Zor Kadin!!!!

slm kemancıı!!!!

bak canm daha 20 gün olmuş ne kartı açmasını bekliyorsun.ilişkiye sen yön verme bırak ona o nasıl davranıyorsa sen biraz daha azını yap mesela sen neden msj atıyosun ki bırak o sana atsın ya sen sadece cevapla .o seni günde 3 keremi arıyor sen 1 kere ara. ama soğuk davranmak demek değil bu tabii ilgini belli et ama sıkma. hem seven hemde çok ta umursamayan biri ol derim bennn....

kolay gelsin canmmmmmm.umarım faydası olur !!!!!!:1hug::1hug:

haklısında aama adam ilk günlerde sürekli arıyor msj atıyordu sonrasında ise bi kere yüzyüze buluştuk o günde benim doğumgünümdü okadar güzel hediyeler alı ilgilendiki benimle herşey iyiydi ama sonra birden bire değişti..ben dedim ona hiç aramıyon sormuyon hep bahanesi hazır arada sırada arar belki bi msj çeker artık.izninide istediği zaman kullanıyor benim hafta sonları izinli oldumu bildği halde bu izni cuma imiş.ortalık karışıkmış o gün kullanması gerekirmiş.buluşma teklifi bile etmedi ve ayrıca msj atalı 1 saat oldu hala cvp gelemdi.geçenlede ona msj attım benimle görüşmek istemiyosan açık ol dedim ama ne alakası var niye istemim saçmalama dio.ya vallahi ben bu işten bi b....k anlamadım..yanımda olsa zor kadın olcamda tamemen ilgislikği sevmiom ben.baksana hafta sonu bile buluşamayackmışız..halbükü çok sevdiğim biri vardı daha önce çok konu açtım ondan sonra ilk etkilndiğim erkek bu.o yüzden bukadar üstüne düştüm

tamam canm anlıyorum ilgi istiyorsun ama erkeklerini sıkıştırmaya gelmez. bırak canı ne zaman istiyorsa o zaman ilgi göstersin . bak hata yapmışsın hiç sen beni niye aramıyorsun denirmi ???biraz sabır.

rahat ol canm bak parola ÜSTÜNE FAZLA GİTME!!!!

hele bi ilişkiniz ilerlesin he o zaman istediğini söylersin ama şimdi topu ona at..............

:teselli::teselli:

haklısında aama adam ilk günlerde sürekli arıyor msj atıyordu sonrasında ise bi kere yüzyüze buluştuk o günde benim doğumgünümdü okadar güzel hediyeler alı ilgilendiki benimle herşey iyiydi ama sonra birden bire değişti..ben dedim ona hiç aramıyon sormuyon hep bahanesi hazır arada sırada arar belki bi msj çeker artık.izninide istediği zaman kullanıyor benim hafta sonları izinli oldumu bildği halde bu izni cuma imiş.ortalık karışıkmış o gün kullanması gerekirmiş.buluşma teklifi bile etmedi ve ayrıca msj atalı 1 saat oldu hala cvp gelemdi.geçenlede ona msj attım benimle görüşmek istemiyosan açık ol dedim ama ne alakası var niye istemim saçmalama dio.ya vallahi ben bu işten bi b....k anlamadım..yanımda olsa zor kadın olcamda tamemen ilgislikği sevmiom ben.baksana hafta sonu bile buluşamayackmışız..halbükü çok sevdiğim biri vardı daha önce çok konu açtım ondan sonra ilk etkilndiğim erkek bu.o yüzden bukadar üstüne düştüm

hehe... çok sinir bozucu durmlar ama yalnız değilmişim bunuda öğrendiğime sevndim doğrusu!ya nie böe anlamış diilim. sorsan seviyo ama icraatta bişey yok!bizim ama 1 sene falan olcak nerdeyse. ben artık dayanamıyorum dedim ve ayıldım sonunda (aslında evlenmeyi bile düşünüyoduk ilerde) o hırsla elimdeki resimleri yırtıp dijital ortamda olanlarıda sildim. 5 gün sonra ondan msj geldi ki asla geri dönüşü olacağını düşünmüyodum.benim tanıdığım kişi arkasına bakmaz tınlamaz dedim.zaten tama kararına saygı duyuyorum demişti.sora barıştık ve hiç görüşmeden askere gitti.malesef uzun dönem yapıcak ve acemilği şans olarak istanbulda.haftasonlarını evde geçiriyo ama görüşmedik. istanbuldan ayrılmadan bakalım görüşelim diycek mi merak ediyorum.beklemedeyim!çilemiz bitmez bizim kızlaaar!

he he silviyaa bak burdada yakaladık birbirimisi.allahım hepsi aynı bunların tipleri değişik sadece.ben karar verdim orucunda etkisiyle bu gün onu pek sallamicam umursamicam yani bakalım bide böyle deneyelim.ağzının içine bakıyorumya onu yapmicam işte.

he he silviyaa bak burdada yakaladık birbirimisi.allahım hepsi aynı bunların tipleri değişik sadece.ben karar verdim orucunda etkisiyle bu gün onu pek sallamicam umursamicam yani bakalım bide böyle deneyelim.ağzının içine bakıyorumya onu yapmicam işte.

bizimkide bugün yin evci iznine çıkcak tabi nöbeti yoksa.geçen hafta bide fırça attı biliodun çıktığımı nie aramadın die.o an yazlıktaydık dedim kont. yok faturalı hatta evde kaldı die (ama yalan diildi.üşenmekten unutmaktan kontür alamamıştım nede olsa diğer hat var die) bu haftada beklicem arasın walla aramazsada canı sağolsun.çünki geçen hafta aradım aradım uyuyomuş açmadı sorada uyurken aramışsın şimdi çıkıcam dedi sora ararım seni 1 hafta oldu ses yoq!

silviya askerlik psikolojisi çok farklıdır döner dolaşır sana muhtac olur o bak demedi deme..

silviya askerlik psikolojisi çok farklıdır döner dolaşır sana muhtac olur o bak demedi deme..

bakalım güselim şu acemiliği bi atlatsın telini eline alsın dicem ama bu adam zaten sivildeykende aramazdı ki sık!zaten o kendie söylüyo bana çok fazla ilgi bekleme bende yapım diil die!bende hep ilgiyle şımartılmış olduğumdan duvara çarpmış gibi kaldım!ama seviyorum ya anlamadım hala nie ama seviyorum bu deliyi!

aynı sorun bendede var:1ninca:

kızlar kulüp mü kursak ne! adı ne olabilir ki acaba?
1- vurdum duymaz sewgilisi olan kızlar kulübü
2- ilgisiz bırakılmış kızlar kulübü
3-aranmadığı için kafayı yiyen kızlar kulübü
4-zor kadın olmayı beceremeyen kızlar kulübü
5- iki lafa yelken indiren kızlar kulübü...
walla biz daha çok çekeris söliyim.ya adamımızı bulamadık yada adamımız bizi bulamadı! kısaca ya bu deveyi güdecez yada bu diyardan gidecez!ben terki diyar ettim deve dediki gel beni güd bende seni!tek hata devede diilmiş.bu yüzden bi kedimizide ölçüp biçecez arkadaşlar!cool olcas cool!nekadr ekmek okadr köfte!

kıslar ben savaşımdan vasgeçtim.çünkü ondan ne köy nede kasaba olur.ilişkide gelecek göremedim ama öle görüşüyouz.allahtan çocuk bana karşı açık ve net.bana çok ii birisin asla üzülmeni istemem dedi.bazen kendisi bile kendisini anlayamadığınıda.benim için çok sorun değil çünkü aşık olmadım allahtan...yeni bi ilişkiydi zaten...doğru adamı bulanaa kadar böle denicez heraldeee:1ninca:

hadi sen iisin ya ben napiim?seviyorum onu.bazen aşk ne sevgi ne diye kafam karışıyo?benimki aşksa sevgiyse ya onunki diyorum kendi kendime?ben seviyorum onun yeridne olsam şöyle davranırım böyle davranırım ama onda hiç adım yok diyorum kendi içimde ,düşüncelerimde kısır döngüye giriyorum! bi yandan erkekler ve kadınlar farklı die düşünüp avutuyorum kendimi ama başka erkeklerin davranışarını baz aldığımda yine işler sarpa sarıyo!sonuç kavga gürültü dewam!

bence zor kadın olmayı beceremeyenler kulubu olsun grubun adı silviyacım.insan her sabah kalkınca aynı şey için söz verirmi kendi kendine yaw.ben aramicam üstüne düşmicem aramicam allahım aramicam aramicam diyip sonra alo canım napıyosunla başlayan bir telefon konuşması . sonu ne hüsran ben seni 5 dk sonra arim cevabıyla elinde ahize öyle kalakalmış bi hatun kişi.bi gün tellerim kopucak ama ne zaman bilmiorum az kaldı.

bence zor kadın olmayı beceremeyenler kulubu olsun grubun adı silviyacım.insan her sabah kalkınca aynı şey için söz verirmi kendi kendine yaw.ben aramicam üstüne düşmicem aramicam allahım aramicam aramicam diyip sonra alo canım napıyosunla başlayan bir telefon konuşması . sonu ne hüsran ben seni 5 dk sonra arim cevabıyla elinde ahize öyle kalakalmış bi hatun kişi.bi gün tellerim kopucak ama ne zaman bilmiorum az kaldı.

ahh canımmm anlattıkların nasıda beni anlatıyo:Roflol::Roflol:ben takmamaya çalışıyorum dedim ya çünkü çok yenii..okadar önemsemiyorum onu.çünkü sonu yok görebiliyorum ve benden sakldığı bazı şeler var ama abana sölemiyor..bende artık saçma ama şöle bi karar aldım yanındayken tadını çıaracam yokkende hayatıma bakacam..baklaım zaman neler gösterecek.ytaiki bende istemiyoum böle bi yaşam sürmeyi ama elimden bişe gelmiyor..bende idterim bi yuvam olsun çocuklarım olsun hep eşimle vakit geçirim çünkü benim yapım bu sevgiyede aç bi insanım ve bundanda gocunmuyorum ama böle işler ksımet...

kız dilara sen ben misin yoksa yada ben sen miyim.yoq yaf olamas kilo farkımıs çok . :Roflol: hehe napalım bizde böle yaşayıp gitces galiba.eee sen bide nişanlısın yaf walla ne diim.benim o günlerime daha çok var tabi ercem mi o zamana bilemiyorum da bakalım görces!

silviyacım bak şimdi bu gün başıma gelene.öğle tatili biraz konuşalımmı dedim adam benle dalga geçiyo sinir etti konuşamadık. masama geldim bi mail attım yeter artık senden ilgi beklicem diye yalvaramam gel yüzüğünü al dedim oda maili görmemiş.aradı beni akşam iftarı dışarda yapalım biraz konuşalım gerildik die.aha dedim okumamış mailimi . şimdik kıyamet kopçak mailini aç oku dedim neyse okudu bu akşam beni bekle gidelim yemeğe yüzüğüde getir dedi.bende üzüldüm tabi dedimki ama gülmeyin ha... he aşkım ben bu yüzükten sıkıldım bana sıralı taşlı alyanstan alalım tamammı dedim oda oy oy işim var senle hadi görüşürüz dedi.işte beyle durumlar akşamla ilgili olayları yarın naklen okursunuz.

hadi bakalım hayırlısı.sende hemen civil peynir kıvamındasın kısım! :KK70: inşallah kötü bişey olmas ama. kısım dikkat et özel günlerde gergin oluy insan bende en çok bu zamanlar arıza çıakrıyorum.yavaş yavaş alışcam huylarına napim.annemde kızıyo onun huylarına alıştın benimkileri iplemiyosun gibisinden.uff ya napim işte aşığım kısııım!

silviyacım herşey normal.iftara gittik biraz laf soktu amaben geyiğe vurdum.demekki böyle geçecek bizim hayatımız başka çaremiz yok ya bu deveyi güdücez yada evde kalıcas yafru.

ee doğru ev daha rahatta bi hayat arkadaşı lazım be kavga dövüş idare etcez naz yapcaz ama dimi?

X