Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

zumbayı daha önce burda gördüm ama ilgimi çekmemişti dünde doktorum programında denk geldi çok eğlenceli bişeymiş:124: dünden sürekli zumba videoları araştırıyorum:KK66:

kızlar ben doktorumda her hafta çıkan zumbayı video olarak pc ye indrmek istiyorum ama şuana kadar indirebileceğim bi adres bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba bana :KK17::KK17:

kızlar ben doktorumda her hafta çıkan zumbayı video olarak pc ye indrmek istiyorum ama şuana kadar indirebileceğim bi adres bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba bana :KK17::KK17:

cnm doktorumun kendı sayfasında olması lazım orda yoksa doktorum zmba yaz cıkıyor ama cok kısa suruyor 5-10 dk arası suuryor yetersız yanı.....

cnm doktorumun kendı sayfasında olması lazım orda yoksa doktorum zmba yaz cıkıyor ama cok kısa suruyor 5-10 dk arası suuryor yetersız yanı.....

canım hani 3 4 videoyu birleştirmeyi düşünüyorum ben ama indirmek de zorlanıyorum youtube da var video fakat bende ingilizce 0 yazılanlardan hiç bişey anlamıyorum :KK43::KK43:

dün başladım zumba yapmaya
bu kadar eğlenceli olacağını tahmin etmemiştim
yakşalık bi saat yaptım
deli gibi terledim
durmak yok bugünde devam zumba yapmaya :KK9:

bu sitede her gün yeni birşey öğreniyorum önce callanetics şimdi de zumba ikisini de çok sevdim valla. teşekkürler kadınlar kulübü :)

sonuna kadar gitmekte kararlıydım ama 20. dakikada tükendim. çok eğlendim. sık sık yapıcam bunu. kaç gündür oturduğum yerde çeviri yapmaktan çok sıkılmıştım. o kadar iyi geldi ki

ben evde yarım saat zumba yapıyorum. hem çok eğlenceli hemde gayet aktif.:) seviyorum zumbayı..

önümzdeki hafta spora başlayacağım, hç spor geçmişim de yok.
bu haftadan bir şekilde ısınayım diye düşünürken bu başlığı buldum.
bu hafta bugünden itibaren ben de yapıyorum.

:KK8: zumbaclar çoğalmış :KK9: ben 1 senedir zumba dansını yapıyorum... yüzümde gülücükler ... içimde çoşku...:KK34:

sevgili citol bana özelden mesaj atmışın ama ben henüz özelden mesaj atamıyorum umarım burayı okursun. internette çok fazla zumba videosu var ama bilgisayarıma indirmeyi beceremedim net olduğu sürece netten izleyip yapıyorum net olmazsa yapamıyorum maalesef :KK43:

arkadaşlar zumba indirdim ama dosyaların biri beginners2-1 yazıyor hareketleri gösteriyor tek tek, siz bununla mı çalışıyorsunuz?
bir de 2 tane kısa kısa video var, usher dance routine ve sweat choreography yazıyor, ben açtım ikisini de hemen kapattım en öndeki teyzeden deli gibi korktum,rüyama girebilir o derece.:18:
siz hangisini yapıyorsunuz?:44: ben şu doktorum'da çıkan gibi olacak sanıyordum:KK25:
yalnız gerçekten çok zor görünüyor :26:

ben doktorumun bi kaç videosunu indirdim şimdilik onlarla yapıyorum ve çok eğlenceli oluyo:KK66::KK76::21:

Son düzenleme:
X