Zihnen aldatma

Herkese merhaba,
Bana göre aldatma sadece bedenen olmuyor, başka bir kadını ve ya erkeği düşünmek, ilk aklına o kişilerin gelmesi aksiyon almasa da bilinçaltında bir yerde o kişinin olması da bana göre aldatmadır. Sizce yalnış mı düşünüyorum? Yaşayan oldu mu? Bunu nasıl hissedersiniz? Açıkçası eşimin belki kendisi de farkında değil ama iş yerinde ilgisini çeken biri olduğunu düşünüyorum ve aşırı huzursuzum. Kafamda mı kuruyorum yoksa hissettiğim şey doğru mu düşüncesinin arasında sıkıştım kaldım.
Eşin bile farkında değil ama sen öyle düşünüyorsun ilginç ?

Örnek örnek nedir bu örnek somut hiç bir şey yok. İnsan neyi neden sürekli örnek verir ayrıca. En iyi giyinen, en güzel konuşan, en güzel gülen gibi mi mesela.. Bunun dışındakiler işle ilgilidir zaten ve rahatsız etmemesi gerekirZ

Herkese merhaba,
Bana göre aldatma sadece bedenen olmuyor, başka bir kadını ve ya erkeği düşünmek, ilk aklına o kişilerin gelmesi aksiyon almasa da bilinçaltında bir yerde o kişinin olması da bana göre aldatmadır. Sizce yalnış mı düşünüyorum? Yaşayan oldu mu? Bunu nasıl hissedersiniz? Açıkçası eşimin belki kendisi de farkında değil ama iş yerinde ilgisini çeken biri olduğunu düşünüyorum ve aşırı huzursuzum. Kafamda mı kuruyorum yoksa hissettiğim şey doğru mu düşüncesinin arasında sıkıştım kaldım.
Nasil hiss etdiniz ilgisinin oldugunu o kadını düşündüğünü birşeylermi yapti yada söyledi?Eminmisin?Belki öyle birşey yapmıyor emin olmadan yargılama.🤔

Herkese merhaba,
Katılıyorum görüşlerinize ve kadınların hislerinin doğruluğuna ama bunu içinizde tutun uzun süre izleyin eğer dillendirirseniz böyle bir şey yoksa bile aklına düşürürsünüz

İnsanın baskasini düşünmesi de aldatma kabul edilebilir fakat eşinizin aklindan o kisinin gecip gecmedigini düşünmenizi de dogru bulmadim kimsenin aklini kontrol edemeyiz. Zihnen de aldatiyor olsa buna müdahale edemezsiniz ki.
Örnek veriyor demissiniz belki dikkatini cekmistir tavrı ve devamli ayni ortamdalarsa ilk ornek verdigi kisi o olabilir. Kadinlar hisseder ben buna da inanıyorum.
Boyle bir durum varsa mesela, siz ne yapmayi düşünüyorsunuz? Önemli olan sizin ne düşündüğünüz, ne hissettiginiz ve ne yapacağınız

X