Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba henüz kızarıklık yok diosun merak etme soyulmaya başladıkca dısarı da çıksan evde de olsan soyulunca kırmızı oluo derin ama dert etme ben çalışıorum cildim süperdi mikrop kaptığım için kıyafet denerken ter vs. yüzümde kocaman yag bezesi çıkmıştı antibiyotik verd doktor içinde yüzüme minik minik dagıldı ama kaybolmadı isilik gbi olmuştum o yüzden baslattı doktor 3,5 ay oldu kendimi tanıyamıodum kocaman sivilceler yaralar hatta yüzümü yıkarken nişan yüzügüm takılınca kanıo yara oluodu sana tavsiyem sebamed likid jelle yüzünü yıka sonra bioderma sebium hydra nemlendirici krem kullan dısarı çıkarsan mutlaka sapka ve biodermanın hassas cild. için olan kremini kullan acil şifalar sabrettt:)

bendede aynı ya isilik gibi yağlar küçük küçük beyaz nokatalar deilmi. roaccutane başladım aynı.senin nekadar sürede geçti yağlar bide dışarıyamı çıkyıo yoksa kendi içtenmi yok oluyo

merhaba kızlar benim bugün tam bi hafta oldu
ilk defa bugün cildimde soyulma oluyo
dudaklarım kurudukça nemlendirici sürüyorum günde kaç kere sürdüğümü hatırlamıyorum ama şimdiden bi tane nemlendiricinin yarısına geldim
güneş kremi zaten şart
bugün kızarıklık yoktu ama yüzüm baya şiş görünüyo soyulma var sizde de şişlik oldu mu gözlerde falan :26:

yok canm ama gölzerim ağrıyo altları mor gibi. bence okadarda nemlendirici sürme yarısı çok olmuş sanki

ama kurudukça sanki çatlak olup soyulcak gibi geliyo ama daha az sürmeye özen göstercem artık :KK1:

bende niye hiç soyulma olmuyoki acaba .bioderma sebium hydra nemlendirci aldım 3gündr ondan sürüyorum sadece günde 1kere fazla kuruluk yok. bi çenem bide burun kenarım hafiften soyuldu. bu kremi sürdüm oralarda soyulmuyo artık.bu nemlendirciyi al istersen bende burda okuyup aldım eczaneden iyi geldi heraldeki soyulmuyo. ama sanki soyulsa dahamı iyi olur diyorum üstteki deri tazelenir açısından

merhaba kızlar benim bugün tam bi hafta oldu
ilk defa bugün cildimde soyulma oluyo
dudaklarım kurudukça nemlendirici sürüyorum günde kaç kere sürdüğümü hatırlamıyorum ama şimdiden bi tane nemlendiricinin yarısına geldim
güneş kremi zaten şart
bugün kızarıklık yoktu ama yüzüm baya şiş görünüyo soyulma var sizde de şişlik oldu mu gözlerde falan :26:

canım bn nivea kullanıyorm dudak nemlendirici.18.günümdeym çok az kaldı nemlendirici 1 haftaya falan biter.bnde şişme falan olmadı göz altımda falan da bişy olmadı çk şükür.

bende niye hiç soyulma olmuyoki acaba .bioderma sebium hydra nemlendirci aldım 3gündr ondan sürüyorum sadece günde 1kere fazla kuruluk yok. bi çenem bide burun kenarım hafiften soyuldu. bu kremi sürdüm oralarda soyulmuyo artık.bu nemlendirciyi al istersen bende burda okuyup aldım eczaneden iyi geldi heraldeki soyulmuyo. ama sanki soyulsa dahamı iyi olur diyorum üstteki deri tazelenir açısından

Evet canım soyulma olursa daha iyi oluyor diye duymuştum bende çünkü cilt onarılıyor eski deriyide bu şekilde atıyor. Benim daha önceden olan lekelerimin üzeri soyuluyo e tabi lekenin görüntüsü hafifliyo :))

Evet canım soyulma olursa daha iyi oluyor diye duymuştum bende çünkü cilt onarılıyor eski deriyide bu şekilde atıyor. Benim daha önceden olan lekelerimin üzeri soyuluyo e tabi lekenin görüntüsü hafifliyo :))

ay bende soyulsun o zaman :KK70: daha 1 ay olmadı ble belki zamanla soyulur daha :KK43:

kızlar elimin üstü kurumaya başladı ve minik minik sivilceler çıkıyo:KK70: çok değişikkk :44:

Bir seneye yakın zoretanin kullanan biri olarak bugn ilk defa yüzümde küçük bi sivilcem çikti tabii regllden dolai ama ilgincimee giitii ilacin etkisi bu kadar cabuk geçer mi acaba sanki yüzüm eskisine döncek gibi gelio bana yağlanma sorunu fln iykk umarm olmaz yani birakali daha 2 iki bucuk ay fln oldu daha cnküü

kızlar elimin üstü kurumaya başladı ve minik minik sivilceler çıkıyo:KK70: çok değişikkk :44:

Güneşten dolayi olabilr mi acaba ?
Mesela söyle diim bgn güneşe çikmişssndr sonra bi süre sonra elin kaşinmaya baslamiştir veeee sendee kasimişssndr orda pütürcükler olşmştr hm böyle mi ?

Kızlar bence soyulmaması için bişey yapmamak daha doğru gibi.
Bugün burnumun üstü tamamen soyuldu burnum parlıyo ve siyah noktalarda azalma oldu gibi geliyo.
Ayrıca üç gündür falan hiç sivilce çıkmıyo artık ama eskilerinin izleri var.
Kızarıklık da güneş kremini az sürünce daha çok oluyo bunu anladım.
Bakalım zamanla ne durumda olcak yüzüm.
Dudaklarım kuruyo ama nemlendirici sayesinde daha hiç soyulma yok.
Bugün dokuzuncu günüm gelişmeleri takip ediyorum gün gün :KK61:

Sacmacım ellerinde neden sivilce çıktı anlamadım ben de :44:

DaiSY666 iki buçuk ay sonra mı oldu yani :KK53: inşallah tekrarlamaz :KK34:

Bugün burnumun üstü tamamen soyuldu burnum parlıyo ve siyah noktalarda azalma oldu gibi geliyo.

Ewt cnm ilaci yaklaşk iki bucuk aydir biraktm yani bugne kadar
hiç nokta kçklüğnde bile çikmamişti ama bgn alnmn kenarinda küçük bi tane çikti
o sorun değilde sanki ilaç etkilerini çabk kaybedio gibi gelio bana ona üzülüyormm
üstelik sirtimdakilerde daha tamamen geçmemişti bile ..

Mesela söyle diim bgn güneşe çikmişssndr sonra bi süre sonra elin kaşinmaya baslamiştir veeee sendee kasimişssndr orda pütürcükler olşmştr hm böyle mi ?

Bilmiyorm ki cnm.Ama burada önceki sayfalarda okumuştm.ellerde falan da kuruluk oluyomuş minik minik sivilceler çıkıyomuş.Normal bişy yani :) Dün bulaşık yıkıyodm elimin üstü sanki yapışak bişy sürülmüş gibi gerdiriyodu snra bikaç saate kızardı ve minik sivilceler oldu.Sorun değil bnm için.Vücudumda ne kadar sivilce çıkması gerekiyosa hemen çıksn gitsn :KK52:

Canm önceki sayfalarda okumuştm bikaç kişi yazmıştı ellerde falan da sivilce çıkıyo die.benm için pek sorun yok ama sadece minik minik kızarıklar var :KK49:

Bilmiyorm ki cnm.Ama burada önceki sayfalarda okumuştm.ellerde falan da kuruluk oluyomuş minik minik sivilceler çıkıyomuş.Normal bişy yani :) Dün bulaşık yıkıyodm elimin üstü sanki yapışak bişy sürülmüş gibi gerdiriyodu snra bikaç saate kızardı ve minik sivilceler oldu.Sorun değil bnm için.Vücudumda ne kadar sivilce çıkması gerekiyosa hemen çıksn gitsn :KK52:

Ewet zaten sorun etme de güneşe çok çok çok ama çok dikkat et yani ben o salakliii yaptm siz yapmain die sölüorm bunu :KK70:
yani el kol die rahat dawranmain
helede bu yaz sicaginda çnkü gerçekten
çk kötü oluo
sana olabilr mi dedigim bende oldu ondan sanada sordm
güneşten sonra hep kollarm kaşinir halada oluo yani zoretaninden dolayi
çnkü once böyle birşeym yoktu hernyse
ve ben kaşiodm çnkü çok kötü kaşinidou
şimdi kolmda küçük küçük kabarciklar var bazi yerlerde öyle çok dikkat çekmio
ama sürekli orami burami kurcaladigm çok dikkat ettgm için
bana kötü gelio artk kollarimada dikkat ediyorm geçte olsa :KK70: ellerimdede bi kaç kere olmştu onlar geçti yani uzatmadan diyecegm hala kullaniosn ve buna çok dikkat et .. baska türlyse seninki hiç dert etme vücudunun neresi ne kadar soyulursa soyulsn eski msajimdada söledigim gibi sonra çok güzel oluoo ..

Ewet zaten sorun etme de güneşe çok çok çok ama çok dikkat et yani ben o salakliii yaptm siz yapmain die sölüorm bunu :KK70:
yani el kol die rahat dawranmain
helede bu yaz sicaginda çnkü gerçekten
çk kötü oluo
sana olabilr mi dedigim bende oldu ondan sanada sordm
güneşten sonra hep kollarm kaşinir halada oluo yani zoretaninden dolayi
çnkü once böyle birşeym yoktu hernyse
ve ben kaşiodm çnkü çok kötü kaşinidou
şimdi kolmda küçük küçük kabarciklar var bazi yerlerde öyle çok dikkat çekmio
ama sürekli orami burami kurcaladigm çok dikkat ettgm için
bana kötü gelio artk kollarimada dikkat ediyorm geçte olsa :KK70: ellerimdede bi kaç kere olmştu onlar geçti yani uzatmadan diyecegm hala kullaniosn ve buna çok dikkat et .. baska türlyse seninki hiç dert etme vücudunun neresi ne kadar soyulursa soyulsn eski msajimdada söledigim gibi sonra çok güzel oluoo ..

Anladm canm.bazen dışarı çok çıktıımda falan kaşıntı benmde oluyo.Ama çok kurcalamıyorum :KK70: sonucunun güzel olduğunu bildiğim için pek takmıyorm kafaya yan etkileri vs. cnm :) :KK1:

ama benmki hiç soyulmuyo ya:KK43:( acaba öncedende kullandığım içnmi çünkü ilk kullandımda balık pulu gibi döküldü ve izlerim bile baya geçmişti. bırakınca tekrar sivilceler tekrar izler oldu bu seferde soyulurmuki ilerleyen zamanlarda20 gün oldu bugün
bide boğanınızda gıcık oluyomu arkadaşlar benm felaket gıcık tutuyo buna ne yapabilrim???

ama benmki hiç soyulmuyo ya:KK43:( acaba öncedende kullandığım içnmi çünkü ilk kullandımda balık pulu gibi döküldü ve izlerim bile baya geçmişti. bırakınca tekrar sivilceler tekrar izler oldu bu seferde soyulurmuki ilerleyen zamanlarda20 gün oldu bugün
bide boğanınızda gıcık oluyomu arkadaşlar benm felaket gıcık tutuyo buna ne yapabilrim???

Canm benm hiç olmadı gıcık falan.Başka şeyden kaynaklanıyo olmasın :/

Baya önceden yani ilaca başlamadan önce çenemde büyük bi sivilce çıkmıltı bende iz kalmasn die hiç dokunmamştm sonra kendiliğinden söndü aa içi yağ birikmişti doknunca falan minik bilye var gibi hissediliyodu.Geçen gün aynı yer tekrar şişmeye başladı şu an dokunamıyorm bile çok acıyo.Bide yanağmda çıktı bi tane kocamaaan :KK43: rengi moraradı nerdeyse.hiç dokunmuyorum.Biraz daha büyürse gözlerimi aşağı doğru şaşı yaparsam görebilirim :KK70::KK70: Sonraa elimdeki minik sivilceler yara gibi oldu :S bide bideee kafamda kocamaaan kepekler vaar :KK70:

O sivilcelerle hiç oynama tatlım kendi kendine kuruyo ve resmen yok oluyor. Ben elimdeki son sivilceden de bugün kurtuluyorum ve insanın sürekli gözünün önünde olması çok güzel bişey. Yani değişimi her an takip ediyorum ellerimden çok ilginç bir şekilde yeniliyo deri kendini :)) umarım yüzümde böyle yenilenir :)))

X