Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bu tedavi sonucunda veya tedvi süresince olumlu sonuçlar alanlarla sürekli irtibat halinde olmak istiyorum :) Sanırım morale ve sabıra htiyacımız var :) Birbirimize destek olalım :KK70: isteyenler eklesin birbirimize yardımcı olabilelim :)

Bu tedavi sonucunda veya tedvi süresince olumlu sonuçlar alanlarla sürekli irtibat halinde olmak istiyorum :) Sanırım morale ve sabıra htiyacımız var :) Birbirimize destek olalım :KK70: isteyenler eklesin birbirimize yardımcı olabilelim :)

Evett canım birbirimize destek olmalıyızz :) arkadaş olduk ama nasıl görüşeceğiz bilmiyorum :) msn adresimi buradan verebiliyormuyum ki ???? Bu arada dün tahlillerimi hallettim ve 2. ayıma başladım 20 mg dan 30 yükseltti şükür tatlillerimde kötü bişey yok :) buradan haberleşelim bari :KK1:

Evett canım birbirimize destek olmalıyızz :) arkadaş olduk ama nasıl görüşeceğiz bilmiyorum :) msn adresimi buradan verebiliyormuyum ki ???? Bu arada dün tahlillerimi hallettim ve 2. ayıma başladım 20 mg dan 30 yükseltti şükür tatlillerimde kötü bişey yok :) buradan haberleşelim bari

msn adresini mesaj bölümnden yazabilirsn istersen :) çoksevndm tahlil sonuçlarına falan.umarm fatdasını görürüz hepimiiz :)

Evett canım birbirimize destek olmalıyızz :) arkadaş olduk ama nasıl görüşeceğiz bilmiyorum :) msn adresimi buradan verebiliyormuyum ki ???? Bu arada dün tahlillerimi hallettim ve 2. ayıma başladım 20 mg dan 30 yükseltti şükür tatlillerimde kötü bişey yok :) buradan haberleşelim bari

msn adresini mesaj bölümnden yazabilirsn istersen :) çoksevndm tahlil sonuçlarına falan.umarm fatdasını görürüz hepimiiz :)

100tane msj atmam gerekiyormuş özel mesaj atabilmem için :)

100tane msj atmam gerekiyormuş özel mesaj atabilmem için :)

:KK43:( o zaman buradan idare edicez bi süre :)) 3.günümdeyim baş ağrılarım başladı çok kötü :KK43: bide bikaç sivilce çıktı hiç dokunmuyorumm.sen dışarı çıkarken yüzüne güneş koruyucu hangi kremi kullanıyosun

merhaba herkese! Uzun zamandır yazamıyordum, gelişmelerden bahsediyim biraz. Ben 27 sınde 3 ayıma girdim. Bugüne şükürler olsun ki agrı,burnumda kanama ve göz kurulugu olmadı. sabah 20 , akşam 20 mg alıyordum. Kızarıklık hepınıizin bahsettıgı gıbı daha ılk birinci haftada baslamıstı bnde ve cok korkmustum ozellıkle de havalar sıcakken ve dısarıda kaldıysam daha cok artıyor ama neyse kı bunun ılacı bırakınca geçecegını ogrendım. Dudaklarım ıcın sureklı stıck kullanıyorum. Bu süreklı yeniledıgımde işe yarıyor. elinizden düşürmeyın derım. Gelelım sivilcelere. Zaeten asırı bır sekılde yuzumün heryerını kaplayan sivilcelerım yoktu ancak cıktgında buyuk, agrılı,şişen ve bellı aralıklarla tekrarlayan bırz da yaglı bır cıldım vardı. Ve bu ılaçtan beri, adet oncesınde bile o agrılı sivilcelerden eser yok. Sadece 4-5 gun once tanen sivilcem cıktı, bir an telaşlandım ama onlar hmen kabuk bağladılar ve kupkuru oldular hıc dokunmadım. Yağlanma doğal olarak hıc yok. Siyah noktalar azaldı.Ancak lekelerde bır degısıklık yok zaten doktorlarda bunu vaad etmıyor, bildiğim kadarıyla. Şu sıralar benı tek rahatsız eden nokta kollarımdakı kaşıntılar,isilik gibi pütürlükler. Gecen hafta tatıldeydım belkı bundan olmustur,guneş yüzünden bılemıyorum. ayrıca 3. ay ıcın de dozu gunde 70 mg a yükselttiler. Ama ben korktugum ıcın 50 mg.alıcam 15 gun falan sonra 70 e cıkıcam bakalım artık neler olucak herkese saglıklı gunler...

:KK43:( o zaman buradan idare edicez bi süre :)) 3.günümdeyim baş ağrılarım başladı çok kötü :KK43: bide bikaç sivilce çıktı hiç dokunmuyorumm.sen dışarı çıkarken yüzüne güneş koruyucu hangi kremi kullanıyosun

Canım ben çok fazla güneş görmediğim için henüz kullanmaya başlamadım. Fakat la roche posay 'ın hafif renkli olanını alaccağım (haftasonu havuz planım var da :) Korkuyorum da aslında bişey olrda cildime die bakalım :) bu arada doz artında benim cilt de azdı. Yüzüm kaşınıyo, pütür pütür oldu ve kızardı. Ellerimdede sivilceler çıktı küçük küçük. Hele geçen gün azıcık çizdirdim elimi üstünü sanki bıçakla kesilmiş gibi :) yara oldu resmen bir türlü iyileşmio. Cildimin hassaslaştığını buradan anlıyorum. Amaaaa pes etmek yok ÇOKK GÜZEL OLACAKKK ÇOKKK sadece SABIRRR... Şimdilik öptüm kızlarr görüşürüzz

Canım ben çok fazla güneş görmediğim için henüz kullanmaya başlamadım. Fakat la roche posay 'ın hafif renkli olanını alaccağım (haftasonu havuz planım var da :) Korkuyorum da aslında bişey olrda cildime die bakalım :) bu arada doz artında benim cilt de azdı. Yüzüm kaşınıyo, pütür pütür oldu ve kızardı. Ellerimdede sivilceler çıktı küçük küçük. Hele geçen gün azıcık çizdirdim elimi üstünü sanki bıçakla kesilmiş gibi :) yara oldu resmen bir türlü iyileşmio. Cildimin hassaslaştığını buradan anlıyorum. Amaaaa pes etmek yok ÇOKK GÜZEL OLACAKKK ÇOKKK sadece SABIRRR... Şimdilik öptüm kızlarr görüşürüzz

Benimde 5.günüm kaşıntı ve pul pul dökülmeler başladı yüzümde.bide büyük irinler çıkıp ertesi günü hemen kuruyo.bide dudaklarım kurumaya başladı biraz biraz :) sonunu düşünerek sabrediyorum :) bu arada sen sivilce lekeleri için bişy kullanıyo musun canım?

merhabalar benimde bugün 5. günüm zoretanin kullanıyorum yüzüm ilk günden kızardı ama gözeneklerim falan kapanmaya başladı şimdiden. umarım sonu iyi olur. benim tek korktuğum şey doktor kesinlikle hamile kalmamalısın dedi yoksa sakat doğum olurmuş :KK5: dudaklarım şuan normal bakalım sonradan nasıl olur nemlendirici kullanıyorum sürekli. birbirimize destek olalım inş. atlatırız bu süreci :KK70: :KK71:

merhabalar benimde bugün 5. günüm zoretanin kullanıyorum yüzüm ilk günden kızardı ama gözeneklerim falan kapanmaya başladı şimdiden. umarım sonu iyi olur. benim tek korktuğum şey doktor kesinlikle hamile kalmamalısın dedi yoksa sakat doğum olurmuş :KK5: dudaklarım şuan normal bakalım sonradan nasıl olur nemlendirici kullanıyorum sürekli. birbirimize destek olalım inş. atlatırız bu süreci :KK70: :KK71:

merhaba canım bende 5.günümdeyim :) yüzüm pul pul oldu ve kızarıklık var. evet hamile kalınmamalı kesinlikle :/ kaç yaşındasın sen? atlatıcaz bu süreciii sonunu düşünelim ve dayanalım :KK70:

Bende roaccutane kullanıyorum 4.ayıma giricem. Güneşe kesinlikle cıkmıyorum resmen evde hücreye atılmış gibiyim pencereler kapalı,tüller çekik:) Benim siyah noktalarımdan eser yok. Yüzüm çok yağlıydı kupkuru oldu pul pul oldu. İzlerim için aktifoks kullanıyorum. Ama aktifoks içinde Ozonized olive oil bulunduruyo o nedenle izlerim kurumadı sürekli nemleniyo çünkü. bende şu ara sürmicem onu bakalım izlerimde kuricak mı zaten doktor sana soyma tedaviside uygulayabiliriz dedi. ALLAH hepimizi bu dertten kurtarsın :KK43:

$incir-receli_5392202.jpg

ben mart ayında başladım. cuma günü başlamıştım pazartesiye kadar yüzüm kıpkırmızı olmuştu hemen etkisi gösteriyo bu ilaç. şuan yüzün biraz kusabilir deri altındada varsa bişeyler ama 1aya yakın siyah noktaların gider İnşallah bende öyle olmuştu çok şükür. ama sen sen ol güneşe çıkma sakın cok kötü kızarıyo yüzün bu yaz biraz dişimizi sıkıp evde oturmamız lazım seneye pürüzsüz bi cilt,güneşşş ve deniz bizi beklerrr :) ALLAH ŞİFA VERSİN bize.......

ben mart ayında başladım. cuma günü başlamıştım pazartesiye kadar yüzüm kıpkırmızı olmuştu hemen etkisi gösteriyo bu ilaç. şuan yüzün biraz kusabilir deri altındada varsa bişeyler ama 1aya yakın siyah noktaların gider İnşallah bende öyle olmuştu çok şükür. ama sen sen ol güneşe çıkma sakın cok kötü kızarıyo yüzün bu yaz biraz dişimizi sıkıp evde oturmamız lazım seneye pürüzsüz bi cilt,güneşşş ve deniz bizi beklerrr :) ALLAH ŞİFA VERSİN bize.......

Aslında dışarıya çıkamadan edemiyorum :KK43: doktor dışarı çıkarken sürmem için akne koruyucu krem söyledi onu aldm ve çıkarken sürüyorum. birz dişimi sıkmam gerek :KK43: sonu güzel oluur umarm :KK9:

arkadaşlar bende ikinci ayımdayım. benim farklı bi sorum olucaktı haftaya sınavım var heyecanım dinsin die küçük dojda bi sakinleştirici almam istiyorum sizce bi yan etkisi olurmu?

Benimde 5.günüm kaşıntı ve pul pul dökülmeler başladı yüzümde.bide büyük irinler çıkıp ertesi günü hemen kuruyo.bide dudaklarım kurumaya başladı biraz biraz :) sonunu düşünerek sabrediyorum :) bu arada sen sivilce lekeleri için bişy kullanıyo musun canım?

Şu an için herhangi birşey kullanmıyorum cnm. Doktorum sadece bepanthen kullan dedi. Çok kaşınıyordu alerji hapı kullansam dedim yok kullanma sabret biraz dedi. Şu 2-3 gündür ferişan hali yüzümün parlamıyo eskisi gibi, souluyo pul pul ve dokunuca pütür pütür tam dudağımın yanında kocaman bir sevilce çıktı hiç oynamadım kurudu derken giysimi çıkartırken takıldı şimdide kıpkırmızı ve kocaman :KK43: Ellerimin üzerinde hele ufak ufak bir sürü sivilce kuruyor ama iz kalır die korkuyorum. ( Felaket tellalı gibi oldum sanırım çok karamsarım bugünlerde çokkk) Ama cildim çok oldu sırtım falan ipek gibi yumuşacık dilerim yüzümde öyle olr . Sadece sabır ve dikkat sanırım birazzz :)

merhaba.doktorum bu ilacı kullanmamı söyledi.fakat istersen eylülde başlayalm ilaca dedi.kuruluk ve susuzluk gibi yan etkilerinden dolayı yazın zorlanabillirsn dedi.fakat bu sene üniversite sınavlrına çalışıcm,eğer eylülde başlarsam bunun için daha çok sıkıntı yaşarım dye korkuyorum.sizce yazın başlasam sabredebilir miyim?yaz aylarında kullananlar varsa lütfen cevap yazsın.:KK5:

ben kullanıyorum cnm 4.ayıma giricem. kullan derim bence İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben izlerim için aktifoks hasarlı cilt kremini kullanıyorum....

merhaba canım bende 5.günümdeyim :) yüzüm pul pul oldu ve kızarıklık var. evet hamile kalınmamalı kesinlikle :/ kaç yaşındasın sen? atlatıcaz bu süreciii sonunu düşünelim ve dayanalım :KK70:

evet aynı sorunlar bende de var ilk günden kızarmıştı zaten şimdilerde soyulmaya başladı ve inanılmaz kaşınıyo :KK43: ama en korktuğum şey dudaklarımın çatlaması çok acı veriyormuş kanıyormuş falan. görsen yatarken bepanten kremi öyle bir sürüyorumki :)) gün içindede nemlendirici kullanıyorum napıyım :)) ben 27 yaşındayım kızım var benim 5 yaşında ikinci çocuk için tam zamanı aslında ama önce güzellik dimi :)) siz kaç yaşındasınız? inş. sonu güzel olur ara ara süreçlerimizi yazalım böyle hep destek tam destek :))):KK66:

evet yüzüm hemen kızardı benimde en büyük problemim benim siyah noktalardı şu an yüzüm soyuluyo ama gideceklerini hiç sanmıyorum hayal gibi :)) inş. gider bir bütün olmuştuk aslında ama :p onlarsız daha mutlu olucam inş. :)) ben akşam vakitlerinde dışarıya çıkıyorum ama bi problem olurmu acaba? bide doktor bana kesinlikle epilasyon yasak dedi kaş falan.. iz yapıyomuş ayrıca tedavi görmen gerekebilir dedi :KK43: nasıl olcakki öyle az zamanda değil 4,5 ay kullanıcam siz ne yapıyosunuz ve sizin tedavi kaç ay sürecek??

evet yüzüm hemen kızardı benimde en büyük problemim benim siyah noktalardı şu an yüzüm soyuluyo ama gideceklerini hiç sanmıyorum hayal gibi :)) inş. gider bir bütün olmuştuk aslında ama :p onlarsız daha mutlu olucam inş. :)) ben akşam vakitlerinde dışarıya çıkıyorum ama bi problem olurmu acaba? bide doktor bana kesinlikle epilasyon yasak dedi kaş falan.. iz yapıyomuş ayrıca tedavi görmen gerekebilir dedi :KK43: nasıl olcakki öyle az zamanda değil 4,5 ay kullanıcam siz ne yapıyosunuz ve sizin tedavi kaç ay sürecek??

siyah noktalar 2 3haftaya soyulup geçiyo cnm.abartmasın orman kaçkını gibide gezemeyiz:KK70::KK70: ben bikere kuaförde aldırdım yara oldu ama geçti şmdi kendm cımbızla temizliyorum bıyıklarımı alıyorum o bile yara yapıyo iple olduğu için. ama geçiyo kalıcı değil fazla zorlamazsan cildini. epilasyon,lazer kesinlikle yasak evet. bnm 4 kutum falan kaldı sanrm bnmde 5ay falan sürücek.Akşam çık bişey olmaz güneş ışını olmadıktan sonra. Gündüz cıkarkende gunes kremi sur. ama şu yağlı olanlardan değil sebamed yada avéne Ümitsizliğe kapılma geçer İnşallahh.... Hepimizin geçicek İnşallah

ben kullanıyorum cnm 4.ayıma giricem. kullan derim bence İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben izlerim için aktifoks hasarlı cilt kremini kullanıyorum....

Kullanmaya başladım bende,okul zamanı zorluk çekerim dye.bugün bir hafta oldu,yüzümde soyulmalar ve dudağımda kuruma oldu şimdilik.sen 4.aydasın yüzün hala pul pul oluyo mu ve dudak kenarların özellikle.yoksa bunlar ilk aylarda alışma sürecinde olan şeyler mi cnm?

X