Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ya kızlar sabah sabah sinir oldm ilacin etkisi bu kadar çabuk mu geçiomuş yha :mad: biliosnz birakali iki ay fln oldu daha bnm ama bu sabah cenemde yine o eski büyük sivilcelermden çikti hemde ağriyan bu nasil ya hiç çikmioduuu regl dnmndeym ama bi tane küçük çikti tamam dedm ve şuan 3. günmdeym bu ikinci ve büyük çikmasi saçmalik ya :mad: kükürt sabunu kullaniorm acaba ondan mi dicem ama bildigim kadariyla o sadece kurutuo sivilce kusturmuyo ki hemde dah 3 kere mi ne sabunladm kükürtle yüzümü bu kadar cbk etki göstermez heralde eğer ondansada .sss

evt çıkabilir sivilce hiçbişe kesin çözüm deil ben bunu anladım bu 3.kullanışım bundan sonrada çıkarsa artık hiç umudum kalmayacak bide izler var zaten ne ararsan var yüzümde aynalara küstüm:KK43::KK43::KK43:

bende aknetrent kullanıyorum . ilacın bitmesine 3 gün kaldı :) . dudaklarım geçicek , sırt ağrım geçicek bana göre en önemlisi de sinirli hallerim geçicek diye seviniyorum ama sağ yanağım hala düzelmedi . :KK59: araştırdıklarıma göre ortalama herkezinki 5. ayda geçmiş , sadece lekeleri kalmış .adet düzensizliğinden olabilir mi acaba bilemiyorum .neden hala geçmedi sivilcelerim hiç anlamadım :44:

bence bisüre daha kullan herkeste aynı etkiyi göstermiyo önceden kullandığımdan biliyorum benmkide geçmemişti tam olarak doktorum uzatabilriz 1 2 ay daha demişti ama ben uzatmadım keşke ozman uzatsaydımda şimdi bidaha kullanmak zorunda kalmasaydım

arkadaslar meraba bende tam 5 aydır zoretanın kullanıyorum yanı ınsan ıctıkce alısıyor. sadece dudaklarım kotu oldu bıde azcık bır yol yurudum mu hemen ter basıyo sızdede bole oluyromu bırde ozel gunumde aksamalar var hatta bazen olmuyorum bıle sızınde bole sıkayetlerınız varmı ??? bu arada dudaklar ıcın nıveanın dudak kremı harıka hep yanımda tasıyorum sızede tavsıye ederım herkerze gecmıs olsun :)

bence sıcaktandır ter basman daha başlardayım bakalım öle bişe olursa yazarım

bence bisüre daha kullan herkeste aynı etkiyi göstermiyo önceden kullandığımdan biliyorum benmkide geçmemişti tam olarak doktorum uzatabilriz 1 2 ay daha demişti ama ben uzatmadım keşke ozman uzatsaydımda şimdi bidaha kullanmak zorunda kalmasaydım

hımm .çarşamba günü gidicem doktora ne diycek bakalım. peki canım hala kullanıyosun heralde ? nasıl ? birincisine göre değişiklik var mı?

hımm .çarşamba günü gidicem doktora ne diycek bakalım. peki canım hala kullanıyosun heralde ? nasıl ? birincisine göre değişiklik var mı?
yok şuan daha kötü oldu cildim:KK43:(( siyah noktalarım arttı.21 gün oldu bugün ama biliyorum artıyor ilk başlarda.ilk kullandığımda en çok etki etmişti güzel oldu cildim ama 2cisinde fazla etki etmedi.yinede iyiydi. ama lazer yaptırdım izler için hiç bukadar kötü olmamıştı lazerden oldu hep berbat bi durumda şuan. ondan başladım roaccutane zaten.eğer bu cildimi 4 5 ay sonra düzeltirse ilaç mucize olcak benm için

arkadaslar meraba bende tam 5 aydır zoretanın kullanıyorum yanı ınsan ıctıkce alısıyor. sadece dudaklarım kotu oldu bıde azcık bır yol yurudum mu hemen ter basıyo sızdede bole oluyromu bırde ozel gunumde aksamalar var hatta bazen olmuyorum bıle sızınde bole sıkayetlerınız varmı ??? bu arada dudaklar ıcın nıveanın dudak kremı harıka hep yanımda tasıyorum sızede tavsıye ederım herkerze gecmıs olsun :)

Canım ter basma bende de çok oluyo ama sıcaktandr diyip çok takmıyorm onu.Prospektürde regl aksamalar düzensizlikleri olabilir yazıyodu.Yani normal bişey bu.Bnde nivea nemlendirici kullanıyorm dudaklarm için.Aşırı bir kurulluğm yok çok şükür :)

bilmiyorumki canm öncedende vardı evt ama bu ilaca başlayınca felaket arttı heralde boğazımda kuruduğundan oluyor

Olabilir cnm.Sürekli su iç bnce belki boğazında çk kurumaz gıcık yapmaz çok.Zaten çok su yan etkileri azaltıyo.

10 gün sonra doktora gidicem.Elimin üstü yara oldu hep,kollarmda da var.vücut kuruyo sanırım o yzden de yara gibi oluyo.yüzümde kocamaaan bi sivilce çıktı onun dışında bütün sivilcelerm kuurudu çok şüküür.ara sıra böyle büyük sivilceler çıkabiliyo.Cilt kusuyo.Hiç dokunmuyorm ama :)

Canım ter basma bende de çok oluyo ama sıcaktandr diyip çok takmıyorm onu.Prospektürde regl aksamalar düzensizlikleri olabilir yazıyodu.Yani normal bişey bu.Bnde nivea nemlendirici kullanıyorm dudaklarm için.Aşırı bir kurulluğm yok çok şükür :)

cok saol canım bızlere cok gecmıs olsun bende nıveayı kullanbıyorum baya hafıfletıyo kurulugu ılacın prospekturu okudum ama demek ona dıkkat etmedım ılacımın bıtmesını 1 ayım kaldı sabırsızlıkla beklıyorum sanada cok cok gecmıs olsun teskkurler :):):KK16:

10. gündeyim kızlar çenemde bi sivilce daha çıktı bugün dokunmuyorum kendi kendine geçsin bakalım
ben fondoten kullanamıyorum cildim hassaslaştığı için acıtıyo ve güzel durmuyo kullanan varmı aranızda
normalde hep kullanırdım:KK76:

Olabilir cnm.Sürekli su iç bnce belki boğazında çk kurumaz gıcık yapmaz çok.Zaten çok su yan etkileri azaltıyo.

içiyiorum canm bisürü şey denedim geçsin boğazım diye çiğ sarımsak bile yedim sanki sarımsak etki etti geçti biraz.yoksa gece bile uyuyamıyodum

10 gün sonra doktora gidicem.Elimin üstü yara oldu hep,kollarmda da var.vücut kuruyo sanırım o yzden de yara gibi oluyo.yüzümde kocamaaan bi sivilce çıktı onun dışında bütün sivilcelerm kuurudu çok şüküür.ara sıra böyle büyük sivilceler çıkabiliyo.Cilt kusuyo.Hiç dokunmuyorm ama :)

benmde boynumda ve sırtımda çıkyo büyük sivilceler.ben oynuyorum ama duramıyorumki sıkmadan hele bide siyah noktalar arttı hep sıkıyorum daha beter oluyo nsl engel olcam sıkmamaya bilmiyorum:KK43:

10. gündeyim kızlar çenemde bi sivilce daha çıktı bugün dokunmuyorum kendi kendine geçsin bakalım
ben fondoten kullanamıyorum cildim hassaslaştığı için acıtıyo ve güzel durmuyo kullanan varmı aranızda
normalde hep kullanırdım:KK76:[/QUOTE

canm bende dışarı çıkarsam sürüyorum ama aynı çöl toprakları gibi oluyo sürüncede:KK1:
ama şuan dışarı çıkmayacak kadar kötü oldu cildim 8gün sonra kontrol var doktora nsl gidicem diye düşünüyorum
hep böle moralim bozukmu olacak ya kızlar siz bana göre iyisiniz sanki hergün ağlarmı bi insan ya:KK43::KK43::KK43:

cok saol canım bızlere cok gecmıs olsun bende nıveayı kullanbıyorum baya hafıfletıyo kurulugu ılacın prospekturu okudum ama demek ona dıkkat etmedım ılacımın bıtmesını 1 ayım kaldı sabırsızlıkla beklıyorum sanada cok cok gecmıs olsun teskkurler :):):KK16:
evet cnm baya işe yarıyo nivea.istersen kontrole gittiğinde de sorabilrsn ilaçlar regl düzensizliği yapıyo mu diye.Umarm çk iyi bi sonuç alırız cnm ne güzel 1 ayın kalmş senin ben daha çook var :KK70:

normalde hep kullanırdım:KK76:

Bende önceden çok kullanıyodm ama artk yüzümde sivilce kalmadı çook şükür :) o yzden sürmyorm hiçbişy.ama büyük sivilceler çıkıyo bazen gene de sürmüyorum.Zaten iyi cildi de kötü yapıyo onlar e zaten bizimki hasarlı,daha kötü yapabilir yüzümüzü o yzden hiçbişy sürmüyorm ben.

içiyiorum canm bisürü şey denedim geçsin boğazım diye çiğ sarımsak bile yedim sanki sarımsak etki etti geçti biraz.yoksa gece bile uyuyamıyodum

Hadi ya.umarm sarımsak iyi gelr cnm.Bu arada çiğ sarımsak herşeye çk faydalı.doktorlar hergn bi tane hap gibi yutun diyolar :KK70: umarm gıcığına iyi gelr cnm :KK16:

benmde boynumda ve sırtımda çıkyo büyük sivilceler.ben oynuyorum ama duramıyorumki sıkmadan hele bide siyah noktalar arttı hep sıkıyorum daha beter oluyo nsl engel olcam sıkmamaya bilmiyorum:KK43:

canm sıkma ya bak snra izler kalıyo.o kadar yan etkiye rağmen kullanıyorz bu ilacı bari sonunda hiç iz falan da kalmasın :)

X