Zorla randevu isteyip de randevuya gelmeyen erkek için ne düşünmeliyim?

Siz zaten onu begenmemistiniz, sonra adam sizi begenmeyince kaçan kovalanır olayına düşmüş, sizinle randevusu varken babasının aramasiyla habersiz giden bir erkekten koca olmaz zaten, bu olaya hic gelmeyin, ayni is yerindeymissiniz hic prim vermeden kapatin bu konuyu tavsiyem

kesinlikle hoşlanmıyosun ya hoşlanma böyle bişi değil
egon incinmiş sadece
görüşmek için çok ısrar etmesi sonra buluşma konusunda seni ekmesi
ve sonrasında sen çok iyisin ama bizden olmaz tarzında msjlar atması
öyle davranması falan senin egonu sarsmış
bi nevi reddedilmiş gibi hissetmişsin kendini
durumu kafaya taktığın içinde algıda seçicilik yapıp gözün hep onu arıyor vs
bi yaşanmışlık yok aslında bi etkilenme de yok
gayet insani bişi hissediyorsun aslında
adamın andavallı olduğunu kabul et ve zihnini başka şeylerle oyala
yoluna bak bu salaktan bi cacık olmaz

biriyle iddiaya falan mı girdi bu kızı ayartırım diye, bu dengesiz davranışının başka bir açıklaması olamaz. Dümdğz karakteri zayıf biri. İnsan ilişkisi kuvvetli olsa yüzyüze bakacağı iş arkadaşı birine böyle davranmaz, tanımak için zamana bırakıp öyle adım atar.

33yasinda bu adam ve önce yaşı problem etti sonra problem değil dedi ısrarla goruselim tekrar yüzyüze konuşalım dedi ve gelmedi ben oturup aptal aptal bekledim
Güya işi çıkıyor, gelemiyor ama sen sormadan haber bile vermiyor, dağ ayısı. Iğrenmen için bu bile yetmeli bence, ayrıca çok itici biri genel olarak.

Evet doğru duydunuz.calistigim okula yeni atanan bir öğretmen var.ilk geldiği günden beri sürekli benimle konuşmaya çalışıyordu utangaç bı yapısı vardı.ben pek umursamadım.
Daha sonra bir arkadaşımi aracı yaptı benimle görüşmek için evlenmek niyetini heryerde söylüyor zaten.
Neyse bı iki yaş benden küçük diye istemedim tipinide çok begenmedim ısrarla isteyince tamam dedik .bı kaç gün telefonda konuşup çay için buluştuk gayet güzeldi.orda da evlilik beklentilerini anlattı beni beğendiğini hissettim yani.sonrasinda dört gün boyunca beni hiç aramadı.okulda hiç konuşmadı beni görmezden geldi ve ben çok şaşırdım hatta çok da moralim bozuldu.sonra bana bı kaç mesajlar attı aradı dönmedim enson açtım konuştuk dedi yaş sorun değil seni uzmekten korkuyorum daha önce terkedilmiş üzülmüş bu iş olmazsa diye yüzyüze görüşmek istiyorum dedi ve pazartesi okul toplantısından sonra buluşmaya karar verdik.okulda yanıma geldi pazartesi nasılsın diye konuştuk çok mutluydu.toplanti bitti müdür bana bekle biraz dedi bı beş dk bekletti ayrıldım cafeye geçtim oturdum yirmi dk geçti ama adam yok
Mesaj attım geliyormusun aradı dedi müdür seni tutunca babam aradı taziyeye gel dedi ben oraya geldim .dedim sen dedin buluşalım diye oturdum seni bekliyorum.dedi iki saate bulussak dedim ben olmaz dedim kesinlikle gayet sakince konuştum kapattım.seni arayacağım derdi.aksam bana mesajlar attı ben hiç birini okumadım.
Sadece başı sen çok güzelsin ben yapamiycam.sonrasini okumadım sildim.okumadigimi anlamismi bilmiyorum.
Diğer gün ben okulda çok üzgündüm ama saçma sapan millete şakalar yapıyor bana nispet yapıyor.cok sinirim bozuldu böyle biri değil normalde farklı davrandı.hic bakmadım başımı çeviriyorum olduğu yerden uzak duruyorum.bilmiyorum çok üzülüyorum aynı öğretmen odasında oturuyoruz.
O yokmuş gibi yapmaya çalışıyorum olmuyor işte galiba adamdan hoşlanıyorum.
Bana ne tavsiye edersiniz okulda gözüm sürekli onu arıyor arada baktığını hissediyorum.
Umut mu bekliyorum nedir?
Sizi begenmedi. Bence ilk sohbetten sonra elektrik alamadi ama soyleyemiyor

Bence hoslanmiyorsunuz o da net olamadigi icin yapamam demis
Daha 5 dk beklemeye sabri olmayip babasi arayinca giden birinden adam olmaz daha o ana babasinin minik oglusu, buyumemis
Muhtemelen dogru duzgun iliski tecrubesi de yok bir kadinla nasil konuşulur bilmiyor.
Sizi kiskandirma taktiklerine mi desem triplerine mi desem oyle bir seye girmiş hic sallamayin
Kendinize bir hedef belirleyin ve o hedefe odaklanin emin olun onu dusunmek yerine baska şeylere odaklaninca akliniza bile gelmeyecek.

Bu arada o sizi begense de kendi icinde ne istediginden emin degil belki siz ona gore guclusunuz ve bundan korktu çünkü kendi ezik

Evet doğru duydunuz.calistigim okula yeni atanan bir öğretmen var.ilk geldiği günden beri sürekli benimle konuşmaya çalışıyordu utangaç bı yapısı vardı.ben pek umursamadım.
Daha sonra bir arkadaşımi aracı yaptı benimle görüşmek için evlenmek niyetini heryerde söylüyor zaten.
Neyse bı iki yaş benden küçük diye istemedim tipinide çok begenmedim ısrarla isteyince tamam dedik .bı kaç gün telefonda konuşup çay için buluştuk gayet güzeldi.orda da evlilik beklentilerini anlattı beni beğendiğini hissettim yani.sonrasinda dört gün boyunca beni hiç aramadı.okulda hiç konuşmadı beni görmezden geldi ve ben çok şaşırdım hatta çok da moralim bozuldu.sonra bana bı kaç mesajlar attı aradı dönmedim enson açtım konuştuk dedi yaş sorun değil seni uzmekten korkuyorum daha önce terkedilmiş üzülmüş bu iş olmazsa diye yüzyüze görüşmek istiyorum dedi ve pazartesi okul toplantısından sonra buluşmaya karar verdik.okulda yanıma geldi pazartesi nasılsın diye konuştuk çok mutluydu.toplanti bitti müdür bana bekle biraz dedi bı beş dk bekletti ayrıldım cafeye geçtim oturdum yirmi dk geçti ama adam yok
Mesaj attım geliyormusun aradı dedi müdür seni tutunca babam aradı taziyeye gel dedi ben oraya geldim .dedim sen dedin buluşalım diye oturdum seni bekliyorum.dedi iki saate bulussak dedim ben olmaz dedim kesinlikle gayet sakince konuştum kapattım.seni arayacağım derdi.aksam bana mesajlar attı ben hiç birini okumadım.
Sadece başı sen çok güzelsin ben yapamiycam.sonrasini okumadım sildim.okumadigimi anlamismi bilmiyorum.
Diğer gün ben okulda çok üzgündüm ama saçma sapan millete şakalar yapıyor bana nispet yapıyor.cok sinirim bozuldu böyle biri değil normalde farklı davrandı.hic bakmadım başımı çeviriyorum olduğu yerden uzak duruyorum.bilmiyorum çok üzülüyorum aynı öğretmen odasında oturuyoruz.
Bana ne tavsiye edersiniz okulda gözüm sürekli onu arıyor arada baktığını hissediyorum.
Bu kadar mı yokluktasınız, dengesiz,sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamış saygısız adamın neresini beyendiniz? Anlamış sizin itilip kakilmayi sevdiginizi ordan yürüyor .Azıcık kendinizi sevin daha ilk yamuk hareketinde kapıya koyacağınız adamlarin ,kapısında yatmayın.

biriyle iddiaya falan mı girdi bu kızı ayartırım diye, bu dengesiz davranışının başka bir açıklaması olamaz. Dümdğz karakteri zayıf biri. İnsan ilişkisi kuvvetli olsa yüzyüze bakacağı iş arkadaşı birine böyle davranmaz, tanımak için zamana bırakıp öyle adım atar.
Gördüğümde başımı çeviriyorum selam vermem

Bu kadar mı yokluktasınız, dengesiz,sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamış saygısız adamın neresini beyendiniz? Anlamış sizin itilip kakilmayi sevdiginizi ordan yürüyor .Azıcık kendinizi sevin daha ilk yamuk hareketinde kapıya koyacağınız adamlarin ,kapısında yatmayın.
Adam aşırı istekliydi bu hareti bana çok koydu şimdi okulda hiç bakmam konuşmam yok yani ama gözüm arıyor işte eskiden böyle bişey yoktu kafamı karistirdi

Madem böyle yapacak ti niye ara.ci koyuyorsun ayıp değilmi

Begenmemıs diyenler olmus e begenmedıyse ne aracı sokuyor araya msjlar atıyor.
Bırak ya salak bir tıp.
Ne halı varsa görsün ergen
beğenmemiş diyenlere bende katılmıyorum
insan uyuşamayabilir bu çok normal ama böyle salak hareketler sergilenmez
nerde nasıl davranacağını bilmeyen aptal saptal bi tip
babası aradığında diyememiş mi benim işim biraz uzadı 1 saat kadar gecikicem diye ?
o esnada da kızımızla buluşur insan gibi anlatırdı kendini, neden olmayacağına dair
gelirsin o kafeye, bi yarım saatini ayırırsın birer çay içer konuşursun karşındakiyle
sonra arkadaşça el sıkışırsın biter gider nedir yani
bunu yapmaktan aciz
kızın yaşadığı şeyde hoşlanma falan değil herifin anlamsız hareketlerini çözmek için zihni meşgul olmuş işte bu konuyla

Ay ergen herif ya. Ne istediğini bilmeyen, eline yüzüne bulaştıran, net olamayan tiplerden nefret ederim. Kesin annesinin ağzına bakanlardandır bu 😅 hiiiiiiiç sallamayın, tripli bile gözükmeyin. Bana kızgın izlenimi bile yaratmayın onda. Hiç umursamadığınızı görsün.

Adam aşırı istekliydi bu hareti bana çok koydu şimdi okulda hiç bakmam konuşmam yok yani ama gözüm arıyor işte eskiden böyle bişey yoktu kafamı karistirdi
Adam zaten ilk başta ilginizi çekmemiş,tipinizde değilmiş.Hemen evlenmek istemiş ( bu bile size itici gelmeliydi)ilk buluşmadan sonra 4 gün sizi ekmiş aynı yerde yüzünüze bakmamış o halde ısrar edince buluşmada yine sizi ekmiş eeee bu saçmalık silsilesinde ne ara hoslandiniz? Gururunuzu hiçe sayan ,sizle dalga geçen adam ne ara aklınıza takılır oldu? Bazı hemcinslerimi anlayamiyorum . İlişkilere kendi benliginize bakış açınız buysa gidin tedavi olun yoksa daha çok uzerler,ayak altında çok çiğnerler sizi......

bence soğumasına yol açan bir davranışınız olmuş
bi sözünüz,kıyafetiniz ne bilim parfümünüz.
belki çok ilgili davranmanız.
kısaca tipiniz begenilmiş ama karakterleriniz uymamış
bu herkesin başına geliyor.
tipini begenirsin buluşunca soğur.
çok ilgili mi davrandınız?

X