Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
evet aynı sorunlar bende de var ilk günden kızarmıştı zaten şimdilerde soyulmaya başladı ve inanılmaz kaşınıyo :KK43: ama en korktuğum şey dudaklarımın çatlaması çok acı veriyormuş kanıyormuş falan. görsen yatarken bepanten kremi öyle bir sürüyorumki :)) gün içindede nemlendirici kullanıyorum napıyım :)) ben 27 yaşındayım kızım var benim 5 yaşında ikinci çocuk için tam zamanı aslında ama önce güzellik dimi :)) siz kaç yaşındasınız? inş. sonu güzel olur ara ara süreçlerimizi yazalım böyle hep destek tam destek :))):KK66:

ben 18 yaşındayım :) bugün 8.günümdeyim.dudaklarıma nivea nemlendrici sürüyorumgün içinde yanmdan hiç ayrmıyorum hatta :KK20: yüzüm ise pul pul hala :KK43: sonunu düşünerek dayanalm :KK3:

Kullanmaya başladım bende,okul zamanı zorluk çekerim dye.bugün bir hafta oldu,yüzümde soyulmalar ve dudağımda kuruma oldu şimdilik.sen 4.aydasın yüzün hala pul pul oluyo mu ve dudak kenarların özellikle.yoksa bunlar ilk aylarda alışma sürecinde olan şeyler mi cnm?

herşey daha yoğunlaşıyo.bide şmdi yüzün kusabilir cilt altında bişeyler varsa...ilk 1ay dayan sonra iyidir.dudağın daha beter oluyo:)))... kesinlikle blistex öneriyorum günde 2 3 kere sür çok iyi koruyo dudaklarını. burnunun içi kuricak...yüzüm çok fazla pul pul değil ama ben bide izlerim için bi krem kullandığım için nemleniyo yanaklarım. anlım pul pul sadece. bazende gündüz dışarı çıkıyorum güneş kremi sürüyorum ondanda nemleniyo çok fazla pul pul değil ama çok kurudu cildim çok şükür. Bidaha bu sıkıntıyı yaşamayız İnşallah. çok fazla yan etkisi var ama şifa Allah'tan siz yinede ilaç içerken Bismillah çekin,Allah'ın şafi adını anarak için.. Şüphesizki onu şifası hastalık bırakmaz... Hepimize sivilcesiz günlerrrrrrrrr diliyorum:):):)))

herşey daha yoğunlaşıyo.bide şmdi yüzün kusabilir cilt altında bişeyler varsa...ilk 1ay dayan sonra iyidir.dudağın daha beter oluyo:)))... kesinlikle blistex öneriyorum günde 2 3 kere sür çok iyi koruyo dudaklarını. burnunun içi kuricak...yüzüm çok fazla pul pul değil ama ben bide izlerim için bi krem kullandığım için nemleniyo yanaklarım. anlım pul pul sadece. bazende gündüz dışarı çıkıyorum güneş kremi sürüyorum ondanda nemleniyo çok fazla pul pul değil ama çok kurudu cildim çok şükür. Bidaha bu sıkıntıyı yaşamayız İnşallah. çok fazla yan etkisi var ama şifa Allah'tan siz yinede ilaç içerken Bismillah çekin,Allah'ın şafi adını anarak için.. Şüphesizki onu şifası hastalık bırakmaz... Hepimize sivilcesiz günlerrrrrrrrr diliyorum:):):)))

haklısın :) izler için kullandığın kremin faydasını görüyo musun peki? bnde de çok izler var:KK43:(

haklısın :) izler için kullandığın kremin faydasını görüyo musun peki? bnde de çok izler var:KK43:(

Çok şükür cnm benim izlerim biraz derin özellikle sağ yanağımda o yüzden orda daha ağır aksak ilerliyo işler ama sol yanağımda etki etti baya Allah'a şükür. Bide biz istiyoruz ki kremler 2 3 haftada etki etsin ama olmuyo işte:))) sivilce işi gerçekten sabır işi bide ben keşke daha önceden başlasaydım diyorum bir sürü boş şey denedim izlerim derinleşti ondan....

Çok şükür cnm benim izlerim biraz derin özellikle sağ yanağımda o yüzden orda daha ağır aksak ilerliyo işler ama sol yanağımda etki etti baya Allah'a şükür. Bide biz istiyoruz ki kremler 2 3 haftada etki etsin ama olmuyo işte:))) sivilce işi gerçekten sabır işi bide ben keşke daha önceden başlasaydım diyorum bir sürü boş şey denedim izlerim derinleşti ondan....

Bende 7.sınıftan beri o kadar çok doktora gittim o kadar çok ilaç kullandm ki birsürü izler kaldı yüzümde :KK43: izler için kullandığın kremin adını verir misin canım? bide başka bi arkadaş önermişti contractubex adı.bugün 8.günüm.ne zaman başlamalıyım izler için kremi kullanmaya?

Bende 7.sınıftan beri o kadar çok doktora gittim o kadar çok ilaç kullandm ki birsürü izler kaldı yüzümde :KK43: izler için kullandığın kremin adını verir misin canım? bide başka bi arkadaş önermişti contractubex adı.bugün 8.günüm.ne zaman başlamalıyım izler için kremi kullanmaya?

1ay sonra başladım cnm. doktorum sivilceler geçerken bi yandanda izleri halledelim dedi AKTİFOKS HASARLI CİLT KREMİ ni aldım heryerde yok ama ben zar zor bulmuştum. İzlerin çok mu derin? Bu arada kaç kilosun?

1ay sonra başladım cnm. doktorum sivilceler geçerken bi yandanda izleri halledelim dedi AKTİFOKS HASARLI CİLT KREMİ ni aldım heryerde yok ama ben zar zor bulmuştum. İzlerin çok mu derin? Bu arada kaç kilosun?

Hayır çok derin değil izlerim.sadece biraz fazlalar.kontrole gittiğimde bende isticem izler için bi krem bakalm jangi kremi verecek.45 kiloyum ben.

Hayır çok derin değil izlerim.sadece biraz fazlalar.kontrole gittiğimde bende isticem izler için bi krem bakalm jangi kremi verecek.45 kiloyum ben.

Derin değilse daha hızlı etki alırsın cnm bi danış bakalım. Aman kilo verme hee:))) bn 55tm 50 oldum dahada vermedim ama

siyah noktalar 2 3haftaya soyulup geçiyo cnm.abartmasın orman kaçkını gibide gezemeyiz:KK70::KK70: ben bikere kuaförde aldırdım yara oldu ama geçti şmdi kendm cımbızla temizliyorum bıyıklarımı alıyorum o bile yara yapıyo iple olduğu için. ama geçiyo kalıcı değil fazla zorlamazsan cildini. epilasyon,lazer kesinlikle yasak evet. bnm 4 kutum falan kaldı sanrm bnmde 5ay falan sürücek.Akşam çık bişey olmaz güneş ışını olmadıktan sonra. Gündüz cıkarkende gunes kremi sur. ama şu yağlı olanlardan değil sebamed yada avéne Ümitsizliğe kapılma geçer İnşallahh.... Hepimizin geçicek İnşallah

yani çok haklısın :)) valla cesaret alıyorum sizden şimdi gidip temizliyim biraz yaa ne bu böyle :)) senin az kalmış bakalım bittikten sonra inş. bi daha çıkmaz uğraştığımıza değer. geçmiş olsun cnm :)

süpermiş kızlar taş çatlasın 1 ay sonra siyah noktalar yok oluyo yani. pekı ben bu ilacı 2 ay kullanıp bıraksam olur mu siyah noktalarım gider :KK70:

süpermiş kızlar taş çatlasın 1 ay sonra siyah noktalar yok oluyo yani. pekı ben bu ilacı 2 ay kullanıp bıraksam olur mu siyah noktalarım gider :KK70:

hayır bırakma bence :KK70: Dpktorun verdiği süre dolmadan bırakırsa tekrar çıkıyomuş çünkü :KK50:

10.günümdeyim yüzüm aşırı soyuldu ve çok kaşınıyoo :KK43: bu hep böyle mi olacaak?:44:

merhaba kızlar:KK3:
sivilcelerim sayesinde bende aranıza katılmış bulunuyorum :KK53:
benimde yüzümde aslında çok sivilce yok ama çıktımı rahatsız edici derecede büyük ve göze batan yerlerde çıkar bende dayanamaz sıkardım yüzümde lekeler oluşur zamanla geçerdi ama baya zaman alır sonra yine çıkardı,
ben üç gündür kullanıyorum dün sivilce artışı hissettim hapın etkisi mi yoksa tam o zamana mı denk geldi bilmiyorum
bugün daha bi azalmışlar gibi geldi bana belkide bende daha etkisini göstermedi vücut normal seyrinde devam ediyor
yazın bu ilacı kullanmak epey zor olacak gibi sabahları ağzımda kötü bi tat oluyor hele ramazanda oruç tutarken zaten dudaklar kurucak birde hapın kuruluğu zor olsa da napalım katlancaz bu sivilcelere veda etmek için:KK59:
dudaklarımda bugün biraz kuruma oldu nemlendirici aldım
yüzüm için 50 faktör güneş kremi aldım
bunlar hapı kullanırken önemli şeylermiş okuduğuma göre
hergün yazmaya gayret edicem inşallah herkes istediği mükemmel sonuca ulaşır :KK16:

merhaba kızlar:KK3:
sivilcelerim sayesinde bende aranıza katılmış bulunuyorum :KK53:
benimde yüzümde aslında çok sivilce yok ama çıktımı rahatsız edici derecede büyük ve göze batan yerlerde çıkar bende dayanamaz sıkardım yüzümde lekeler oluşur zamanla geçerdi ama baya zaman alır sonra yine çıkardı,
ben üç gündür kullanıyorum dün sivilce artışı hissettim hapın etkisi mi yoksa tam o zamana mı denk geldi bilmiyorum
bugün daha bi azalmışlar gibi geldi bana belkide bende daha etkisini göstermedi vücut normal seyrinde devam ediyor
yazın bu ilacı kullanmak epey zor olacak gibi sabahları ağzımda kötü bi tat oluyor hele ramazanda oruç tutarken zaten dudaklar kurucak birde hapın kuruluğu zor olsa da napalım katlancaz bu sivilcelere veda etmek için:KK59:
dudaklarımda bugün biraz kuruma oldu nemlendirici aldım
yüzüm için 50 faktör güneş kremi aldım
bunlar hapı kullanırken önemli şeylermiş okuduğuma göre
hergün yazmaya gayret edicem inşallah herkes istediği mükemmel sonuca ulaşır :KK16:

Aramıza hoşgeldin canım :) Bende 12.günümdeyim.Bende de 3.gün hemen sivilceler çıkmaya başlamıştı.Hatta çenemde irin çıktı büyük.hiç dokunmadm,ertesi günü kurudu hemen :) kuruluk normal.şu anda benim dudak kenarlarm aşırı kurumuş durumda.yanmda sürekli nivea nemlendirici taşıyorum ama artk o da pek fayda etmiyo.ağzımı normal şeklde açamıyorm kanıyo hemen yan tarafları :KK43: işin kötüsü daha 12.günümde böyle daha ilerde etkisi daha çok olacak.ama yüzümde bi parlaklık var.alnım çok güzelleşti.diğer sivilcelerm de kabuk olup kuruyo.Uarm hepimiz güzel bi sonuç alırız :86:

10.günümdeyim yüzüm aşırı soyuldu ve çok kaşınıyoo :KK43: bu hep böyle mi olacaak?:44:

Hayr cnm geçer kisa bir süre sonra ama sana tawsiyem güneştenn kesinliklee korunnn soyulmalarida takma çnkü bi süre sonra çok güzel bi yüzün olcakkk

Hayr cnm geçer kisa bir süre sonra ama sana tawsiyem güneştenn kesinliklee korunnn soyulmalarida takma çnkü bi süre sonra çok güzel bi yüzün olcakkk

dışarı çıkarken akne koruyucu krem kullanıyorum.o yüzden pek sorun yaşamadm ki zaten çıktığmda hep gölgelerde yürüyorum.Moral verdin teşekkr ederim :) şimdilik kaşıntı kalmadı gibi :))

X