ki :KK43: ellerinize saglik yarismada basarilar diliyorum :KK68:
Ayyyy kizzzz kiyammm nerdesin gel bir tabak yedireyim doyana kadarrr:KK19:

Ellerıne saglık cnm
Gorunce dayanamadım ogle yemegımız oldu kızlarla:KK48:
Neysekı buzlukta hazır sarılmıs vardı:KK51: bızımkı normal zeytınyaglı ama tatlı olanıda yemıstım oda harıkaydı..
Basarılar:KK68:

Ellerıne saglık cnm
Gorunce dayanamadım ogle yemegımız oldu kızlarla:KK48:
Neysekı buzlukta hazır sarılmıs vardı:KK51: bızımkı normal zeytınyaglı ama tatlı olanıda yemıstım oda harıkaydı..
Basarılar:KK68:
sahol cnm afiyet olsun.Ben gecen hafta bayag buyuk bir tencere sardim 4 saate anca bitti gelen misafirleriminde masallahi vardi hepsi bitti:KK70:
Bende tabak porsiyonluk atiyorum dondurucuya super oluyor.:KK72:

Ne güzel kalem gibi de sarmışsınız :kk77: yarışmada başarılar
sagol canmm tesekkurlerrr
asma yaprağı sarmayı çok severim ama iç olarak tatlı içi tercih etmem,
ellerine sağlık
Aslinda ben bakla dolmasini cok severim ama esim onu yemiyor evlendigimden beri tatli ic yapiyrum baharatlar eksilik tatlilik guzel oluyr cnm.
Off gece gece bu dolmaları görmek hiç iyi olmadı.:KK53: Çok güzel görünüyor.Ellerine sağlık.Başarılar dilerim canım.
Sagol cnm tesekkurlerrr evet gece gece gormek kotu olmus:KK19:

Ellerine sağlık harika gözüküyor bayılırım sarmaya helede yaprakla oldumu tamamdır :kk77::kk77: başarılar diliyorum yarışmada.

Ah ah ah :kk77::kk77:o tabağı ver kargoya gönder istanbulaa. beybii.
uyyyy ofliiiii kiz ben istanbuldayim zatiiiii:KK19:
Ufak bir tüyo vereyim Kazen dolmaları gördümü acaba,çok severde sarmayı :KK48:
Tez ulakkk yolllayalimm baltaci basıı nerdesinnn K Kazen abiii bak ne yaptimmm

Ellerine sağlık harika gözüküyor bayılırım sarmaya helede yaprakla oldumu tamamdır :kk77::kk77: başarılar diliyorum yarışmada.
Sagol ablacmmm:KK15:

X