Zihnen aldatma

gnctrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
1.398
3.713
Herkese merhaba,
Bana göre aldatma sadece bedenen olmuyor, başka bir kadını ve ya erkeği düşünmek, ilk aklına o kişilerin gelmesi aksiyon almasa da bilinçaltında bir yerde o kişinin olması da bana göre aldatmadır. Sizce yalnış mı düşünüyorum? Yaşayan oldu mu? Bunu nasıl hissedersiniz? Açıkçası eşimin belki kendisi de farkında değil ama iş yerinde ilgisini çeken biri olduğunu düşünüyorum ve aşırı huzursuzum. Kafamda mı kuruyorum yoksa hissettiğim şey doğru mu düşüncesinin arasında sıkıştım kaldım.

Vesvese gibi geldi bana. Tam olarak bunu düşünme sebeplerinizi anlatırsanız daha açıklayıcı olur. Sadece bir hissiyat mı yoksa buna sebep olan durumlar mı var? Bence hatun sizin dikkatinizi çekmiş, öyle hissettim ben de.

Vesvese gibi geldi bana. Tam olarak bunu düşünme sebeplerinizi anlatırsanız daha açıklayıcı olur. Sadece bir hissiyat mı yoksa buna sebep olan durumlar mı var? Bence hatun sizin dikkatinizi çekmiş, öyle hissettim ben de.
Kadın erkek karışık bir iş yerinde çalışıyor. Bir kişi var ve çok samimi değil ama bir kaç konuşmada bir şey sorunca aklına ilk o kişi geliyor mesela verdiği örnek o kişi oluyor hep. Bunu gibi küçük ama sıklaşan örnekler var vesvese olmasını diliyorum ben de

İyi de başkasının ne düşündüğünü bilmemiz imkansız. Adamın beynine de mi hükmedelim.
Kimsenin beynine hükmetme ve ya her düşüncesini bilme gibi bir isteğim yok. Beni huzursuz eden bir şey var ve yaşayan tecrübe eden ve ya bilinçli tavsiye verebilecek kişilere sormak istedim

Kadın erkek karışık bir iş yerinde çalışıyor. Bir kişi var ve çok samimi değil ama bir kaç konuşmada bir şey sorunca aklına ilk o kişi geliyor mesela verdiği örnek o kişi oluyor hep. Bunu gibi küçük ama sıklaşan örnekler var vesvese olmasını diliyorum ben de
Takıntı yapmayın yapacak olan her şekilde yapar. Ben de arkadaşlarımdan örnek veririm eşim de birlikte çalıştığı insanlardan bahseder, bence normal anlattığınız durumda bir şey yok gibi. Ama daha fazlası varsa bi gözlemleyin

bu hisse kapılmanızı gerektiren durum nedir ? Hali tavrı mı değişti?
Hali tavrı değil de. Eşim kız erkek çok kişiyle samimi olan bir tip değil ama iş yerinde birinden bahsederken farklı bir hissiyat alıyorum bilmiyorum umarım yalnış hissediyorumdur

Takıntı yapmayın yapacak olan her şekilde yapar. Ben de arkadaşlarımdan örnek veririm eşim de birlikte çalıştığı insanlardan bahseder, bence normal anlattığınız durumda bir şey yok gibi. Ama daha fazlası varsa bi gözlemleyin
Doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim yorumunuz için

Kadın veya erkek sonuçta işinde başarılı olduğu şeylerden örnek veriyor ise bunda bir sakınca görmedim. Tabii sürekli size başkasını över gibi anlatması hoş olmaz. Ama laf arasında geçiyorsa bence dert edilecek bir şey değil. Yani birini işinde yetenekli bulmak, güzel bulmak, takdir etmek hepimizin yaptığı bir şey. Sonuçta eşinizi siz daha iyi tanırsınız. Mesela eşim "Maşallah kadın çok azimli" ya da " Şu kadın şu işi iyi yapar" falan dese normal yani. Hani bunu sürekli ballandıra ballandıra, laubali bir şekilde anlatsa tabii bir rahatsızlık verir ama laf arasında, normal bir dilde geçer öyle, normal. Belki de birkaç güne bahsetmeyecek bile. Doğru dürüst bir şey yokken bence kafanızda kurmayın boş yere ve bunu eşinize hissettirmeyin. Biz kadınlar, eşimizi rüyada başka kadınla görsek trip atma potansiyeline sahibiz. 😂 Kimdi o kadınnn? :sinirli: 🤣

Son düzenleme:
Kadın veya erkek sonuçta işinde başarılı olduğu şeylerden örnek veriyor ise bunda bir sakınca görmedim. Tabii sürekli size başkasını över gibi anlatması hoş olmaz. Ama laf arasında geçiyorsa bence dert edilecek bir şey değil. Yani birini işinde yetenekli bulmak, güzel bulmak, takdir etmek hepimizin yaptığı bir şey. Sonuçta eşinizi siz daha iyi tanırsınız. Mesela eşim "Maşallah kadın çok azimli" ya da " Şu kadın şu işi iyi yapar" falan dese normal yani. Hani bunu sürekli ballandıra ballandıra, laubali bir şekilde anlatsa tabii bir rahatsızlık verir ama laf arasında, normal bir dilde geçer öyle, normal. Belki de birkaç güne bahsetmeyecek bile. Doğru dürüst bir şey yokken bence kafanızda kurmayın boş yere ve bunu eşinize hissettirmeyin. Biz kadınlar, eşimizi rüyada başka kadınla görsek trip atma potansiyeline sahibiz. 😂
Yok bunlar olabilir tabi normaldir. İş yerinde başarılı insanları över ne bileyim verdiğiniz bütün örneklere katılıyorum ve normal buluyorum.bunlarla ilgili değil sorun mesela o kadar kalabalık bir iş yerinde bir örnek veriyorsa aklına ilk o kişi geliyor daha sonra diğerlerinin adı geçiyor hani desem ki sürekli irtibat halinde çalışıyorlar o da değil. İnce ayrıntıları biliyorum çünkü birbirimize çok anlatırız günümüzü işimizi canımızı sıkan insanları işte sinek küçük ama mide bulandırır durumu değildir inşallah diğer arkadaşlarına karşı hiç böyle hissetmedim mesela

Bence sacmalık ya bu durumu dile getirip adamın aklına da karpuz kabuğu sokmayın. Benim eşim de takılırdı böyle şeylere. İş yerinde olan bişeyi anlatıyorum mesela yok niye hep bi kişiyle ilgili bişey anlatıyorsun. O gider başka birisi gelir niye hep o. Halbuki hiçbir ilgisi yok kendi vesvesesi ama bu sefer ben geriliyordum ve hicbişey anlatamaz olmustum cok sinir edici bi durum. Bu sefer tavırların da değişiyor ofis ortamında gergin oluyosun boş yere eşim yanlıs dusunur diye gereksiz bi çabaya giriyosun. Benim eşim komple kadınların olduğu yerde çalısıyor hepsi bizden yaşca küçük her gün de bişey anlatır şöyle oldu böyle oldu diye 1 kere art niyetli düşünmedim. He ortada abuk sabul bişey varsa tabii ki düşünür insan da durduk yere de hep bi kişiden örnek veriyor diye kendinizi üzüp eşinizle olan güven bağını zedelemeye değer mi?

Yok bunlar olabilir tabi normaldir. İş yerinde başarılı insanları över ne bileyim verdiğiniz bütün örneklere katılıyorum ve normal buluyorum.bunlarla ilgili değil sorun mesela o kadar kalabalık bir iş yerinde bir örnek veriyorsa aklına ilk o kişi geliyor daha sonra diğerlerinin adı geçiyor hani desem ki sürekli irtibat halinde çalışıyorlar o da değil. İnce ayrıntıları biliyorum çünkü birbirimize çok anlatırız günümüzü işimizi canımızı sıkan insanları işte sinek küçük ama mide bulandırır durumu değildir inşallah diğer arkadaşlarına karşı hiç böyle hissetmedim mesela
Sizden saklasa sıkıntı esas. Ne güzel sizinle paylaşıyor. Rahatsız olacağınız bir durum olsa anlatmaz ve saklardı. Genelde erkekler başka bir kadına farklı duygular besleyip, düşünüyor ise bir şekilde içten içe rahatsızlık duyar ve fark ettirir.

Bence sacmalık ya bu durumu dile getirip adamın aklına da karpuz kabuğu sokmayın. Benim eşim de takılırdı böyle şeylere. İş yerinde olan bişeyi anlatıyorum mesela yok niye hep bi kişiyle ilgili bişey anlatıyorsun. O gider başka birisi gelir niye hep o. Halbuki hiçbir ilgisi yok kendi vesvesesi ama bu sefer ben geriliyordum ve hicbişey anlatamaz olmustum cok sinir edici bi durum. Bu sefer tavırların da değişiyor ofis ortamında gergin oluyosun boş yere eşim yanlıs dusunur diye gereksiz bi çabaya giriyosun. Benim eşim komple kadınların olduğu yerde çalısıyor hepsi bizden yaşca küçük her gün de bişey anlatır şöyle oldu böyle oldu diye 1 kere art niyetli düşünmedim. He ortada abuk sabul bişey varsa tabii ki düşünür insan da durduk yere de hep bi kişiden örnek veriyor diye kendinizi üzüp eşinizle olan güven bağını zedelemeye değer mi?
Yüzüme yüzüme çarptınız teşekkür ederim iyi geldi :KK49: doğru söylüyorsunuz ne bileyim böyle kafalar gitti bir

Sizden saklasa sıkıntı esas. Ne güzel sizinle paylaşıyor. Rahatsız olacağınız bir durum olsa anlatmaz ve saklardı. Genelde erkekler başka bir kadına farklı duygular besleyip, düşünüyor ise bir şekilde içten içe rahatsızlık duyar ve fark ettirir.
Aksiyon alcağını düşünmüyorum he yüzde yüz emin olamam tabi. Ama beni rahatsız eden o da belki farkında değil ilgi duyduğunun ve istem dışı iş yerinden bahsederken aklına ilk o geliyor ve onu örnek veriyor o yüzden biraz kafam karıştı

Aksiyon alcağını düşünmüyorum he yüzde yüz emin olamam tabi. Ama beni rahatsız eden o da belki farkında değil ilgi duyduğunun ve istem dışı iş yerinden bahsederken aklına ilk o geliyor ve onu örnek veriyor o yüzden biraz kafam karıştı
Örnek vermesi nasıl birkaç örnek verir misiniz mesela? Çok merak ettim, ne diyor?

X