Zorla randevu isteyip de randevuya gelmeyen erkek için ne düşünmeliyim?

Sizi beğenmemiş durum bu kadar basit. Başkasıyla konuşuyor da olabilir ama mevzu sizden hoşlanmaması. Sizde takıntılı bir insansınız belli ki 2 ilgiye adamı takıntı yapmışsınız. Yolunuza bakın ama bu düşünce yapısını değiştirmezseniz mutlu olamazsanız. Aynı okuldan da biriyle görüşmeyin bir daha adınız çıkar öyle bir ortamda.

Canini sikicagin hicbirsey yok. Begenmemis falan yazanlarida onemseme begenmese seni basinda gelmezdi. Belki kafasindaki hersey seninle ilgili oturmadi yada cesaret edemedi yada fikrini degistirdi. Her ne olursa olsun sakin kisisel algilama. Tamamen onunla ilgili bir problem. Bazen yalniz oldugumuz donemler ilgiyi fazla onemseyebiliyoruz eminimki sendede bu olmustur ama ne istedigini pek bilmeyip boyle gel git yapan birinin senide mutlu edemezdi. Belliki karakterin guclu ne istedigini biliyosun, kendine guvenini yitirmeden baska insanlar tanimaya calis. Umarim hersey senin icin iyi gider<3
E beğenmek sadece dış görünüşle mi oluyor uzaktan beğenmiştir ama oturup konuşunca fikri değişmiş olabilir herkes herkesi beğenmek zorunda değil. Konu sahibi güçlü de değil bence 2 ilgiye takıntı yapmış hemen güçlü insan tavrı değil bu.

e tamam işte kendiniz de bunu idrak ediyorsunuz ona göre rota çizin. içiniz soğusun istiyorsanız maymuna çevirin diyeceğim de sizden o izlenimi alamadım yarın ararsa yeni denemek isteyeceksiniz.

şu anki gençlerin en büyük problemi çabuk bağlanmaları,her şeyi hızlı yaşayıp tüketmeleri.

bir iki çay çorba içmişsiniz altı üstü 3 cocukla ortada bırakmış gibi gözünüzde büyütmeyin lütfen
Bende bu tarz bir durum yaşamıştım. Biriyşe görüştüm ve beğenmedim hoşlanmadım. Bir daha da görüşmedim karşı taraf konu sahibi gibi takıntı yaptı nasıl beğenilmem diye mesaj atıp hakaret etmişti bir de şaka gibiydi. Dediğiniz gibi 3 çocukla ortada bıraktım sanki oturduk 1 saat çay içtik o kadar.

33yasinda bu adam ve önce yaşı problem etti sonra problem değil dedi ısrarla goruselim tekrar yüzyüze konuşalım dedi ve gelmedi ben oturup aptal aptal bekledim
Ay salağa bak. Benim erkek arkadaşım da benden neredeyse 2 yaş küçük. Sizi seven önemseyen insanlar için bu aşırı önemsiz bir detay. Lütfen böyle insanlar için kendinizi üzmeyin.

E beğenmek sadece dış görünüşle mi oluyor uzaktan beğenmiştir ama oturup konuşunca fikri değişmiş olabilir herkes herkesi beğenmek zorunda değil. Konu sahibi güçlü de değil bence 2 ilgiye takıntı yapmış hemen güçlü insan tavrı değil bu.
Yani begenmdi sonra hiç aramadı bende bişey yapmadım günler sonra tekrar mesajlar aramalar yüzyüze görüşelim diye israrlar.
Gittim randevuya bekledim.adam mesaj atıp gelmiyorum bile demedi.siz olsanız napardiniz

Yani begenmdi sonra hiç aramadı bende bişey yapmadım günler sonra tekrar mesajlar aramalar yüzyüze görüşelim diye israrlar.
Gittim randevuya bekledim.adam mesaj atıp gelmiyorum bile demedi.siz olsanız napardiniz
O insan ortamda hiç yokmuş gibi davranır önüme bakardım takıntı yapmayın bu durumu. Aynı okulda biriyle görüşmek de pek akıllıca değil bence sonra böyle problem oluyor.

Onemsemeyin adam sorunluymus, bir de yaş mevzusuna taktığını nasıl anladınız ?
Aracıya demiş yaşı benden büyük falan.bende bunu duyunca hiç dönmedim.bu iş olmaz diye düşündüm.halbuki biliyordu büyük olduğumu aracıya sorun değil demişti.anlam vermedim.kendimi geri çektim kıymete bindim peşime düştü bı daha buluşalım diye gelmedi bı mesaj bile yazmadi gelmiyorum diye.

O insan ortamda hiç yokmuş gibi davranır önüme bakardım takıntı yapmayın bu durumu. Aynı okulda biriyle görüşmek de pek akıllıca değil bence sonra böyle problem oluyor.
Öyle aşırı ısrar edince gerçekten sizi istiyor zannediyorsunuz ve ister istemez etkileniyorsunuz

Evet doğru duydunuz.calistigim okula yeni atanan bir öğretmen var.ilk geldiği günden beri sürekli benimle konuşmaya çalışıyordu utangaç bı yapısı vardı.ben pek umursamadım.
Daha sonra bir arkadaşımi aracı yaptı benimle görüşmek için evlenmek niyetini heryerde söylüyor zaten.
Neyse bı iki yaş benden küçük diye istemedim tipinide çok begenmedim ısrarla isteyince tamam dedik .bı kaç gün telefonda konuşup çay için buluştuk gayet güzeldi.orda da evlilik beklentilerini anlattı beni beğendiğini hissettim yani.sonrasinda dört gün boyunca beni hiç aramadı.okulda hiç konuşmadı beni görmezden geldi ve ben çok şaşırdım hatta çok da moralim bozuldu.sonra bana bı kaç mesajlar attı aradı dönmedim enson açtım konuştuk dedi yaş sorun değil seni uzmekten korkuyorum daha önce terkedilmiş üzülmüş bu iş olmazsa diye yüzyüze görüşmek istiyorum dedi ve pazartesi okul toplantısından sonra buluşmaya karar verdik.okulda yanıma geldi pazartesi nasılsın diye konuştuk çok mutluydu.toplanti bitti müdür bana bekle biraz dedi bı beş dk bekletti ayrıldım cafeye geçtim oturdum yirmi dk geçti ama adam yok
Mesaj attım geliyormusun aradı dedi müdür seni tutunca babam aradı taziyeye gel dedi ben oraya geldim .dedim sen dedin buluşalım diye oturdum seni bekliyorum.dedi iki saate bulussak dedim ben olmaz dedim kesinlikle gayet sakince konuştum kapattım.seni arayacağım derdi.aksam bana mesajlar attı ben hiç birini okumadım.
Sadece başı sen çok güzelsin ben yapamiycam.sonrasini okumadım sildim.okumadigimi anlamismi bilmiyorum.
Diğer gün ben okulda çok üzgündüm ama saçma sapan millete şakalar yapıyor bana nispet yapıyor.cok sinirim bozuldu böyle biri değil normalde farklı davrandı.hic bakmadım başımı çeviriyorum olduğu yerden uzak duruyorum.bilmiyorum çok üzülüyorum aynı öğretmen odasında oturuyoruz.
O yokmuş gibi yapmaya çalışıyorum olmuyor işte galiba adamdan hoşlanıyorum.
Bana ne tavsiye edersiniz okulda gözüm sürekli onu arıyor arada baktığını hissediyorum.
Umut mu bekliyorum nedir?
Ay yol ver olmaz ondan

Ay yani gercektennnnn. Kendini kotu hissetmis biri var burda, bizde kizkardeslik duygusuyla onu iyi hissettiricek yorumlar yapmisiz. Su durumda gucsuz davrandigini hissetsen bile, neden onu iyi hissettiricek 1-2 cumle edilmesinden rahatsizlik duyar biri anlamam. Ne tanirim ne ederim konu sahibini ama derdini anlatmis biri var ve durust olma dusuncesiyle yapilan bu yorumuda cok masum goremiyorum.

Son düzenleme:
Adam zaten ilk başta ilginizi çekmemiş,tipinizde değilmiş.Hemen evlenmek istemiş ( bu bile size itici gelmeliydi)ilk buluşmadan sonra 4 gün sizi ekmiş aynı yerde yüzünüze bakmamış o halde ısrar edince buluşmada yine sizi ekmiş eeee bu saçmalık silsilesinde ne ara hoslandiniz? Gururunuzu hiçe sayan ,sizle dalga geçen adam ne ara aklınıza takılır oldu? Bazı hemcinslerimi anlayamiyorum . İlişkilere kendi benliginize bakış açınız buysa gidin tedavi olun yoksa daha çok uzerler,ayak altında çok çiğnerler sizi......
Bunlar hep yokluktan işte 😂😂.oyy oyy nasıl bir döneme denk geldik.adamlar da cinsel istek de mi yok anlamıyorum ki.kimse kimsenin umrunda değil.

Öyle aşırı ısrar edince gerçekten sizi istiyor zannediyorsunuz ve ister istemez etkileniyorsunuz
İşte siz etkilenmediniz boşluktan takıntı yaptınız bı cidden etkilenmek değil. Görüştüğünüz insan sonra bir yerlerde karşılaşmayacağınız biri olsun özellikle iş yerinde siz bunu kaldıramıyorsunuz çünkü. Kendinizi böyle koruyun bence.

Ay yani gercektennnnn. Kendini kotu hissetmis biri var burda, bizde kizkardeslik duygusuyla onu iyi hissettiricek yorumlar yapmisiz. Su durumda gucsuz davrandigini hissetsen bile, neden onu iyi hissettiricek 1-2 cumle edilmesinden rahatsizlik duyar biri anlamam. Ne tanirim ne ederim konu sahibini ama derdini anlatmis biri var ve durust olma dusuncesiyle yapilan bu yorumuda cok masum goremiyorum.
Konu sahibinin masallara değil gerçekleri duymaya, kendine gelmeye ihtiyacı var. O yüzden benim yaptığım iyilik oluyor bence siz yanlış düşünüyorsunuz.

Aracıya demiş yaşı benden büyük falan.bende bunu duyunca hiç dönmedim.bu iş olmaz diye düşündüm.halbuki biliyordu büyük olduğumu aracıya sorun değil demişti.anlam vermedim.kendimi geri çektim kıymete bindim peşime düştü bı daha buluşalım diye gelmedi bı mesaj bile yazmadi gelmiyorum diye.

Valla panpa başta beğenmemişsin zaten, bu adam düzgün davransaydı da muhtemelen beğenmeyecektin zaten. Adam kaçınca senin de kovalayasın gelmiş, bence durum bundan ibaret. Sadece neden olmadı diye kafaya takmışsın, boşver gitsin.

Valla panpa başta beğenmemişsin zaten, bu adam düzgün davransaydı da muhtemelen beğenmeyecektin zaten. Adam kaçınca senin de kovalayasın gelmiş, bence durum bundan ibaret. Sadece neden olmadı diye kafaya takmışsın, boşver gitsin.
Yok adam sonra üstüme düşünce beğenmiştim biraz gönlüm kaydı

Adamdan hoslanmiyorsun, yokluktasin. Epey zamandir ilgisiz kalmışsın şimdi biri sana o ilgiyi verip çekince hoşlandığını sanıyorsun.
Bence salla gitsin, bu olgun olmayan saçma sapan çocuğu. Görünce bir şey olmamış gibi konuş, mesaj atarsa cevap verme.
Kesinlikle katılıyorum. İlgi gösterip çektiği için sadece takıntı gibi olmuş boşver hayatına bak. Demekki dengesiz salağın teki

Bana hic olgun bir adam gibi gelmedi. Bazi erkekler ulasamadigi kadinlara yapisiyor böyle sonra ulasdiktan sonrada sacma sapan hareketler yapiyorlar. Birde ögretmen bu kisi.
Bosverin bence. Hic önemsemeyin bile. Cok saygisiz biri. Zaten is yerinde böyle seyleri biraz sıkıntılı buluyorum ben. Uzak duramıyorsun ister istemez. Kafaniza takmayin ve iyiki böyle biriyle sevgili olmadim diye düsünün. Simarik bir tip bence.

X