Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

doktorumda didemin yaptığı basit hareketler ama her programda değiştiriyo farklı hareketler ekliyo gittikçe zorlaştırcak heralde..onu yapıyorum ben sadece

Arkadaşlar ben bursada yaşıyorum zumbayla 2 ay önce Maya Sport Club da tanıştım süper zevkli ve hareketli Ertuğrul hoca gerçekten işinde çok iyi daha denemedim ama samba derside veriyor.

işte bak bu benim favorim bunu yapcam,çok kolay,,kısa ama baştan tekrar tekrar 20dk yapsam yeterde artar bilee:KK9::KK9::KK16::KK16:

Dans Ederek Zayıflayın - YouTube

aslında bitek bu değil,bu kadının defalarca gelmişliği var doktoruma,değişik değişik dansları var,ve müziklerde farklı,yarın hepsini pc'me indircemm:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
merhabalar kizlar/bu gun bende int.dplasirken zumba dansini gordum.gercekden etkisi varmi?:KK64::KK62::84::92:

işte bak bu benim favorim bunu yapcam,çok kolay,,kısa ama baştan tekrar tekrar 20dk yapsam yeterde artar bilee:KK9::KK9::KK16::KK16:

Dans Ederek Zayıflayın - YouTube

aslında bitek bu değil,bu kadının defalarca gelmişliği var doktoruma,değişik değişik dansları var,ve müziklerde farklı,yarın hepsini pc'me indircemm:KK16::KK16::KK16:

zumba dansıyla zayıflamaya dair video arıyorum dünden beri ama bulamadım elinde link olan varmı?

bak üstteki yazımda vermiştim bitanee orayı aç kısa ama ben arka arkaya 20dk yapıyorum çok eğlenceli ve terletiyoo,istersen aynı yerde birsürü zumba dansı çeşitleride var hareketlerde başka deneyebilirsin..ama ben doktorumdaki irem hanımdan başka zumba dansını sevmedim iğrençleer:KK19:

arkadaşlar dün seyrettim ve yaptım yakalaşık 15 dk yaptım ama çok zevkliiii.

neden bu kadar fitler anlaşılıyor....

merhabalarrrr suskunsultan okudum senin zumba hakkındaki yazılarını hemen indirdim 3 gündür yapıyorum=)) çok eğlenceli gerçektennnn!!!=)))
benim indirip yaptığımın adı "Zumba Fitness - Basics & 20-Minutes Express" 1 saatlik de var içinde 20 dklık express programı da var içinde..
bazen üşeniyorum off kim yapcak saat kaç olmuş diye 20 dakikalık olanı yapıyorum 1 saatlik fazla gelince çok mutluyum ama=)) hayatıma enerji kattı resmen=))
sen ne sonuçlar aldın bu programı uygularken?? uyguluyorsun hala değil mi?? beni aydınlatırmısın???:KK3::KK16:

evde kendi kendimizede oryantal yapabiliriz takarız kulaklarımıza mp3 ü oh mis gibi acaba kac dakika yapmak gerekiyo

X